Bandi radí

Revolúcia v zapínaní gombíkov na rukávoch košieľ – univerzálna manžeta košele

Vedeli ste, že existujú košele, ktoré zapnete na klasické aj manžetové gombíky? Ešte pred pár rokmi by ste si k manžetovým gombíkom museli zaobstarať košeľu s dvojitou manžetou, ktorú na klasické gombíky nezapnete. Teraz však máte jedinečnú možnosť zaobstarať si košeľu s univerzálnou manžetou.

Košeľa s univerzálnou manžetou

Tri dôvody, prečo sa vám manžetové gombíky budú hodiť

  • manžetový rukáv na košeli drží formu rukávu pánskeho saka a zachováva jeho tvar
  • manžetové gombíky na rukáve košele sú veľmi dobre viditeľné a dodajú vám na elegancii a mužnosti
  • manžetové gombíky podčiarknú a pridajú na význame udalostí, ktorej sa zúčastňujete

Kde všade využijete košeľu s univerzálnou manžetou

Ples – Ženy sa skrášľujú a prikladajú veľký význam svojmu zovňajšku pri účasti na akejkoľvek spoločenskej udalosti. To isté očakávajú od svojho partnera. Manžetové gombíky vám pridajú na elegancii a vytvoríte tak s partnerkou krásny pár.

Svadba – ak sa ženíte, výborne zapôsobíte manžetovými gombíkmi. Idete na svadbu ako hosť? Aj v tomto prípade sú manžetové gombíky skvelou voľbou. Podčiarknú tak váš spoločenský outfit a prispejú k jedinečnej atmosfére tejto významnej udalosti.

Tanečníci – v priebehu kurzu môžete košeľu zapínať na obyčajný gombík. Na záverečnú si k tej istej košeli dajte manžetové gombíky. Tým dodáte slávnostnému okmihu punc dokonalosti a vaša partnerka takýto outfit určite kladne ohodnotí.

Manažér – v kancelárii si vystačíte s košeľou na klasické gombíky. Chystáte sa na obchodné jednanie a chcete sa odlíšiť od ostatných? Stačí mať poruke manžetové gombíky, ktoré ľahko vložíte do manžety. Tento trik využijete aj v prípade, že sa rovno z práce chystáte na spoločenskú udalosť a nemáte čas sa prezliecť. Manžetové gombíky vám pridajú na slávnostnom vzhľade.

Obrázok číslo 1
Obrázok číslo 2
Obrázok číslo 3

Ako vyzerá univerzálna manžeta?

Obrázok č. 1 – manžeta rukáva je zapnutá klasicky. Gombík je prestrčený von v základnej polohe. Odporúčame pri nosení košele do zamestnania alebo na voľný čas.

Obrázok č. 2 – manžeta rukáva košele je zapnutá na gombík, ktorý je súčasťou košele a je prestrčený dovnútra rukáva. Forma zapnutia napodobňuje tvar manžetového rukáva, samozrejme bez manžetových gombíkov. Odporúčame vám na spoločenské udalosti k pánskemu obleku, kedy rukáv košele zdôrazní tvar rukáva saka, ktorý sa tým na svojom konci nedeformuje.

Obrázok č. 3 – detail na zapnutý rukáv košele s manžetovými gombíkmi. Stačí len prestrčenie gombíka dovnútra rukáva, spojenie manžety manžetovými gombíkmi a váš dokonalý vzhľad je zaistený.

Kde si košeľu s jedinečnou univerzálnou manžetou zaobstaráte?

Prezrite si pánske košele s univerzálnou manžetou v módnych farbách, ktoré vynosíte pri všetkých príležitostiach. Ku košeliam s univerzálnou manžetou vám navyše odporúčame vyberať zo širokej ponuky manžetových gombíkov.

Mohlo by vás zaujímať