Aktuality

BOND/MEDEA – strhujúca divadelná hra

Známych hercov z divadla Studio DVA oblieka módna značka BANDI

Vo hviezdne obsadenej hre bratov Cabanovcov uvidíte na doskách pražského divadla napríklad herečku Ivanu Chýlkovou, Jana Krausa alebo Petra Fejka. Na čo sa môžete tešiť?

Módna značka Pánske obleky BANDI oblieka hercov v divadelnej hre BOND/MEDEA (foto: Václav Beran, Divadlo Studio DVA)
Módna značka Pánske obleky BANDI oblieka hercov v divadelnej hre BOND/MEDEA (foto: Václav Beran, Divadlo Studio DVA)

Svet plný fake news

Hra reflektuje dnešný svet plný klamstiev a fake news v krátkych skečoch, ktoré vás pobavia poriadnou dávkou humoru a zveličovania. Tvorcovia ohromia divákov prepracovanou scénou, nevšednou choreografiou a vizuálnymi projekciami, ktoré dotvárajú atmosféru celého predstavenia.

A o čom hra vypovedá?

Celý dej je inšpirovaný antickou tragédiou, príbehmi Jamesa Bonda a dnešným svetom, ktorému vládnu média. Že sa vám to zdá ako nesúrodá zmes žánrov? Možno budete prekvapení. Všetko spolu dokonale funguje a perfektne do seba zapadá.

V roli Jamesa Bonda sa vám predstaví Peter Fejk. Nečakajte klasickú Bondovku, ako ju poznáte z filmového plátna. V tomto príbehu je Bond ústrednou postavou politickej strany v súboji s MEDEOU, Ivanou Chýlkovou, v úlohe majiteľky mediálneho domu. Pretože sa celá inscenácia odohráva uprostred improvizovaného televízneho štúdia, nesmie chýbať televízny reportér, ktorého si zahral Jan Kraus. Ten nekontrolovane vstupuje do deja trefnými a vtipnými komentármi.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú hru. Pozrite sa na oficiálny web divadla Studio DVA, kedy sa hrá ďalšie predstavenie.

Foto: Václav Beran, divadlo Studio DVA

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.