Aktuality

Úpravy pánskych oblekov podľa vašich mier ZADARMO

Vážime si klientov, ktorí sa rozhodnú pre značku Pánske obleky BANDI. Preto sme pre vás pripravili zvýhodnenie, v podobe úprav pánskeho obleku ZDARMA.

Tieto úpravy oblekov robia na predajniach Pánske obleky BANDI profesionálne pánske krajčírky, a to presne podľa noriem a pravidiel pánskej spoločenskej etikety. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť, že máte oblek prispôsobený nielen na vašu postavu, ale aj správne v rámci spoločenských noriem.

Podmienky pre úpravu obleku ZDARMA

AKCIA ÚPRAVA ZDARMA – keďže je úprava pánskeho obleku časovo náročnou prácou, ktorá sa nedá len tak odbiť, je možné vyhovieť len niektorým klientom. Značka BANDI uskutočňuje úpravy pánskych oblekov a košieľ zadarmo klientom BANDI, ktorí si pri jednorazovom nákupe vyberú pánsky oblek spolu s:

  • kabátom
  • košeľou a doplnkami
  • svetrom a doplnkami
  • obuvou
  • ďalším pánskym oblekom.

Zoznam pánskych doplnkov značky Pánske obleky BANDI

Ak teda jednorazovo nakúpite napríklad pánsky oblek, košeľu a opasok, úpravy budete mať ZDARMA, v rámci AKCIE.

UPOZORNENIEAKCIA sa netýka úprav pánskych oblekov vo výpredaji.

Klienti, ktorí potrebujú kúpiť iba oblek a upraviť ho na mieru, sa tiež môžu spoľahnúť na služby pánskych krajčírok v predajniach BANDI. A to v rámci platenej služby.

Cenník úprav pánskych odevov ŠTANDARD

ŠTANDARDPopis úpravyCena
Úpravy oblekuÚprava rukávov saka25,08 €
 Úprava dĺžky nohavíc15,03 €
 Úprava nohavíc na mieru – pás, sed, boky12,52 €
Úprava šírky nohavíc od kolien k dolnému okraju12,52 €
 Úprava vesty obleku27,60 €
 Posunutie gombikov2,47 €
Úpravy kabátaSkrátenie rukávov25,08 €
Úpravy košeleÚprava dĺžky rukávov15,03 €
 Úprava dĺžky košele10,00 €
 Prepasovanie košele17,55 €

Popis ŠTANDARD:

Pánsky oblek zakúpený v predajni BANDI VAMOS. Klient si zakúpi len pánsky oblek, kde sú úpravy nutné. Klientovi musí byť upravený oblek mieru tak, aby bol oblečený podľa pravidiel spoločenskej etikety.

Pánska košeľa zakúpená v predajni BANDI VAMOS. Klient nemá konfekčné rozmery a nie je iná možnosť, len si vybrať iný rozmer a upraviť košeľu. Klient nakupuje jednorazovo pánsku košeľu spolu s pánskym oblekom.

Cenník úprav pánskych odevov

NADŠTANDARD

Úpravy oblekuÚprava rukávov saka35,13 €
 Úprava dĺžky nohavíc22,57 €
 Úprava vesty obleku40,16 €
 Posunutie gombíkov4,56 €
 Skrátenie náramenice66,96 €
 Prepasovanie saka58,58 €
 Úprava šírky nohavíc25,08 €
 Zníženie pásu v prednom diele nohavíc35,13 €
 Skrátenie saka58,58 €
 Úprava kalhot zmena veľkosti – pás, sed, boky, nohavice35,13 €
Úpravy kabátaSkrátenie rukávov37,65 €
Úpravy košeleÚprava dĺžky rukávov20,06 €
 Úprava dĺžky košele12,52 €
 Prepasovanie košele22,57 €

Popis NADŠTANDARD:

Pánsky oblek zakúpený v predajni BANDI VAMOS. Klient trvá na úprave, ktorá je mimo rámec štandardnej úpravy, napr. trvá na zúžení nohavíc alebo saka v modeloch jemne zoštíhleného strihu na úroveň modelu zoštíhleného a podobne.

Pánska košeľa zakúpená v predajni BANDI VAMOS. Klient nemá konfekčné rozmery a nemá inú možnosť, len si vybrať košeľu v inom rozmere a upraviť ju. Klient si nezakúpil ku košeli pánsky oblek.

AKCIE ÚPRAVA ZDARMA a úpravy ŠTANDARD, majú prednosť pred úpravami NADŠTANDARD. Z tohto dôvodu môžu vyplývať dlhšie čakacie lehoty. Termíny vyhotovenia 14 dní a viac nie sú výnimkou.

Čo ak nevyužijete možnosť krajčírskej úpravy zdarma v deň nákupu?

Nevadí, v prípade, že zákazník ihneď nevyužije svoj nárok na úpravy zdarma, môže si ich uplatniť neskôr. Najneskôr však do 30-tich dní odo dňa nákupu. Po uplynutí tejto lehoty budú všetky úpravy všetkým zákazníkom spoplatnené podľa platného cenníka.

UPOZORNENIE. Pri prinesení obleku na dodatočnú úpravu, je potrebné mať oblek vyčistený v čistiarni, a to z hygienických dôvodov.

Nárok na štandardné úpravy ZADARMO je možné uplatniť na základe splnených podmienok AKCIE úpravy ZADARMO, alebo pokiaľ ide o VIP zákazníka. Prípadne môžu byť štandardné úpravy ponúknuté u vybraných oblekov.

Riešenie v prípade nezhody

Ak nastane nezhoda medzi klientom a odborným poradcom BANDI, či ide o úpravu ŠTANDARD alebo NADŠTADARD, má rozhodujúci význam na určenie úprav odborný poradca. Ak s rozhodnutím odborného poradcu klient nesúhlasí, môže sa obrátiť na manažéra predajne k prehodnoteniu daných úprav a následnému potvrdeniu, či vyvráteniu rozhodnutia odborného poradcu.

Tip navyše

Ak chcete v spoločnosti vyzerať skvele a urobiť dojem, dbajte na to, aby ste boli správne oblečení. Prečítajte si 10 praktických rád ako nosiť oblek, aby ste sa v spoločnosti nestrápnili.

Mohlo by vás zaujímať