Bandi radí

Ako nosiť bavlnené nohavice

V bavlnených nohaviciach ľahko skĺbite pohodlie s eleganciou. Vďaka priedušnej látke sa v bavlnených nohaviciach budete cítiť príjemne aj po celom dni. Navyše je tento módny kúsok tiež veľmi praktický. Ak si nohavice dáte na prechádzku po meste alebo do kina, môžete si do vrecka schovať napríklad peňaženku, doklady, mobil či kľúče.

Bavlnené nohavice využijete do práce aj na voľný čas

Nohavice ľahko skombinujete s ďalším oblečením

Zlaďte nohavice napríklad s voľnočasovým sakom, štýlovým svetrom alebo bavlneným tričkom a vytvorte tak dokonalý outfit. Alebo si k nohaviciam dajte košeľu s vyhrnutými rukávmi a budete vyzerať ležérne a zároveň elegantne.

Kam nohavice vynosíte?

V moderných bavlnených nohaviciach zaujmete na prechádzke po meste, v kaviarni alebo v kine. Rovnako dobre v nich budete vyzerať tiež v práci, ak nemáte predpísaný striktný dress code. Bavlnené nohavice sa hodia do akéhokoľvek ročného obdobia, vynosíte ich v teplých letných dňoch ale aj v chladnejšom zimnom období.

Nakupujte nohavice jednoducho

Vyberte si ľahko z pohodlia vášho domova z mnohých farieb pánskych nohavíc na e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete nohavice vyskúšať, navštívte predajňu BANDI, kde vám s výberom vhodného strihu a veľkosti pomôžu odborní poradci. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Doveďte váš outfit k dokonalosti štýlovým sakom. Prezrite si širokú ponuku voľnočasových sák, ktoré môžete ľahko skombinovať s bavlnenými nohavicami.

Mohlo by vás zaujímať