Aktuality

Chystáte sa na stužkovú? Oblečte sa dokonale a ušetrite navyše až niekoľko desiatok eur

Veľa mladých mužov sa obáva stužkovej slávnosti, oficiálnej a verejnej udalosti, ktorej sa spravidla zúčastnia celé ich rodiny, pedagógovia a spolužiaci. Pri tejto príležitosti musia prejaviť svoje schopnosti, predovšetkým v tanci. Ako dosiahnuť, aby ste sa celý večer cítili pohodlne a zároveň elegantne a sebaisto? Pozrite sa, v akom oblečení urobíte ten najlepší dojem a ako pri jeho nákupe môžete ušetriť až 100 €.

Oblečte sa na stužkovú dokonale
Oblečte sa na stužkovú dokonale

Bez elegantného obleku sa nezaobídete

Podľa pravidiel spoločenskej etikety sú na večerné príležitosti, medzi ktoré patrí aj stužková slávnosť, vhodné iba tmavé obleky bez vzoru. Napríklad oblek čierny alebo tmavomodrý. Ak viete, aké oblečenie si na stužkovú zvolila vaša partnerka či priateľka, môžete s ňou zladiť svoj outfit.

Ideálne obleky na stužkovú s exkluzívnou zľavou 100 €

Stávkou na istotu je mierne vyštíhlený čierny oblek Tarquez a oblek Marquez, ktorý si navyše môžete zaobstarať vo všetkých strihoch. Oblek, ktorý dokonale sadne, teda zoženie naozaj každý. Čierny oblek vám dodá mužnosť, vyzretosť a pocit sebadôvery, ktorý vám uľahčí a spríjemní túto oficiálnu udalosť i následnú slávnosť. Oblek navyše využijete aj na maturitu či pracovný pohovor. Iba teraz získate oblek s jedinečnou ZĽAVOU 100 €. Stačí, keď prídete do ktorejkoľvek predajne Pánske obleky BANDI, prinesiete potvrdenie o štúdiu a pri nákupe sa zaregistrujete. Pozor, akcia platí iba do 31. augusta 2019.

V obleku Marquez urobíte perfektný dojem
V obleku Marquez urobíte perfektný dojem

Košeľa vám ešte viac pridá na elegancii

K elegantnému obleku neodmysliteľne patrí rovnako elegantná košeľa. Môžete si zvoliť bielu klasiku alebo svetlé i tmavé odtiene módnych farieb, ako sú napríklad modrá alebo bordó. Pozrite sa na elegantnú košeľu, ktorá je ideálnou voľbou a zaobstaráte si ju hneď v troch farbách a strihoch.

Doplnky, ktoré dotiahnu váš outfit do dokonalosti

Starostlivo vybraný oblek s košeľou nezabudnite tiež doplniť kravatou alebo motýlikom. Na večerné príležitosti sa hodia tmavé odtiene farieb a slávnostnú atmosféru podtrhne lesklý materiál. Doplnky môžete opäť zladiť s outfitom svojej partnerky. Samozrejmosťou je tiež čierna obuv, ktorá by vždy mala byť dokonale očistená.

Kde sa na stužkovú slávnosť oblečiete od hlavy až po päty a ušetríte?

Navštívte ktorúkoľvek predajňu Pánske obleky BANDI, kde si zaobstaráte ideálny oblek, košeľu, obuv i doplnky. Profesionálny tím odborných poradcov vám s výberom pomôže tak, aby ste vždy boli oblečení správne a vyzerali dokonale. Zistite, kde nájdete vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.