Aktuality

5 dôvodov, prečo by vo vašom šatníku nemal chýbať modrý oblek

Patríte k mužom, ktorý si vyberajú vždy čierny oblek, či už do práce, na ples alebo na svadbu? Iste. Ide o overenú klasiku. Čierny oblek je nielen všestranný, ale navyše pristane každému. Vedeli ste však, že rovnaké prednosti má aj tmavomodrý oblek, ktorý ponúka ďalšie výhody? Prečítajte si 5 dôvodov, prečo by modrý oblek vo vašom šatníku rozhodne nemal chýbať.

Dôvody, prečo nosiť modrý oblek

1) V modrom obleku budete pôsobiť sviežim dojmom. Váš vzhľad pritom zostane elegantný.

2) Ak hľadáte všestranný oblek, ktorý využijete na akúkoľvek príležitosť, je pre vás dokonalou voľbou tmavomodrý oblek. Na udalosti, ktoré sa konajú do 18. hodiny, je vhodný svetlomodrý oblek.

3) Psychológia farieb spája odtiene modrej s profesionalitou, solídnosťou a dôveryhodnosťou. Preto sa modrý oblek perfektne hodí aj do práce.

Praktický tmavomodrý oblek vynosíte do práce aj na spoločenské udalosti


4) K modrému obleku si môžete zvoliť čiernu aj hnedú obuv. Ľahko tak obmeníte svoj vzhľad. V prípade, ak chodíte v obleku do práce denne, túto možnosť určite uvítate.

5) Modrý oblek dokonale zdôrazní váš moderný a štýlový vzhľad. Modrá farba je totiž nielen nadčasová, ale v súčasnej dobe aj veľmi módna.

Navštívte značkovú predajňu BANDI a príďte si vyskúšať, ako skvelo budete vyzerať v modrom obleku. Odborní poradcovia vám tu s výberom radi pomôžu. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať