Bandi radí

Čím sa riadiť pri výbere peňaženky?

Stáva sa vám, že si kúpite peňaženku, ale po čase sa vám vždy rozpadne? Alebo zistíte, že sa vám nehodí ku každému outfitu? Prečítajte si zaručené tipy, vďaka ktorým pri výbere peňaženky neurobíte chybu.

Vyberte peňaženku tak, aby sa vám do nej všetko pohodlne zmestilo

Čím sa riadiť pri výbere peňaženky?

Peňaženku nosíte pri všetkých príležitostiach. Do práce, pri návšteve divadla alebo na ples. Preto si vyberte koženú peňaženku, ktorá pôsobí elegantným dojmom, nech už ju použijete pri platení kdekoľvek. Skvele sa hodí k obleku aj k džínsam. Navyše vám dlho vydrží ako nová.

Pri výbere peňaženky vám odporúčame zamerať sa tiež na jej veľkosť. Ideálne by sa vám do nej mali zmestiť bankovky aj platobné karty a zároveň by nemal byť problém peňaženku uschovať v náprsnom vrecku saka, kabáta či na zadnej strane nohavíc. Pozrite si pánske peňaženky, s ktorými urobíte vždy perfektný dojem.

Doplňte váš outfit aj o ďalšie kožené módne kúsky

Nosíte oblek do práce alebo na spoločenské udalosti? Potom sa nezaobídete bez koženého opaska. Pozrite sa na elegantné opasky, ktoré sa hodia na všetky príležitosti. No rozhodne by ste nemali skončiť len pri opasku. Vedeli ste, že napríklad koženou aktovkou môžete ovplyvniť vašich obchodných partnerov pri rokovaní? Odhaľte jej tajomstvo a prečítajte si, prečo by aktovka mala byť súčasťou vášho pracovného outfitu

S koženou aktovkou budete vyzerať ako skutočný profesionál

Tip pre vás

Ženy si všímajú detaily, ako je čistá obuv alebo práve elegantná peňaženka. Otrhanou látkovou peňaženkou by ste mohli pôsobiť, že o seba nedbáte. Kožená o vás povie presný opak. Prečítajte si, akým ďalším oblečením a doplnkami urobíte na rande dojem, aby vám žena neodolala.

Mohlo by vás zaujímať