Obuv

Pánska kožená obuv BANDI Beato Bianco

Pánske kožené tenisky BANDI Beato Bianco sú správnou voľbou pre mužov, ktorí chcú držať krok s novými trendami a osviežiť svoj outfit značkovou vychádzkovou obuvou. Jej výber je vyjadrením vašej osobnosti, pričom s bielymi teniskami Beato z prvotriednej kože určite nešliapnete vedľa.

Biele kožené tenisky BANDI Beato Bianco v kombinácii so sakom Epsoni Indaco, voľnočasovými nohavicami Paulino Petrol a opaskom Fabro

Štýlová obuv do práce aj na voľný čas

V štýlových teniskách BANDI Beato v minimalistickom dizajne urobíte skvelý dojem doslova na každom kroku. Vďaka biele farbe sa navyše ľahko kombinujú s rôznymi outfitmi, takže ich využijete ako moderný doplnok k vašim vintage džínsom, ako aj k bavlneným chinos nohaviciam s voľnočasovým sakom.

Značkové kožené tenisky BANDI Beato vyzdvihnú štýl vášho oblečenia do zamestnania, na rodinnú oslavu narodenín, ako aj na koncert. Zaslúženú pozornosť získate napríklad aj na barovej stoličke, alebo počas večernej prechádzky na riviére, či v uliciach vášho mesta. Na každom kroku pritom oceníte ich pohodlie.

Biele kožené tenisky BANDI Beato Bianco

Vykročte do spoločnosti

Chcete svojmu okoliu ukázať, že sa vyznáte v moderných trendoch pánskej módy? Doplňte svoj štýlový outfit teniskami BANDI Beato. Ešte donedávna boli biele tenisky v pánskej móde tabu, dnes sú však veľmi vyhľadávaným doplnkom outfitov všetkých druhov.

Skúste a zistíte, ako kožené tenisky Beato Bianco dokonalo ladia s obľúbeným oblečením vášho voľnočasového a spoločenského šatníka. Vytvoríte tak viac originálnych kombinácií na rôzne spoločenské udalosti vo svojom vlastnom jedinečnom štýle.

Biele kožené tenisky BANDI Beato Bianco dokonalo ladia napríklad s tmavomodrým spoločenským oblekom Verdio

Pravá koža a moderné technológie pre vaše pohodlie

Tenisky BANDI Beato vynikajú špičkovým dizajnom a prvotriednou kvalitou materiálu aj remeselného spracovania. Tenisky sú vyrobené z veľmi kvalitnej pravej kože, ktorá sa rýchlo a dokonalo prispôsobí tvaru vášho chodidla.

K maximálnemu komfortu prispievajú aj inovatívne technológie podrážky. Výsledkom je mäkká a ľahká obuv so zvýšenou odolnosťou voči opotrebovaniu s vynikajúcimi tlmiacimi vlastnosťami. To je dôvod, prečo budete mať nohy ako v bavlnke aj pri celodennom nosení.

Pánsku koženú obuv BANDI Beato Bianco kúpite za 119,62 €.


Nie ste si istí správnym používaním tenisiek ako doplnku voľnočasového alebo spoločenského outfitu?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, kde sa o vás postará tím odborných poradcov. Poradia vám nielen s výberom a vhodným kombinovaním tenisiek, ale tiež s voľbou nových outfitov a módnych doplnkov. Tak, aby ste sa vždy cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru. 

Mohlo by vás zaujímať