Aktuality

Nové modely pánskych oblekov – Svadobná sezóna 2024

Budete sa ženiť? Alebo ste dostali pozvánku na svadbu a potrebujete nový oblek? Svadba je výnimočnou slávnostnou príležitosťou, kde nielen ženích, ale aj svedok a svadobní hostia chcú vyzerať skvelo. Preto pre vás návrhári módnej značky BANDI pripravili dokonalé obleky na svadbu z kolekcie nových modelov na Svadobnú sezónu 2024.

POZOR:
Využite do 31. 7. 2024 mimoriadnu zľavu 200 € na vybrané svadobné obleky BANDI. Vďaka tomu si kúpite značkový pánsky oblek na svadbu už od 212,28 €.

Prezrite si pestrú ponuku exkluzívnych svadobných modelov v duchu najnovších módnych trendov aj klasickej nadčasovej elegancie. Značkové obleky BANDI predstavujú dokonalé spojenie jedinečného štýlu, prvotriednych materiálov a maximálneho pohodlia.

Vyberte si ten pravý svadobný oblek, ktorý najviac vystihuje váš vycibrený vkus a vyhovuje štýlu svadby, na ktorú sa chystáte.


1. Svetlé obleky na letné svatby

Súčasná svadobná móda je veľmi uvoľnená, preto si môžete vyberať zo širokého spektra farieb a štýlov pánskych oblekov. Pre nekonvenčné svadby s kreatívnou koncepciou alebo v obľúbenom boho štýle doporučujeme váš vzhľad oživiť originálnymi doplnkami.

Pánsky oblek BANDI Estatio Azzur – so zľavou 200 €

Rozžiarte svoj svadobný outfit elegantným oblekom BANDI Estatio Azzur. V klasickom stylingu spolu s bielou košeľou a slávnostnou kravatou si zachováva vysokú formálnosť na tradičnú svadbu. Svetlomodrý odtieň obleku vo farbe letnej oblohy je tiež perfektnou príležitosťou k tvorbe kreatívnych outfitov na netradičné obrady.

Svetlomodrý pánsky oblek BANDI Estatio Azzur

Tip pre vás:

Chcete v lete zdôrazniť svoju štíhlu či atletickú postavu dokonalým spoločenským oblekom? Návrhári značky BANDI práve pre vás pripravili štýlový model BANDI Dorrine Azzur z rovnakej látky ako Estatio Azzur, navrhnutý v strihu Slim Fit.

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Estatio Azzur, Tailored Fit: 412,28 €
Mimoriadna zľava na nový svadobný oblek: 200 €
Výnimočná cena obleku: 212,28 €

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Dorrine Azzur, Slim Fit: 412,28 €
Mimoriadna zľava na nový svadobný oblek: 200 €
Výnimočná cena obleku: 212,28 €

Pánsky oblek BANDI Pontarelli Sabbia

Pieskovo béžový oblek Pontarelli Sabbia s nádychom letnej pohody je dokonalým spojením štýlu a ležérnej elegancie. Farebnosť a rýdza krása modelu Pontarelli s prírodnou textúrou priamo nabáda k experimentovaniu a tvorbe originálnych svadobných outfitov pre netradičné svadby.

Kombinovateľný pánsky oblek BANDI Pontarelli Sabbia s kontrastnou vestou Marlone Antracit

Nesedia vám obleky konfekčnej veľkosti? Zaobstarajte si štýlový oblek Pontarelli, pri ktorom si zvolíte zvlášť veľkosť saka, nohavíc a vesty presne pre vaše miery. Pre ešte väčšiu flexibilitu a maximálnu eleganciu pripravili návrhári BANDI tento výnimočný oblek vo dvoch strihoch.

Cena saka BANDI Pontarelli Sabbia v strihu Slim Fit a Tailored Fit : 333,40 €
Cena nohavíc BANDI Pontarelli Sabbia v strihu Slim Fit a Tailored Fit : 177,80 €
Cena pánskej vesty BANDI Pontarelli Sabbia v strihu Slim Fit a Tailored Fit : 181,70 €

Kombinovateľný  oblek BANDI Loriano Grigio

V letných, slnkom zaliatych dňoch zažiarite na každej svadbe vo svetlosivom elegantnom obleku BANDI Loriano Grigio. V outfite pre ženícha kravatu nahraďte motýlikom alebo regatou pre slávnostnejší dojem a doplňte pánskou vestou, čo ešte viac umocní váš elegantný vzhľad.

