Aktuality

Pánske prechodové kabáty a plášte BANDI práve teraz od 142 €

Potrebujete dokonalého spoločníka na chladné a daždivé jarné dni? Štýlové kabáty a plášte BANDI vám zaistia elegantný vzhľad a maximálny komfort v premenlivom počasí prechodného obdobia. Odporúčame k pánskemu obleku a neformálnemu outfitu na cesty do práce, za kultúrou a do spoločnosti.

POZOR:
Využite teraz mimoriadnu jarnú zľavu až 212,38 € na vybrané prechodové kabáty a plášte BANDI. Vďaka tomu si kúpite značkový pánsky kabát alebo plášť už od 141,58 €.

Prechodové kabáty a plášte BANDI – elegantná ochrana pred rozmarmi prechodných období

Značkové kabáty a plášte BANDI sú symbolom jedinečného štýlu, prvotriednych materiálov a maximálneho pohodlia. Spoľahlivo vás zahrejú, či už sa vydáte typicky aprílovým počasím do práce alebo na jarnú prechádzku zobúdzajúcou sa prírodou.

Využite jedinečnú ponuku a vyberte si z exkluzívnych modelov s výnimočnou jarnou zľavou až 212,38 €.

Mimoriadna ponuka platí len do vypredania zásob!


1. Ľahké prechodové kabáty BANDI Lucasso Antracit a Grigio

Máte radi klasiku v modernom dizajne? Modely Lucasso vynikajú dokonalým spojením tradičného krajčírskeho umenia a jedinečného štýlu BANDI. Strohý minimalizmus klasického strihu a vkusná elegancia dvoch sivých odtieňov Antracit a Grigio zdôrazní váš osobitý vkus a mužnosť.

Tmavý kabát BANDI Lucasso Antracit spoľahlivo zahreje milovníkov elegantnej klasiky

Dva odtiene čistej elegancie

Oba prechodové kabáty ponúkajú neprekonateľnú eleganciu a všestrannosť. Antracitový model Lucasso Antracit je ideálnou voľbou pre mužov, ktorí si cenia klasický štýl s moderným nádychom. Zatiaľ čo svetlý Grigio je ako stvorený pre tých, ktorí chcú svoj šatník oživiť originálnym kúskom.

Svetlý kabát BANDI Lucasso Grigio – štýlové oživenie vášho moderného šatníka

Majstrovské spracovanie a obľúbený strih Slim vám poskytne jedinečné pohodlie a elegantný, moderný vzhľad. Z dvoch noblesných sivých odtieňov si vyberte ten pravý kabát pre vás, presne podľa svojho vkusu.

Pánsky kabát BANDI, model Lucasso Antracit, Slim
Pôvodná cena: 353,96 €
Nová cena s jarnou zľavou: 141,58 €
Ušetríte: 212,38 €

Pánsky kabát BANDI, model Lucasso Grigio, Slim
Pôvodná cena: 353,96 €
Nová cena s jarnou zľavou: 212,38 €
Ušetríte: 141,58 €


2. Pánsky prechodový plášť Filliano Marin, Tailored

Milovníci klasickej elegancie ocenia kratší prechodový plášť Filliano Marin v obľúbenej a všestrannej tmavomodrej farbe. Jednoduchá silueta s krytým zapínaním a špičkové spracovanie štýlového modelu nechávajú vyniknúť jeho jedinečný minimalistický dizajn.

Pánsky prechodový plášť Filliano Marin, Tailored

Pre mimoriadny komfort a eleganciu v premenlivom prechodnom období pripravili návrhári BANDI plášť s unikátnou nepremokavou úpravou, ktorá vás spoľahlivo ochráni nielen v miernom jarnom daždi. Svojím štýlovým outfitom tak v aprílovom počasí zapôsobíte cestou na obchodné jednanie a do obľúbenej kaviarne.

Pánsky bavlnený trenčkot BANDI Filliano Marin
Pôvodná cena: 416,17 €
Nová cena s jarnou zľavou: 291,32 €
Ušetríte: 124,85 €


3. Pánsky bavlnený trenčkot BANDI Lumiero Marin, Tailored

Potrebujete elegantný nepremokavý plášť do jesenného a jarného sychravého počasia? Práve pre toto neprajné obdobie je tmavomodrý trenčkot BANDI Lumiero Marin, Tailored tou správnou voľbou. K pánskemu obleku na spoločenské udalosti a na cesty do práce.

Trenčkot BANDI Lumiero Marin ocenia milovníci nadčasovej klasiky

Model Lumiero Marin je vyrobený z prvotriedneho, nepremokavého bavlneného materiálu. Práve vďaka takmer stopercentnému podielu bavlny je veľmi príjemný a maximálne pohodlný počas celodenného nosenia na cestách.

Pánsky bavlnený trenčkot BANDI Lumiero Marin
Pôvodná cena: 416,17 €
Nová cena s jarnou zľavou: 291,32 €
Ušetríte: 124,85 €

POZOR: Mimoriadna ponuka platí len do vypredania zásob!

Vybrali ste si z originálnej kolekcie štýlových prechodových kabátov a plášťov BANDI ten pravý presne pre vás? Príďte si svoj vybraný model vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI.


Ku kabátom odporúčame

Obstarajte si tiež elegantného spoločníka na daždivé dni a večery. Čierny skladací dáždnik vás ochráni aj v skutočnom lejaku. Keď prestane pršať, hravo ho schováte do tašky alebo aktovky.


Navštívte predajňu BANDI

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov. Pri šálke lahodnej kávy vám ochotne pomôžu s výberom správnej veľkosti kabáta a ďalšieho spoločenského a voľnočasového pánskeho oblečenia, koženej obuvi a módnych doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať