Aktuality

Oblečte sa do práce správne a získajte si väčší rešpekt

Ak chcete byť v práci úspešní, je dôležité, aby vás ľudia rešpektovali. A to v prípade obchodných partnerov aj nadriadených, alebo kolegov. Ak vás budú vnímať ako profesionála, ktorý svojej práci rozumie, budete mať bližšie napríklad k uzatvoreniu obchodu alebo vyšším prémiám. Aj úradníkovi môže k získaniu rešpektu v práci pomôcť správna voľba oblečenia. Základom úspechu je dokonalý oblek do zamestnania a potom samozrejme, vaše znalosti a schopnosti.

Prezrite si exkluzívne obleky z novej kolekcie, ktoré dokonalo zdôraznia váš profesionálny vzhľad.

Získajte si v práci rešpekt
Získajte si v práci rešpekt

Tmavomodrá elegancia

Obleky v tmavomodrej farbe sú do práce ideálnou voľbou. Môžete ich doplniť elegantnou čiernou aj obľúbenou hnedou obuvou. Tmavé obleky navyše skvelo využijete aj na spoločenské udalosti, ako sú svadby, plesy alebo oslavy jubileí.

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Belano

Tmavomodrý vlnený oblek Belano skvelo oživí váš pracovný šatník. Jeho originálna štruktúra je tvorená pretkávaním nitiek tmavšej a svetlejšej farby. Štýlové detaily, ako sú špicaté klopy, zdôraznia váš osobitý vzhľad. Navyše v ňom budete pôsobiť mužne a urobíte perfektný dojem. Mierne zoštíhlený strih obleku ocenia muži so štandardnou postavou, ktorí si potrpia na väčšiu voľnosť pohybu.

Získajte si v práci rešpekt

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Regini

Návrhári od BANDI vytvorili dokonalý oblek pre obchodníkov a manažérov, ktorý im pomôže pôsobiť dôveryhodne. Skvelý dojem v ňom urobíte aj vďaka efektným detailom, ako sú designové žíhané gombíky alebo štýlový odznak do klopy saka. Tento formálny oblek s jemným prúžkom je ideálny do kancelárie alebo na obchodné jednanie. Veľký podiel vlny zaisťuje priedušnosť obleku. Navyše sa v ňom budete cítiť pohodlne a príjemne.

Pánsky oblek Regini

Decentný károvaný vzor dodá vášmu vzhľadu jedinečnosť

Ak si potrpíte na jedinečný vzhľad, zaobstarajte si pánsky oblek s decentným károvaným vzorom. Budete v ňom vyzerať elegantne a jemný vzor vám dodá osobitosť. Vkusne sa odlíšite od ostatných kolegov a urobíte perfektný dojem.

Pánsky oblek BANDI, model SLIM FIT Ortisey

Vlnený károvaný oblek je ideálnou voľbou na pracovné príležitosti. Dokonalo zdôrazní váš profesionálny vzhľad. Sako aj nohavice môžete navyše kombinovať s ďalším oblečením, a využiť ich tak napríklad vo voľnom čase. Jedinečná látka obleku prepája tmavomodrú a hnedú farbu. Preto v obleku Ortisey budete vyzerať naozaj originálne.

Pánsky oblek Ortisey

Pánsky oblek BANDI, model TAILORED FIT Pagini

Chcete vyzerať ako naozajstný profesionál? Potom je sivý oblek Pagini dokonalou voľbou. Decentný károvaný vzor, špicaté klopy saka a ozdobné prešívanie navyše dodajú vášmu vzhľadu osobitosť. Perfektne zapôsobíte na obchodnom jednaní, v kancelárii aj na firemnom večierku.

Pánsky Oblek Pagini – perfektný outfit do práce

Tip pre vás

Vedeli ste, že na prvé obchodné jednanie je dôležité zvoliť si vždy bielu košeľu? V bielej košeli budete na obchodného partnera podvedome pôsobiť tak, že ste poriadni a čistotní. Pomôže vám to k tomu, aby vás aj vašu firmu vnímal ako spoľahlivú. Tým zvýšite šance na uzavretie obchodu. Prezrite si elegantné košele BANDI, ktoré sú do práce ideálnou voľbou.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.