Aktuality

Dokonalý oblek BANDI pre ženícha s mimoriadnou zľavou 200 €

Chystáte svadbu a chcete ušetriť pri nákupe značkového svadobného obleku? Značka BANDI práve pre vás pripravila výnimočnú ponuku na nový spoločenský oblek s mimoriadnou zľavou 200 €.

Vďaka tomu teraz kúpite luxusný pánsky oblek BANDI Barcone Marin z kolekcie nových modelov NEW SEASON 2024 za veľmi výhodnú cenu. Ako ženích budete naozaj dokonale oblečený a navyše ušetríte peniaze do rodinného rozpočtu.

Mimoriadna ponuka platí len do 29. 2. 2024.

Pánsky oblek BANDI Barcone Marin – ukážka štýlového svadobného outfitu pre ženícha

Elegancia na svadby a iné slávnosti

Pánsky oblek Barcone Marin, Tailored Fit z kolekcie nových modelov BANDI ponúka všetko, čo od dokonalého obleku pre ženícha očakávate. Eleganciu, prvotriedny dizajn a spracovanie a zároveň maximálny komfort. Je skvelou voľbou pre mužov, ktorí sa radi štýlovo obliekajú a chcú sa cítiť pohodlne pri každej príležitosti.

Na slávnostnú večernú príležitosť, akou je napríklad ples, zvoľte k obleku spoločenskú košeľu a kravatu v tmavšej farbe

Klasika do práce, ktorá nikdy neomrzí

Štýlový vlnený oblek BANDI Barcone vám v šatníku po svadbe rozhodne nebude ležať úhorom. Perfektný dojem v ňom urobíte na každej dennej a večernej spoločenskej príležitosti. Zapôsobíte v ňom ako elegantný profesionál v kancelárii na obchodnom stretnutí, konferencii aj firemnom večierku.

Pánsky oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit ako základ elegantného outfitu do práce

Luxusný materiál obleku BANDI Barcone umocňuje jeho prestížny charakter. Priedušná látka s vysokým obsahom najkvalitnejšej vlny spolu s meďnatým vláknom v podšívke saka zaisťujú mužom maximálne pohodlie pri nosení. Obľúbený strih Tailored Fit odporúčame mužom so štíhlejšou a štandardnou postavou.

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Barcone Marin, Tailored Fit: 521,20 €
Mimoriadna zľava na nový svadobný oblek: 200 €
Mimoriadna cena obleku: 321,20 €

Akcia platí len do 29. 2. 2024.


Nové modely pánskych oblekov BANDI pre ženícha

Na letné svadby a ďalšie spoločenské príležitosti odporúčame z kolekcie NEW SEASON 2024 aj obleky v iných farbách v štýle najnovších trendov. Zaujímajú vás horúce novinky v pánskej spoločenskej móde? Pozrite si nové modely pánskych oblekov, ktoré návrhári značky BANDI pripravili na novú sezónu.


„Ideš na svadbu?“

Videospot módnej značky Pánske obleky BANDI s veselou a vznešenou atmosférou tradičnej svadby v kostole. Môžete vidieť aj na svojich TV obrazovkách.


Elegantné vesty pre ženícha

Premýšľate, ako oživiť váš svadobný outfit? Oblek odporúčame doplniť spoločenskou vestou. Určite tým potešíte nevestu a navyše si môžete po formálnej časti svadby odložiť sako a zostať len v košeli s vestou. Zachováte si dokonalý spoločenský vzhľad a zároveň si doprajete pohodlie počas celého večera.


Vyberte si vhodnú svadobnú košeľu

Vedeli ste, že svadobná košeľa by mala mať bielu, krémovú alebo smotanovú farbu? Svetlá farba náležite podčiarkne slávnostný tón svadobného outfitu. Pri výbere košele majte na pamäti, že by nemala byť príliš priliehavá, aby sa ženích necítil zviazane. Pozrite sa a vyberte si tú pravú pre vás.


Regata – slávnostná kravata na špeciálne príležitosti

Chcete na svojej svadbe vyzerať úplne dokonale? Potom odporúčame zvoliť regatu namiesto klasickej kravaty. Ide o špeciálny druh slávnostnej kravaty s predviazaným uzlom a ľahkým zapínaním za krkom. Použitím regaty BANDI zanecháte skvelý dojem a navyše ušetríte čas, ktorý by ste strávili viazaním kravatového uzla.

Vyberte si z pestrej ponuky ďalších elegantných módnych doplnkov BANDI, ktorými dotvoríte každý spoločenský aj voľnočasový outfit a svoj vzhľad dovediete do dokonalosti.


Príďte si vybrať z celej kolekcie oblekov BANDI New Season 2024

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na dokonalý svadobný outfit nemohli mať aj vy?

Jednoducho príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk profesionálov. O všetko ďalšie sa v pokoji, pri šálke lahodnej kávy BANDI, postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, vesty, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a ušetrite svoj čas aj peniaze.


Získajte 4 000 € za vašu svadobnú fotografiu

Plánujete tento rok svadbu? Rovnako ako v minulých rokoch, aj tento rok bude majiteľ značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vyberať svadobnú fotografiu, ktorú odmení sumou 4 000 €. Pozrite si ocenený snímok a ďalšie krásne svadobné fotografie za rok 2023 a prihláste sa do nového ročníka.


Chystáte netradičnú svadbu v boho štýle?

Pozrite si nové modely oblečenia a doplnkov pre netradičné svadby a „svadby v boho štýle“. Prečítajte si rozhovor na tému „Ako sa obliecť na boho svadbu“ s kreatívnou vizionárkou módnej značky Pánske obleky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať