Bandi radí

Aj v lete sa môžete v obleku alebo saku cítiť príjemne a pohodlne. Ako na to?

Vziať si na seba oblek alebo sako v teplých letných dňoch je nočnou morou mnohých mužov. Patríte aj vy medzi tých, ktorých desí predstava, že sa musia obliecť v lete formálne? Či už sa chystáte do práce, na svadbu alebo inú spoločenskú udalosť, môžete vyzerať dokonale a pritom sa cítiť príjemne. Prečítajte si niekoľko tipov, ako to urobiť.

Aj v lete môžete vyzerať elegantne a cítiť sa pohodlne

Základom je správny výber materiálu.

Na leto sú ideálnou voľbou materiály s podielom ľanu, ktorý je veľmi priedušný a poskytne vám maximálne pohodlie. K príjemnému pocitu pri nosení prispeje aj to, keď je oblek alebo sako iba čiastočne podšité a má navyše špeciálnu podšívku s medeným vláknom.

Letu vládnu svetlejšie odtiene farieb.

Ako je známe, tmavé farby ešte viac priťahujú slnečné lúče a môže vám tak byť viac horúco. Aj preto by ste sa nemali báť svetlejších a výraznejších farieb, ako je napríklad modrá, svetlomodrá alebo svetlosivá. Nielen, že sa budete cítiť skvelo, ale budete tak aj vyzerať.

Pánsky oblek Olivero – v ľanovom obleku sa budete cítiť vždy pohodlne

Voľnočasové sako Porpeto – elegancia aj vo voľnom čase

Vedeli ste, že sako skvelo skombinujete s voľnočasovými nohavicami resp. džínsami? V modrom saku s originálnou textúrou a módnymi detailmi zaujmete na večeri s priateľmi a vynosíte ho aj do práce, ak vás nezväzuje striktný dress code. Svieža farba a čiastočné podšitie z neho robí ideálnu voľbu na letné dni. Kúpite ho navyše v dvoch strihoch, módnom zoštíhlenom a mierne zoštíhlenom pre väčšiu voľnosť pri pohybe.

Pánske sako Porpeto – ideálna voľba na voľný čas aj do práce

Kde sa oblečiete od hlavy až po päty?

Navštívte akúkoľvek predajňu BANDI, kde sa vám bude venovať profesionálny tím odborných poradcov. Tí vám poradia, v ktorom oblečení urobíte ten najlepší dojem v každej situácii. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chystáte sa na svadbu? Prečítajte si, aký je ideálny outfit pre ženícha a svadobného hosťa.

Mohlo by vás zaujímať