Partneri

Premiéra letnej vinárskej komédie 3Bobule sa rýchlo blíži

Hlavným partnerom filmu je módna značka Pánske obleky BANDI

Pamätáte si hlášku „opitý vodič, veselý vrah“? Ak áno, určite ste si vybavili film Bobule, ktorý sa prvýkrát premietal v roku 2008. Táto mimoriadne úspešná komédia má už jedno pokračovanie, a to z roku  2010. Teraz po desiatich rokoch prichádza do kín premiéra novej časti, plnej humoru, rovnako ako tie predchádzajúce. Zábavná letná komédia z vinárskeho prostredia bude uvedená na filmové plátna už 25. 6. 2020. Hlavným partnerom filmu 3Bobule je módna značka Pánske obleky BANDI.
Partnerom filmu 3Bobule je módna značka Pánske obleky BANDI (foto: Tomáš Vican, Vinná galerie, Totalfilm Media, Bioscop © 2019)

Hlavní hrdinovia po desiatich rokoch

Najdôležitejší predstavitelia sú síce o desať rokov starší, ale zato oveľa skúsenejší. Na čo sa vo filme môžete tešiť? Jednotlivé postavy sa budú ďalej vyvíjať a dozrievať ako víno. Na konci si hrdinovia zložia ružové okuliare z predchádzajúcich dielov a dospejú.

Hlavným hrdinom je Kryštof Hádek, ktorý stvárňuje postavu Honzu. Herec získal už niekoľko ocenení Český lev, a to za úlohu vo filme Kobry a užovky a 3 sezóny v pekle. Ďalej môžete vidieť Terezu Voříškovú, predstavujúcu postavu Kláry, a Lukáša Langmajera ako Jirku. Film tiež vzdáva hold Václavovi Postráneckému, ktorého budete počuť prostredníctvom niekoľkých viet.

Kto na tomto filme ešte spolupracuje?

Scenár k 3Bobule napísal Matěj Podzimek a Tomáš Vávra. Títo scenáristi spolupracovali napríklad na úspešnom filme Dukla alebo na populárnom seriáli Ulice. Režisérom je Martin Kopp, ktorý taktiež režíroval komédiu Bajkeri či obľúbený seriál Ohnivé kuře. Hudbu zložil niekoľkými Českými levmi ocenený Jan P. Muchow.

Nemôžete sa filmu dočkať? Pozrite si video z natáčania vinárskej komédie 3Bobule už dnes.

Pozrite si oficiálny trailer k filmu 3Bobule

Mohlo by vás zaujímať