BANDI radí

Revolúcia v zapínaní gombíkov na rukávoch košieľ – univerzálna manžeta košele

Pánske obleky BANDI vám predstavujú absolútnu novinku v pánskom spoločenskom obliekaní. Univerzálne manžety na rukávoch košele vám umožnia použiť zapínanie rukávov, na obyčajný gombík, tak aj na manžetové gombíky. Prečo táto zmena a toto delikátne a praktické vylepšenie?

Košeľa s univerzálnou manžetou
Košeľa s univerzálnou manžetou

Je známe, že manžetové gombíky zaznamenali návrat do štandardov pánskej spoločenskej módy. Ich použitie však bolo podmienené nákupom košele, ktorá bola ušitá s manžetovými rukávmi bez gombíkov – len s otvormi na manžetové gombíky. Ako to teda vyzerá v praxi? Sledujte fotografie s možnosťami zapínania a praktické možnosti použitia pri rôznych udalostiach.

Iste vás bude zaujímať, prečo by mal mať moderný muž nielen obyčajné, ale aj manžetové gombíky

a, manžetový rukáv na košeli drží formu rukáva pánskeho saka a zachováva jeho tvar
b, manžetové gombíky na rukávoch košele sú veľmi dobre vidieť, takže pridajú mužovi na elegancii a zdôraznia jeho mužnosť
c, manžetové gombíky podčiarknu a pridajú význam udalosti, ktorej sa muž zúčastňuje

Pre lepšiu predstavu uvádzame praktické príklady plného využitia univerzálneho rukáva

Manažér – pri zamestnaní v kolektíve používa zapínanie na gombík. Ak sa potrebuje upraviť a vylepšiť svoj vzhľad pred obchodným jednaním, použije manžetové gombíky, ktoré jednoducho vloží do manžety. To sa týka odchodu manažéra zo zamestnania,  priamo na spoločenskú udalosť v časovej tiesni, tzn.  bez možnosti zastaviť sa cestou doma a prezliecť sa.

Tanečná – mladý muž si pred tanečnou vyberie košeľu s univerzálnym rukávom, ktorý si v priebehu kurzu zapína na obyčajný gombík, avšak na polkolónu a záverečnú, si k tej istej košeli vezme manžetové gombíky. Tým dodá slávnostnému okamihu punc dokonalosti a jeho partnerka takýto outfit iste kladne ohodnotí.

Svadba – muž ako svadobný hosť, môže mať na svadbe obyčajnú košeľu. Ale keďže je to pre ženícha a nevestu skutočne významná slávnosť, istotne privítajú, ak ich svadobní hostia budú krásne oblečení. Ak bude mať svadobný hosť doma košeľu s univerzálnym rukávom, nie je nič jednoduchšie, ako si ju vziať spoločne s manžetovými gombíkmi a podčiarknuť tak význam tejto slávnosti.

Ples – ženy sa krášlia a kladú značný význam svojmu zovňajšku pri účasti na akejkoľvek spoločenskej udalosti. To isté očakávajú aj od svojho partnera. Manžetové gombíky zdôraznia vašu mužnosť a navyše potešíte svoju partnerku, ktorá z vás bude mať dobrý pocit. Svojím dokonalým vzhľadom môžete zároveň zdôrazniť svoje spoločenské postavenie.

Študent – necháme na študentoch a ich individuálnom zvážení, kto bude mať väčšie šance na úspešné zvládnutie skúšok. Či zakomplexovaný študent, ktorý prichádza pred skúšobnú komisiu v obleku po dedkovi, vo vyblednutej košeli a s náušnicou v uchu, alebo sebavedomý mladý muž v dokonalom spoločenskom outfite s manžetovými gombíkmi, ktorý pôsobí dôveryhodným dojmom.

Obrázok číslo 1
Obrázok číslo 1
Obrázok číslo 2
Obrázok číslo 2
Obrázok číslo 3
Obrázok číslo 3

Popis k jednotlivým obrázkom troch možností zapínania univerzálnej manžety na rukávoch košele

Obrázok č. 1 – manžeta rukáva je zapnutá na gombík, ktorý je súčasťou košele a je prestrčený dovnútra rukáva. Forma zapnutia napodobňuje tvar manžetového rukáva, avšak bez manžetových gombíkov. Tento spôsob vám odporúčame pri nosení pánskeho obleku, kedy rukáv košele zdôrazní tvar rukáva saka, ktorý sa tým pádom na svojom konci nedeformuje.

Obrázok č. 2 – manžeta rukáva je zapnutá klasicky. Gombík je prestrčený zvonka, v základnej polohe. Daný spôsob odporúčame pri nosení košele k nohaviciam do zamestnania alebo na voľný čas.

Obrázok č. 3 – detail na zapnutý rukáv košele s manžetovými gombíkmi. Stačí jednoduché prestrčenie gombíka dovnútra rukáva, spojenie manžety manžetovými gombíkmi a dokonalosť vzhľadu muža je zaistená.

Ku košeliam s univerzálnym rukávom vám odporúčame vyberať si z množstva druhov manžetových gombíkov v e-shope na www.BandiVamos.cz. Aby nedochádzalo k uniformite a nestretli ste sa s kolegom, ktorý bude mať rovnaké manžetové gombíky ako vy, ponuku manžetových gombíkov v krátkych časových intervaloch pravidelne obmieňame. Tzn., že zverejnené obrázky slúžia len na inšpiráciu.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.