Bandi radí

Overené tipy, ako si jednoducho zbaliť oblek na pracovnú cestu

Chystáte sa na pracovnú cestu, na ktorej sa nezaobídete bez obleku? Potom sa ho naučte zbaliť tak, aby ste na druhý deň nevyzerali, že ste sa v ňom práve prebudili. Prečítajte si, ako zbaliť oblek na pracovnú cestu.

Overené tipy, ako si jednoducho zbaliť oblek na pracovnú cestu
S kvalitným obalom na oblek sa nemusíte báť cestovania

S obalom na oblek je cestovanie bezproblémové

Nie je nič jednoduchšie, ako dať oblek do obalu, vďaka ktorému sa vám nezašpiní, ľahko ho prenesiete a navyše aj jednoducho zavesíte, čo oceníte v aute alebo vo vlaku. Objednajte si univerzálny obal na oblek z pohodlia vášho domova a už nemusíte mať obavy o váš oblek. Oceníte ho nielen pri cestovaní, ale aj pri ukladaní obleku do skrine, pretože vám naň nebude sadať prach a nedostanú sa k nemu ani prípadní škodcovia.

Dávajte pozor, ak oblek skladáte do kufra

Myslíte si, že najbezpečnejšie miesto v kufri je úplne dolu, v spodnej časti? Omyl! Ak by ste oblek uložili úplne na spodok a dali naň ďalšie veci, ešte viac by sa vám pokrčil. Preto, ak už budete dávať oblek do kufra, vždy ho položte ako poslednú vec úplne navrch a snažte sa ho pri skladaní čo najmenej preložiť.

Nezabudnite oblek hneď vybaliť

Či už máte oblek v kufri alebo v univerzálnom obale, ktorý ste preložili na polovicu, vždy ho hneď po príchode zaveste. Ak chcete mať istotu, že budete vyzerať vždy upravene, skvelou vychytávkou je horúca para, ktorá látku vyrovná. Rozhodne nikdy oblek nežehlite obyčajnou žehličkou, používajte zásadne len naparovaciu žehličku.

Tip pre vás

Ak prídete večer do hotela a hneď ráno vás čaká dôležité obchodné stretnutie, a vy nemáte poruke ani naparovaciu žehličku, ani čistiareň, kde by sa o váš oblek postarali, nevadí. Keď pôjdete do sprchy, zoberte si oblek so sebou a zaveste ho v blízkosti sprchového kúta, avšak nie tak, aby sa vám namočil. Aj obyčajná horúca para zo sprchy pomôže vlákna pekne narovnať.

Mohlo by vás zaujímať