Svetlosivý pánsky oblek BANDI Loriano Grigio

Nie sú pre vás konfekčné veľkosti oblečenia vhodné? Výhodou dvojdielneho kombinovateľného obleku BANDI Loriano Grigio je, že veľkosť saka a nohavíc si môžete zvoliť samostatne podľa svojich mier. Elegantný letný model vnesie osviežujúci štýl aj do vášho pracovného a voľnočasového šatníka.

Cena saka BANDI Loriano Grigio, Tailored Fit je 267,40 €.
Cena nohavíc BANDI Loriano Grigio, Tailored Fit je 131,30 €.


2. Klasické obleky v módnych farbách

Muži, ktorí chcú na svadbe náležite vyniknúť, ocenia klasické obleky vo výrazných odtieňoch inšpirované súčasnými svetovými trendami. Ich intenzívna a neokázalá farebnosť upúta na prvý pohľad a vašim svadobným outfitom dodá neopakovateľný štýl.

Pánsky oblek BANDI Cavalori Indaco – so zľavou 200 €

Svetlomodrý oblek Cavalori Indaco je navrhnutý pre klasický a aj kreatívny styling vašich slávnostných outfitov. Zapôsobíte v ňom skvelým dojmom na všetkých typoch svadby v teplom období plnom farieb, slnka a slávnostných udalostí. Pre ešte väčšiu eleganciu doporučujeme štýlovú kombináciu s pánskou vestou.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Cavalori Indaco doplnený kockovanou pánskou vestou

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Cavalori Indaco, Tailored Fit: 521,17 €
Mimoriadna zľava na nový svadobný oblek: 200 €
Výnimočná cena obleku: 321,17 €

Pánsky oblek BANDI Raniero Marsala

Radi ukazujete svoj osobitý štýl originálnym oblečením? Výrazná a jemne extravagantná farba obleku BANDI Raniero Marsala v temnom odtieni bordó upúta už na prvý pohľad a priťahuje pozornosť. Doporučujeme ako perfektný model pre ženícha, ktorý chce zapôsobiť výnimočným vzhľadom.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Raniero Marsala s kontrastnou kockovanou vestou

Cena obleku BANDI Raniero Marsala, Slim Fit je 373,40 €. Jeho nevšedná a intenzívna farebnosť tiež ponúka nový rozmer outfitov pre všetky pracovné a spoločenské udalosti.


3. Vzorované obleky

Výrazné spoločenské obleky so vzormi sa stávajú stále populárnejšou voľbou pre moderného muža, ktorý chce vyjadriť svoj osobitý štýl. Od jemných pruhov po výrazné kocky, tieto obleky ponúkajú nekonečné možnosti pre výnimočné slávnostné outfity, kde sa tradiční elegancia spája s modernou originalitou.

Pánsky oblek BANDI Patterno Marin – so zľavou 155 €

Máte radi originálne módne kúsky? Zapojte do svojho svadobného outfitu hravú eleganciu tmavomodrého kockovaného modelu BANDI Patterno a nechajte vyniknúť váš výnimočný vkus a osobnú charizmu. V štýlovom vycibrenom modeli s kúzlom legendárnej kocky zapôsobíte na každej svadbe.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Patterno Marin Slim Fit

Jedinečný oblek s károvým vzorom Prince of Wales dodá nádych kráľovskej noblesy všetkým vašim slávnostným outfitom. Elegantný styling s vreckovkou do saka a pánskou vestou je ideálnou voľbou tiež na koktailové večierky, kultúrne udalosti a ďalšie spoločenské príležitosti, kde chcete zaujať svojím osobitým štýlom.

Běžná cena pánského obleku BANDI Patterno Marin, Slim Fit: 466,60 €
Mimořádná sleva na nový svatební oblek: 155.50 €
Výjimečná cena obleku: 311,60 €

Vlnený oblek BANDI Lacrone Marin, Tailored Fit

Patríte k mužom, ktorí chcú svojím outfitom zaujať? Kominovateľným oblekom Lacrone Marin z novej kolekcie BANDI dodáte svojmu vzhľadu noblesu a nevšedný luxus na každej svadbe. Jedinečný kockovaný model s nádychom ikonickej klasiky je ideálnou voľbou pre náročného muža s osobitým vkusom.

Pánský oblek BANDI Lacrone Marin, Tailored Fit
Dvojdielny pánsky oblek BANDI Lacrone Marin doplnený vestou

Využijete flexibilitu kombinovateľného obleku? Kúpte si luxusný model BANDI Lacrone, pri ktorom si jednoducho nakombinujete veľkosť saka a nohavíc zvlášť tak, aby sedel presne na vaše miery. Skvele ho využijete na rodinné jubileá a nezabudnuteľný dojem zanecháte na každom plese.

