Bandi radí

Akú kravatu si vybrať na svadbu ako ženích alebo svadobný hosť

Chystáte vlastnú svadbu alebo idete na svadbu ako svedok či hosť? Pamätajte si, že si nestačí vziať iba slušivý oblek, aby ste mali vyhrané. Záleží aj na najmenších detailoch, medzi ktoré nepochybne patrí výber správnej kravaty. Vedeli ste, že sa nehodí, aby ženích a svadobný hosť mali rovnakú kravatu? Prečítajte si, ako pri výbere neurobiť chybu a prispieť k slávnostnej atmosfére tejto výnimočnej udalosti.

Farebnú kravatou zaujmete nielen ako svadobný hosť

Zdôraznite jedinečnú úlohu ženícha

Svadobný pár, ktorý tvorí nevesta so ženíchom, by mal medzi ostatnými vynikať. Neveste k tomu určite pomôžu biele či krémové šaty a ženíchovi správne zvolené doplnky. Kravatu si vyberajte podľa farby nevestiných šiat. Bude mať na sebe biele šaty? Potom sa s ňou skvelo zladíte bielou kravatou. Môže byť aj s nádychom lesku. Ak chcete vyzerať ešte slávnostnejšie, odporúčame vám zvoliť si regatu. Prezrite si slávnostné kravaty a regaty, v ktorých budete pôsobiť naozaj dokonalo.

Ideálne farby pre svadobčanov

Ak nie je želaním nevesty a ženícha, aby bol svedok či svadobný hosť zladený do určitého farebného odtieňa, sú pre vás perfektnou voľbou svetlé odtiene kravát, či motýlikov. Svadba je slávnostnou udalosťou, preto sa nebojte siahnuť po veselých farbách, ako sú jasná modrá, ružová alebo fialová. V prípade, že idete s partnerkou, zvoľte si kravatu vo farbe jej šiat. Budete tak vyzerať ako dokonalý pár.

Oblečte sa na svadbu dokonalo

Nakupujte z pohodlia vášho domova alebo sa zverte do rúk profesionálov

Zaobstarajte si elegantné kravaty a ďalšie svadobné doplnky z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si s výberom neviete rady, navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám profesionálny tím odborných poradcov pomôže s výberom tak, aby ste urobili perfektný dojem. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Rady a tipy

Skvelou voľbou na svadbu sú aj motýliky, ktoré po svadbe vynosíte aj na ďalšie spoločenské akcie, ako sú plesy alebo oslavy jubileí. Prezrite si elegantné motýliky na všetky príležitosti.

Mohlo by vás zaujímať