Bandi radí

Ako nosiť šatku alebo šál? Podčiarknite váš osobitý vzhľad

Mnoho mužov si oblieka šál alebo šatku až v tých najkrutejších mrazoch. Ide pritom o perfektný doplnok na chladnejšie rána alebo večery počas celého roka. Prečítajte si, s čím všetkým šál a šatku skombinovať, aby ste vyzerali dokonale.

Elegantný šál aj šatka perfektne doplnia váš outfit

Skvelo oživí nielen váš kabát

Keď sa povie šál, skoro každý si ihneď vybaví kombináciu s kabátom alebo bundou. Vedeli ste, že šatku alebo šál vynosíte aj k oblekovému alebo voľnočasovému saku? Ak je vonku chladnejšie, ale nie je to ešte na kabát, tento doplnok vás udrží v teple a zároveň vám dodá osobitosť.

Módne farby a vzory

Šály sú spravidla určené do chladnejšieho počasia, preto odporúčame vyberať tmavšie farby, napríklad tmavomodrú alebo bordó. U šatiek sú ideálnou voľbou aj svetlejšie farby, ktoré perfektne doplnia aj váš jarný alebo letný outfit. Nebojte sa ani vzorov, ako je napríklad moderná rybia kosť alebo prúžky, ktoré podčiarknu váš módny vzhľad.

Ako uviazať šatku alebo šál?

Ak sa bojíte, že pri viazaní urobíte chybu, nezúfajte. Neexistuje žiadny správny ani nesprávny spôsob. Všetko závisí na vašom vkuse. Šál môžete len ľahko prehodiť okolo krku a konce spustiť pozdĺž chlopní kabáta. Ak chcete mať krk vo väčšom teple, tak šatku alebo šál omotajte niekoľkokrát okolo krku. Vždy budete vyzerať skvelo.

Vyberte si elegantný doplnok presne pre vás

Prezrite si širokú ponuku pánskych šálov a šatiek, ktoré kúpite aj z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Chceli by ste si všetko radšej vyskúšať v kombinácii s ďalším oblečením? Potom navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám odborní poradcovia radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali vždy perfektne. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Chodíte v zime v obleku na ples alebo do divadla? Prečítajte si, čo by ste si mali naň obliecť, aby ste boli v teple a zároveň neporušili spoločenskú etiketu.

Mohlo by vás zaujímať