Cena pánskeho saka BANDI Lacrone Marin je 267,40 €.
Cena pánskych nohavíc BANDI Lacrone Marin je 131,30 €.

Pánsky oblek BANDI Giante Marin, Tailored Fit

Hľadáte výnimočný oblek na denné i večerné slávnosti? V luxusnom modeli BANDI Giante Marin skvele zapôsobíte na svadbe, oslave jubilea aj na plese. Neodolateľnou eleganciou a hravými odleskami tmavomodrej látky v lúčoch zapadajúceho slnka očaríte vysnívanú ženu ako dokonalý ženích.

Pánský oblek BANDI Gainte Marin, Tailored Fit
Dvojdielny pánsky oblek BANDI Giante Marin

Obľúbený vzor v štýle „gingham“ je ikonickým prvkom pánskej módy. Legendárna kocka v jedinečnom prevedení návrhárov značky BANDI ponúka vašim outfitom dokonalé spojenie tradičnej elegancie a moderného dizajnu. Oblek Giante Marin nechá vyniknúť vašu individualitu na svadbe a v každej spoločnosti.

Cena pánskeho obleku BANDI Giante Marin je 528,90 €. Doprajte si nádych elegancie a štýlu v originálne prevedenom modeli, v ktorom vzbudíte záujem a rešpekt svojho okolia.


4. Honosné a luxusné obleky

Vysoko formálne a honosné svadby vyžadujú výnimočne slávnostný outfit. Ideálnou voľbou je elegantný čierny oblek s bielou košeľou a kravatou alebo motýlikom v štýle Black Tie. Vyjadríte tým rešpekt k tradícii a zapôsobíte mimoriadnou noblesou.

Pánsky oblek BANDI Alvero Nero

Čierny oblek BANDI Alvero Nero z najjemnejšej vlnenej priadze je vašou exkluzívnou vstupenkou do vybranej svadobnej spoločnosti. Luxusná čierna látka s miernym pololeskom umocňuje jeho prestížny charakter. Štýlový model Alvero vám dodá noblesu a vznešenosť pre nezabudnuteľné okamihy.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Alvero Nero

S luxusným pánskym oblekom BANDI Alvero Nero v cene 606,70 € získate noblesnú eleganciu svojich svadobných outfitov a pomyselnú exkluzívnu vstupenku na všetky výnimočné slávnostné príležitosti.

Pánsky oblek BANDI Nocelli Nero

Slávnostný model BANDI Nocelli Nero je navrhnutý ako klasický oblek s okázalým dizajnom, vhodný pre spoločenské udalosti vysokej formálnosti, kde nie je predpísaný dress code Black tie. Ženích v tomto štýlovo vycibrenom obleku pre výnimočné príležitosti zanechá neodolateľný dojem.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Nocelli Nero doplnený pánskou vestou

Cena dvojdielneho pánskeho obleku BANDI Nocelli Nero 501,73 € je veľmi výhodnou investíciou do luxusného oblečenia pre slávnostné chvíle vášho života.

Upozornenie:
Mimoriadna zľava 200 € na vybrané svadobné obleky BANDI platí len do 31. 7. 2024.Tipy pre vás

Chcete sa na svadbe vyhnúť nechceným trapasom a zbytočným omylom v obliekaní? Radi by ste získali nový značkový oblek na svadbu úplne zadarmo? Prečítajte si tieto články a dozviete sa ako na to.


„Ideš na svadbu?“

Videospot módnej značky Pánske obleky BANDI s veselou a vznešenou atmosférou tradičnej svadby v kostole. Môžete vidieť aj na svojich TV obrazovkách.


Dolaďte svoj svadobný outfit

Doveďte svoj outfit na svadbu do dokonalosti štýlovou vestou, spoločenskou košeľou a elegantnými doplnkami. Tak, aby ste vyzerali skvele, cítili sa pohodlne a boli dokonale zladení so svojou partnerkou. Vyberte si z pestrej ponuky značkových kúskov novej módnej kolekcie BANDI.


Príďte si vybrať z kolekcie oblekov na Svadobnú sezónu 2024

Nemusíte byť odborníkom na módu, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na dokonalý svadobný outfit nemohli mať aj vy?

Jednoducho príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk profesionálov. O všetko ďalšie sa v pokoji, pri šálke lahodnej kávy BANDI, postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, vesty, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov.

Predajne Pánske obleky BANDI

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.

Mohlo by vás zaujímať