Brands

Originálna pánska parfumová voda BANDI Aprimé for Men

Hľadáte originálny darček pre muža, ktorý ho milo prekvapí a naozaj poteší? Luxusná parfumová voda BANDI Aprimé for Men je pre vás ideálnou voľbou.

Vôňa parfumovej vody BANDI je prívalom nekonečnej energie, živočíšnej sily a zároveň mužnej jemnosti. Majstrovská kompozícia vzácnych vonných esencií zaujme už na prvý dojem hrejivými tónmi santalového a cédrového dreva, ktoré sa snúbia so zmyselnou vanilkou a mohutným olivovníkom. Na mužskom tele parfum pomaly rozkvitne a rozvinie svoju skrytú silu a podmanivé kúzlo počas celého dňa.

Vôňa, ktorá očarí

Parfumová voda BANDI Aprimé for Men splní želania všetkým náročným mužom, ktorí chcú nielen príjemnú vôňu. Jeho exotické esencie znásobia príťažlivosť a zdôraznia jedinečnú osobnosť každého muža. Vôňa parfumovej vody BANDI je symbolom sebavedomia, úspechu a dokonalosti. Odporúčame ho nielen na denné, ale aj na večerné príležitosti. Do práce aj do spoločnosti.

pánska parfumová voda verzia 04_2024
Správny darček pre muža – originálna pánska parfumová voda BANDI Aprimé For Men

Spojenie prvotriednych ingrediencií a umenia francúzskych parfumérov

Pre parfumovú vodu BANDI Aprimé for Men zvolili skúsení francúzski parfuméri spolu s módnou značkou BANDI netradičné zloženie a vyvinuli originálnu receptúru založenú na rafinovanej súhre protikladov. Vývoju jedinečnej vône venovali veľa času a svojho umu, aby parfumová voda dokonalo splnila všetky vaše očakávania.

Tajomná mágia na celú noc

Chcete, aby vám muž voňal rovnako zvodne a neodolateľne počas romantickej večere, pri sledovaní obľúbeného filmu a aj ráno po prebudení? Podmanivá a neodolateľná vôňa parfumovej vody na jeho tele bude voňať celú noc a umocní zážitok z každej magickej chvíle spoločne stráveného večera len vo dvojici.

Darček pre neho je radosťou pre vás

Obdarovaného muža poteší nielen to, že dostal ako darček parfumovú vodu BANDI Aprimé for Men, ale aj prejav, ako veľmi vám na ňom záleží. Originálna vôňa parfumovej vody ho určite príjemne prekvapí a bude si užívať úžasný pocit neprestávajúcej sviežosti, sily a zdravého sebavedomia.

A prečo parfumová voda urobí radosť aj vám? S vôňou pre mužov darujete spoločnú budúcnosť aj minulosť. Vône sú totiž od nepamäti súčasťou našich vzťahov. Majú zázračnú moc vyvolávať spomienky a vzbudzovať nové túžby.

V spoločnosti obdarovaného muža si preto, vďaka vôni parfumovej vody BANDI, vždy spomeniete na krásne chvíle, ktoré ste spolu už zažili. A budete sa tešiť, čo pekné vás spolu ešte len čaká.

pánska parfumová voda verzia 04_2024
Luxusná parfumová voda BANDI Aprimé for Men

Originálna vôňa na každú príležitosť

Luxusná parfumová voda BANDI Aprimé for Men vyniká svojou nezameniteľnou, ľahko rozpoznateľnou vôňou. Jej základom je orientálne santalové a cédrové drevo spolu s olivovníkom a vanilkou, ktoré dodávajú parfumovej vode magickú exotickosť. Hravé tóny pelargónie, klinčekov, machu a jazmínu tvoria srdce vône a umocňujú jej neopakovateľné čaro.

Výnimočná, príjemne podmanivá vôňa sa mužom výborne hodí k dokonalému outfitu do práce, aj na všetky spoločenské príležitosti. Odporúčame ju používať na rande, či na romantický večer vo dvojici.

Štandardná cena parfumovej vody BANDI Aprimé for Men je 60,94 €.

Chcete svojím darčekom urobiť dvojnásobnú radosť?

Darujte mužovi tiež vodu po holení z edície BANDI Aprimé for Men s rovnakou, originálnou vôňou. Pre dokonalú starostlivosť o jeho pleť a príval nekonečnej energie do nového dňa.


Neváhajte a príďte si originálnu parfumovú vodu Aprimé for Men vyskúšať k nám

Navštívte svoju najbližšiu značkovú predajňu BANDI, v ktorej si parfumovú vodu môžete pokojne otestovať a zakúpiť. A kým vám naši odborní poradcovia darček pripravia, vychutnajte si šálku dobrej kávy v pohodlí koženej sedačky úplne zadarmo.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať