Bandi radí

Ako a kam nosiť traky?

Vedeli ste, že pánske traky predstavujú skvelú alternatívu k opasku? Pri ich výbere môžete staviť na vysoko elegantný alebo naopak štýlový vzhľad. Stačí len správne skombinovať traky s vaším celkovým outfitom. Prečítajte si, ako na to.

Traky perfektne skombinujete s oblekom a vytvoríte tak elegantný a zároveň aj osobitý vzhľad

S čím ich skombinovať

Traky sú rovnako univerzálnym doplnkom, ako opasok. Môžete si ich vziať k obleku, k voľnočasovým nohaviciam aj k džínsam. Avšak pozor! Vždy si zvoľte len traky. Nikdy nenoste traky spolu s opaskom. Porušili by ste tým pravidlá spoločenskej etikety a zároveň by to nevyzeralo dobre.

Na aké udalosti sa hodia

Traky využijete jednoducho kamkoľvek, do zamestnania, na spoločenské udalosti aj vo voľnom čase. Dajte si však pozor na výber farby. Ak sa obliekate do práce alebo na formálnu spoločenskú udalosť, voľte decentné farby, ako je čierna, biela alebo tmavomodrá. Vo voľnom čase alebo na menej formálne udalosti, napríklad na netradičnú svadbu, sa nemusíte báť ani výraznejších odtieňov. Naopak, váš vzhľad perfektne oživíte aj originálnymi trakmi so vzorom. Pozrite si pánske traky  a vyberte si pre vás tie pravé.

Vezmite si traky ku košeli a spravte tak perfektný dojem vo voľnom čase

Chcete si traky najskôr vyskúšať v kombinácii s vaším outfitom, aby ste zistili, ako vám budú sedieť? Tak navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám s výberom ochotne pomôže profesionálny tím odborných poradcov tak, aby ste vyzerali dokonale. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Dávate prednosť opaskom pred trakmi? Prečítajte si, ako zladiť opasok s oblekom, aby ste nespravili chybu.

Mohlo by vás zaujímať