Aktuality

Máte doma starý oblek? Prineste ho do BANDI a získate 140 € na nový

Poznáte ten pocit, keď sa raz za čas chystáte do spoločnosti. Obliekate si váš starý obnosený oblek, ktorý ste si kupovali pred rokmi napríklad na svadbu a hovoríte si, že by to chcelo konečne zmenu? Zdedili ste oblek po niekom z rodiny, nesedí vám a vy by ste ho radi vymenili za nový? Alebo to jednoducho párkrát do roka v starom obleku pretrpíte, pretože sa vám zdajú nové obleky príliš drahé? Tak čítajte pozorne.

Prineste váš starý oblek do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI a získate zaň mimoriadnu zľavu 140 € na oblek nový. Nebudete už musieť chodiť do práce, na svadbu alebo na rodinné stretnutia v starom a obnosenom oblečení a k tomu ešte ušetríte niekoľko stoviek eur. Pozor! Akcia platí len od 21. 7. do 9. 8. 2020. Čítajte ďalej a dozviete sa, ako jednoducho môžete túto šancu využiť.

Využite mimoriadnu príležitosť vymeniť starý oblek za nový
Využite mimoriadnu príležitosť vymeniť starý oblek za nový

Ak chodíte do práce v starom obleku, môže sa stať, že na svojich kolegov a nadriadených budete pôsobiť dojmom, že o seba nedbáte. A to určite nechcete. Rovnako tak vám môže uškodiť aj na obchodnom rokovaní, kedy nemusíte na vášho obchodného partnera pôsobiť dôveryhodne. Predíďte týmto situáciám a vymeňte váš starý oblek za nový.

Chystáte sa na svadbu? Ak si vezmete starý oblek, dajte si pozor, aby ste nepôsobili dojmom, že vám na významnom dni novomanželov nezáleží. Využite túto mimoriadnu príležitosť vymeniť starý oblek za nový. Získate tým 140 € na oblek podľa vlastného výberu. Takže na svadbe budete vyzerať skvele a prispejete k jej slávnostnej atmosfére. Prečítajte si, čo pre to musíte urobiť.

Napríklad tmavý oblek vynosíte na spoločenské udalosti i do práce
Napríklad tmavý oblek vynosíte na spoločenské udalosti i do práce

Ako jednoducho vymeniť váš starý oblek za nový

Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Prineste so sebou váš kompletný starý oblek akejkoľvek značky (nemusí to byť oblek značky BANDI).  To znamená, že musíte priniesť oblekové sako aj oblekové nohavice, ktoré sú vyrobené z tej istej látky a sú rovnakej farby. K vášmu starému obleku musí byť priložený doklad o vyčistení obleku v čistiarni s dátumom nie starším ako 60 dní od vyčistenia.

Za takto predaný starý oblek v BANDI získate 140 € na akýkoľvek nezlacnený oblek v hodnote nad 360 €. K tomu vám bude preplatený aj doklad o vyčistení starého obleku vo výške 12 €. Takže neutratíte ani euro navyše.

Príklad, koľko za oblek môžete ušetriť

Akonáhle si vyberiete nový oblek, bude vám pri pokladni automaticky odpočítaná zľava 140 €. Napríklad si kúpite elegantný oblek Darquez za 383,22 €, ktorý využijete na svadbu, rodinné stretnutia alebo na ples. Po odpočítaní zľavy doplatíte už len 243,22 € za úplne nový oblek. Prezrite si všetky elegantné obleky značky BANDI. Pozor! Vyberajte iba obleky v cene nad 360 €.

Pozor! Akcia platí len od 21. 7. do 9. 8. 2020.

Príďte si vybrať váš nový oblek na akúkoľvek príležitosť do vašej najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom nového perfektne padnúceho obleku priamo vám na mieru. Zbavíte sa tak starého oblečenia a odídete s novým za zlomok pôvodnej ceny. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Nenašli ste všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť?

Ak máte pocit, že ste v článku nenašli odpovede na všetky vaše otázky, pozrite sa, či ich nenájdete nižšie.


Musí to byť oblek módnej značky BANDI?
Nie, nemusí. Môže ísť o oblek akejkoľvek tuzemskej alebo zahraničnej značky. Dôležité je, aby ste k nemu priniesli doklad o jeho vyčistení v čistiarni.

Musím mať doklad o zakúpení starého obleku?
Nie, nemusíte. K vášmu starému obleku nepotrebujete žiadny doklad, visačku ani štítok.

Nemôžem nájsť doklad z čistiarne. Môžem aj tak oblek vymeniť?
To žiaľ nie je možné. Musíme mať od vás doklad, že bol oblek najneskôr pred 60 dňami vyčistený. Inak ho nemôžeme prijať.

Je preplatenie čistiarne už zahrnuté v zľave 140 €?
Nie, nie je. Doklad o zaplatení z čistiarne vám bude preplatený zvlášť.

Čo ak mám doklad z čistiarne za 6 €, preplatíte mi aj tak celých 12 €?
Áno, aj keď ste zaplatili za vyčistenie menej ako 12 €, dostanete sumu v plnej výške.

Čo ak mám doklad z čistiarne za 16 €, preplatíte mi celú sumu?
Nie, za akúkoľvek účtenku z čistiarne vám bude vždy preplatená suma 12 €.

Je možné poslať manželku alebo iného rodinného príslušníka vymeniť starý oblek za nový?
To žiaľ nie je možné. Vždy je potrebné oblek osobne vyskúšať, aby ste sa presvedčili, že vám dokonale sedí. V prípade, že by vám nesedel, v každej predajni vám je k dispozícii krajčírka, ktorá oblek upraví presne na vašu mieru.

Prečo musia byť prinesené staré obleky vyčistené?
Hlavným dôvodom, prečo musia byť staré obleky vyčistené v čistiarni, je dodržiavanie hygienických zásad. Ide o úplne rovnaký prístup k preberaniu vecí, ako pri reklamácii. Aj tu musí byť odovzdané oblečenie vyčistené v čistiarni.

Môžem oblek po uplatnení zľavy 140 € zaplatiť darčekovými poukážkami?
Áno, môžete využiť darčekové poukážky na celý nákup.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.