Oblečenie

Pánske sako BANDI Bernico Marin, Tailored

Objavte novú dimenziu voľnočasových outfitov v pánskom saku BANDI Bernico Marin. Štýlový prvok z novej módnej kolekcie ponúka pôvab a krásu legendárnej kocky všetkým mužom, ktorí ocenia klasiku v modernom duchu. Elegantné sako s ikonickým vzorom odporúčame aj do práce v podobe neformálneho outfitu.

Pánske voľnočasové sako BANDI Bernico Marin v kombinácii s elegantným rolákom a bavlnenými nohavicami

Kúzlo elegancie v kocke

Využite výnimočnú príležitosť osviežiť svoj voľnočasový outfit výrazným, originálnym vzorom, ktorý priťahuje pozornosť. Kárované sako Bernico vám pomôže vyniknúť a zanechať nezabudnuteľný dojem vo vašom voľnom čase strávenom s priateľmi v kaviarni alebo s rodinou na narodeninovej oslave.

Výrazný kockovaný vzor saka Bernico dodá každému mužovi jedinečnosť

Kvalitný materiál a prevedenie pre vaše pohodlie

Voľnočasové sako BANDI Bernico je ušité z prvotriednej látky s vysokým podielom prírodnej vlny. Práve to mu dodáva výslovne luxusný charakter a zároveň zabezpečuje pohodlie pri nosení po celý rok. Priedušná podšívka so špeciálnym meďnatým vláknom poskytuje jeho majiteľovi maximálny komfort.

Vďaka základnej modrej farbe sa sako Bernico Marin jednoducho kombinuje s rôznymi odtieňmi tričiek, košieľ či svetrov

Moderný strih Tailored ocenia predovšetkým muži so štíhlou a štandardnou postavou. Zvýrazní vašu mužnú siluetu, šírku ramien a zachová dostatok priestoru na voľný pohyb.

Cena voľnočasového saka BANDI Bernico Marin, Tailored je 267,40 €. Štýlovo vycibrený model navrhnutý s ohľadom na maximálne pohodlie sa určite stane súčasťou vašich obľúbených outfitov na voľný čas aj do kancelárie.

Tip

Radi sa obliekate v štýle ležérnej elegancie? K voľnočasovému saku Bernico si oblečte jednoduché bavlnené tričko, svoje obľúbené džínsy a kožené tenisky BANDI. Prečítajte si inšpiratívny návod v článku „Oblečte sa v casual štýle„, aby bol váš neformálny outfit naozaj dokonalý.


Príďte na šálku dobrej kávy

Máte pochybnosti o veľkosti saka? Príďte sa poradiť s profesionálmi do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Pri šálke lahodnej kávy alebo iného osviežujúceho nápoja preberiete s odbornými poradcami všetky svoje predstavy. Ochotne vám pomôžu vybrať sako, košeľu, sveter alebo rolák, vhodnú obuv, opasok aj módne doplnky.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať