Aktuality

5 dôvodov, prečo by vo vašom šatníku nemal chýbať modrý oblek

Patríte k mužom, ktorý si vyberajú vždy čierny oblek, či už do práce, na ples alebo na svadbu? Iste. Ide o overenú klasiku. Čierny oblek je nielen všestranný, ale navyše pristane každému. Vedeli ste však, že rovnaké prednosti má aj tmavomodrý oblek, ktorý ponúka ďalšie výhody? Prečítajte si 5 dôvodov, prečo by modrý oblek vo vašom šatníku rozhodne nemal chýbať.

Dôvody, prečo nosiť modrý oblek

1) V modrom obleku budete pôsobiť sviežim dojmom. Váš vzhľad pritom zostane elegantný.

2) Ak hľadáte všestranný oblek, ktorý využijete na akúkoľvek príležitosť, je pre vás dokonalou voľbou tmavomodrý oblek. Na udalosti, ktoré sa konajú do 18. hodiny, je vhodný svetlomodrý oblek.

3) Psychológia farieb spája odtiene modrej s profesionalitou, solídnosťou a dôveryhodnosťou. Preto sa modrý oblek perfektne hodí aj do práce.

4) K modrému obleku si môžete zvoliť čiernu aj hnedú obuv. Ľahko tak obmeníte svoj vzhľad. V prípade, ak chodíte v obleku do práce denne, túto možnosť určite uvítate.

5) Modrý oblek dokonale zdôrazní váš moderný a štýlový vzhľad. Modrá farba je totiž nielen nadčasová, ale v súčasnej dobe aj veľmi módna.

Pozrite si príklady modrých oblekov, ktoré sú navrhnuté v štýle najnovších módnych trendov.

Príklady dokonalých oblekov do práce aj na spoločenské udalosti

Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Tamion

Hľadáte dokonalý oblek do práce aj na voľný čas? Potom je pre vás modrý oblek z prírodných materiálov jednoznačnou voľbou. Látka, kombinujúca bavlnu a ľan, je priedušná a veľmi príjemná na dotyk. Vďaka tomu sa v obleku budete vždy cítiť pohodlne.  Súčasťou obleku je aj vesta, ktorá vám dodá eleganciu.

Pánsky oblek BANDI, model COMFORT FIT Bolzano

Zaobstarajte si štýlový modrý oblek Bolzano, v ktorom urobíte perfektný dojem v práci, aj na spoločenských udalostiach počas dňa. Skvelo sa hodí na obchodné jednanie, do kancelárie, ale aj na svadbu. Váš módny vzhľad zdôraznia dekoratívne prvky, ako sú ozdobné podšitie chlopní a vreciek svetlejšou látkou. Klasický rovný strih COMFORT FIT ocenia muži s väčším objemom v ramenách alebo v páse.

Pánsky oblek Bolzano – ideálny outfit do práce aj spoločnosti

Navštívte značkovú predajňu BANDI a príďte si vyskúšať, ako skvelo budete vyzerať v modrom obleku. Odborní poradcovia vám tu s výberom radi pomôžu. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať