Bandi radí

Zdôraznite váš elegantný vzhľad motýlikom. Ako a kam ho nosiť?

Motýlik sa v posledných rokoch stal obľúbeným doplnkom mužov. Nie všetci však vedia ako a predovšetkým kam ho nosiť. Uistite sa, že nespravíte spoločenské faux pas. Prečítajte si, kedy s motýlikom oslníte a kedy by ste ho radšej mali nechať doma v skrini.

V tomto elegantnom outfite zapôsobíte perfektným dojmom napríklad na svadbe

Ideálna voľba na spoločenské udalosti

Chcete pozdvihnúť váš outfit na ešte vyššiu úroveň? Potom si uviažte motýlik. Na svadbe alebo oslave jubilea perfektne vyniknete v jasných svetlejších odtieňoch farieb, napríklad bledomodrej alebo ružovej.

Na večerných udalostiach, ako je ples alebo návšteva divadla urobíte skvelý dojem s tmavšími farbami, napríklad bordovou alebo čiernou. Ide tiež o ideálny spôsob, ako sa farebne zladiť so šatami vašej partnerky a vytvoriť tak dokonalý pár. Pozrite sa na pánske motýliky, ktoré vás premenia na elegána.

S motýlikom zabodujete aj vo voľnom čase

Tento štýlový doplnok perfektne oživí váš outfit na večeri s priateľmi, rodinnom stretnutí alebo na rande. Vo voľnom čase sa nebojte výraznejších farieb a vzorov, ktoré umocnia váš jedinečný vzhľad. Oblečte si napríklad kombináciu tmavých bavlnených nohavíc, bledšej košele a tmavého motýlika s moderným geometrickým vzorom.

Pozor, nie vždy je motýlik správnou voľbou

Ak by ste s uviazaným motýlikom prišli do práce, nepochybne by ste na seba upútali pozornosť. Nie však v dobrom slova zmysle. Do kancelárie aj na obchodné stretnutia si preto vezmite kravatu. Rovnakým pravidlom sa riaďte aj v prípade maturity, štátnic alebo pohrebu. Na tieto príležitosti sa motýlik ako slávnostný doplnok vôbec nehodí.

Tip, ako viazať motýlik v štýle profíka

Vďaka  profesionálnemu videonávodu zvládne uviazať motýlik každý. Chcete si ušetriť čas aj námahu? Kúpte si predviazaný motýlik, ktorý jednoducho pomocou pásky a háčika prispôsobíte šírke vášho krku. Budete vždy vyzerať upravene. Pozrite si predviazané motýliky.

Mohlo by vás zaujímať