BANDI radí

Akú kravatu si vybrať na svadbu ako ženích alebo svadobný hosť

Chystáte vlastnú svadbu alebo idete na svadbu ako svedok či hosť? Pamätajte si, že nestačí iba slušivý oblek, aby ste mali vyhrané. Záleží aj na najmenších detailoch, medzi ktoré nepochybne patrí výber správnej kravaty. Vedeli ste, že sa nehodí, aby ženích a svadobný hosť mali rovnakú kravatu? Prečítajte si, ako pri výbere neurobiť chybu a prispieť k slávnostnej atmosfére tejto výnimočnej udalosti.

Slávnostná biela regata je ideálnou voľbou pre ženícha
Slávnostná biela regata je ideálnou voľbou pre ženícha

Zdôraznite jedinečnú úlohu ženícha

Svadobný pár, ktorý tvorí nevesta so ženíchom, by mal medzi ostatnými vynikať. Neveste k tomu určite pomôžu biele či krémové šaty a ženíchovi správne zvolené doplnky. Kravatu si vyberajte podľa farby nevestiných šiat. Bude mať na sebe biele šaty? Potom sa s ňou skvelo zladíte bielou kravatou. Môže byť aj s nádychom lesku. Ak chcete vyzerať ešte slávnostnejšie, odporúčame vám zvoliť si regatu. Prezrite si slávnostné kravaty a regaty.

Ideálne farby pre svadobčanov

Ak nie je želaním nevesty a ženícha, aby bol svedok či svadobný hosť zladený do určitého farebného odtieňa, sú pre vás perfektnou voľbou svetlé odtiene kravát. Svadba je slávnostnou udalosťou, preto sa nebojte siahnuť po radostných farbách, ako sú jasná modrá, ružová alebo fialová. V prípade, že idete s partnerkou, zvoľte si kravatu vo farbe jej šiat. Budete tak vyzerať ako krásny pár.

Ako svadobný hosť by ste si mali zvoliť kravatu svetlejšej farby
Ako svadobný hosť by ste si mali zvoliť kravatu svetlejšej farby

Nakupujte z pohodlia vášho domova alebo sa zverte do rúk profesionálov

Zaobstarajte si elegantné kravaty a ďalšie svadobné doplnky z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si s výberom neviete rady, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov pomôže s výberom tak, aby ste urobili perfektný dojem. Zistite, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Rady a tipy

Skvelou voľbou na svadbu sú tiež motýliky, ktoré po svadbe môžete nosiť aj na ďalšie spoločenské akcie, ako sú plesy alebo oslavy jubileí. Prezrite si elegantné motýliky na všetky príležitosti.

Dostali ste svadobnú pozvánku s predpísaným dress kódom? Prečítajte si, s akými spoločenskými dress kódmi sa môžete stretnúť a aké oblečenie si zvoliť.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.