Bandi radí

Ako zladiť farbu opaska s farbou obleku?

Pre mnohých mužov je kombinácia farieb oblečenia a doplnkov neľahká úloha. Podobne je to aj s výberom správnej farby opaska nielen k obleku. Ak sa však budete riadiť základnými pravidlami, nemôžete urobiť chybu. Aké sú to pravidlá?

K čiernemu obleku patrí vždy čierny opasok

Kedy a na akú príležitosť si vziať čierny opasok

Napríklad pri čiernom obleku je to úplne jasné. Ak máte na sebe čierny oblek, vezmite si k nemu vždy čierny opasok a čiernu obuv. Nikdy tak nespravíte chybu, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Čierny opasok môžete ďalej kombinovať s oblekmi tmavosivej alebo tmavomodrej farby. Avšak pozor! Čierny opasok noste výhradne k čiernej obuvi. Jednak to udáva spoločenská etiketa a navyše to vyzerá dobre. Čierne doplnky sú ideálnou voľbou k obleku na denné aj večerné spoločenské udalosti alebo do práce.

Zlaďte hnedý opasok napríklad aj s hodinkami

Kedy je naopak ideálnou voľbou hnedý opasok?

Ak chcete oživiť váš elegantný vzhľad v práci alebo na denných spoločenských udalostiach, ako je napríklad svadba, potom vám odporúčame zvoliť si hnedý opasok. Tu sa riadite rovnakým pravidlom, ako pri čiernom opasku. K hnedému opasku noste vždy hnedú obuv. Pritom dbajte na to, aby boli opasok aj obuv v podobnom odtieni hnedej. Dosiahnete tak dokonalé zladenie farieb a budete vyzerať skvele.

Hnedý opasok využijete k oblekom všetkých odtieňov modrej, sivej alebo hnedej farby. Výnimku tvoria obleky čierne a antracitové (tmavosivé). K tým odporúčame výhradne čierny opasok.

Doveďte váš štýlový outfit k dokonalosti praktickým voľnočasovým opaskom

Akú farbu opaska zvoliť k voľnočasovému outfitu?

Ak chcete vyzerať dobre aj vo voľnom čase, odporúčame vám zvoliť si pletený opasok BANDI v tmavomodrej alebo béžovej farbe s prúžkami. Skvele sa hodí k džínsam alebo bavlneným nohaviciam a obuvi akejkoľvek farby. Tieto voľnočasové opasky navyše nemajú dierky na zapínanie. Jednoducho si tak opasok zapnete presne podľa toho, ako vám to práve vyhovuje.

Vyberte si z množstva spoločenských a voľnočasových opaskov značky BANDI z pohodlia vášho domova a v e-shope www.BandiVamos.sk. Alebo si ich príďte vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Vedeli ste, že existujú aj spoločenské opasky bez klasických dierok na zapínanie? Jedná sa o opasky s automatickou sponou, ktoré sú ideálnou voľbou nielen k obleku. Vďaka automatickej spone si jednoducho zapnete nohavice tak, aby ste sa cítili pohodlne. Vyberte si z množstva variantov opaskov s automatickou sponou BANDI.

Neradi nosíte k obleku opasok? Potom vám odporúčame kúpiť si praktické traky, ktoré spoľahlivo udržia vaše nohavice. Pozor! Pánske traky noste výhradne bez opaska. Pozrite sa, z akých farieb pánskych trakov máte na výber.

Mohlo by vás zaujímať