Partneri

Partnerom českého filmu STRAŠIDLA je značka Pánske obleky BANDI

Komediálny príbeh o strašidelnej rodine hejkala Huga, ktorá sa nechce vysťahovať zo svojho domu a je nútená adaptovať sa do bežného života obyčajných smrteľníkov, ktorí vedia pekne skomplikovať život. Rodinná komédia v réžii Zdeňka Trošku, ktorej partnerom je značka Pánske obleky BANDI.

Môžete sa tešiť na známych hercov, ako sú napríklad Petr Nárožný, Václav Postránecký, Tereza Kostková, Anna Polívková, Bronislav Kotiš, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Vladimír Polívka a ďalšie známe postavy českej kinematografie.

Film Strašidla – partnerom je módna značka Pánske obleky BANDI

Premiéra

Premiéra filmu Strašidla v kinách v ČR a SR prebehla 18. augusta 2016 a o rok neskôr v televízii Prima.

Popis filmu Strašidla

Čo sa stane, keď si rodina strašidiel musí nájsť prácu, začať platiť nájomné a chodiť do školy? Vysťahovať sa alebo platiť nájomné, pracovať a chodiť do školy! Tak znel ortieľ, vynesený úradníčkom Patočkom nad rodinou hejkala Huga, ktorá býva v starom dome na okraji malomesta. Rodina hejkala Huga sa skladá z nadprirodzených bytostí – manželky Huga / čarodejnice Patrície, ich dvoch detí, ďalšej čarodejnice / tety Žofie, vodníka Bublu a víly Zorničky. Tí sa majú začleniť do sveta ľudí, začať pracovať, chodiť do školy a hlavne zarábať peniaze na nájomné. Koniec rodiny sa zdá neodvratný, hlavne potom, čo Hugo príde o hlas a jeho žena Patrícia ho opustí a odletí za svojou prvou láskou, upírom, do Temešváru. Dom má byť vyprataný, čomu chcú strašidlá za každú cenu zabrániť. Vydajú sa za úradníkom Patočkom, ktorý má ich prípad na starosti, ale ten sa nenechá ich prosbami obmäkčiť a odporučí im, čo majú začať robiť. Vodník Bubla začne pracovať v práčovni pani Karolíny ako pomocná sila, Hugo sa začlení do hereckého ansámblu a skúša s nimi rozprávku, a víla Zornička sa stane v tom istom divadle prvou primabalerínou. Všetko vyzerá jednoducho, ale bude to samozrejme oveľa ťažšie, než by sa mohlo zdať. Na celú rodinu čakajú v neznámom svete neuveriteľné dobrodružstvá. Odvážnych hrdinov čaká s pomocou mágie a kúziel neľahká úloha, ako naložiť so všetkými nástrahami pozemskej ríše, prekabátiť úradníka a udržať rodinu pohromade. Ale ich svojrázny radostný život, neutíchajúca láska a pocit súdržnosti sú omnoho silnejšie, než chamtivosť a podlosť normálnych ľudí.

Producent

Fénix film

Réžia

Zdeněk Troška   Oficiálny trailer k filmu STRAŠIDLA

Mohlo by vás zaujímať