Bandi radí

Viete, že farbou košele môžete ovplyvniť vaše okolie? Odhaľte tajomstvo bielej košele

Ako si získať priazeň potenciálnych obchodných partnerov alebo skvelo zapôsobiť na spoločenských udalostiach? Je to jednoduché. Kúpte si do vášho šatníka elegantnú košeľu. Prečítajte si, kde všade vám biela košeľa pomôže k úspechu a kde by vám naopak mohla uškodiť.

Biela košeľa vám môže pomôcť ovplyvniť okolie vo váš prospech

Pomôžte si k výhodne uzatvorenému obchodu

Chodíte na obchodné stretnutia? Potom by ste sa mali vyzbrojiť bielou košeľou, vďaka ktorej budete vyzerať ako čistotný muž a obchodný partner si urobí rovnaký obrázok aj o firme, ktorú zastupujete. A o firme, v ktorej panuje poriadok, nemusí pochybovať, že by nedostal tovar včas a v inej ako stopercentnej kvalite. Ľahko si tak získate jeho dôveru a ako iste sami viete, dôvera je základom každého vzťahu. A obzvlášť toho obchodného. Ale pozor. Ak chodíte každý deň do kancelárie medzi kolegami, naopak by ste mali farby košieľ striedať. Inak by ste mohli vyzerať, že chodíte stále v jednej, aj keď si každý deň vezmete čistú košeľu.

Prikloňte si skúšobnú komisiu na svoju stranu

Ak vás čaká maturita, štátnice alebo iné dôležité skúšky, biela košeľa je pre vás jasnou voľbou. Budete v nej vyzerať naučene a skúšajúci vám tak odpustí aj to, keby ste niečo nevedeli. Naopak vám podajú pomocnú ruku, keď im vhodným výberom košele dáte najavo, že ste sa na skúšku starostlivo pripravili. Košeľa samotná však nestačí. Prečítajte si, čo ďalšie si obliecť na skúšky.

V bielej košeli urobíte perfektný dojem na obchodnom rokovaní aj na spoločenských udalostiach

Urobte perfektný dojem v spoločnosti

Aj na spoločenských udalostiach sa oplatí vyzerať ako muž, ktorému záleží na jeho zovňajšku. Napríklad na svadbe, plese alebo pri návšteve divadla. Navyše bielu košeľu ľahko doplníte motýlikom alebo kravatou rôznych farieb. Skvelo sa tak zladíte s vašou partnerkou a vytvoríte už na pohľad dokonalý pár.

Oslňte ženu na rande

Ktorá žena by vedľa seba nechcela muža, ktorý o seba dbá? A presne tak budete v bielej košeli pôsobiť. Nemusíte si k nej ani brať kravatu, stačí si ju zapnúť na rozhalenku a doplniť ju džínsami. Aj tak budete vyzerať elegantne. Prečítajte si, s akými outfitmi zabodujete na rande.

Vykročte ústrety úspechu a kúpte si bielu košeľu

Chcete si získať ľudí vo vašom okolí na svoju stranu? Potom by ste nemali zbytočne čakať a zaobstarať si elegantnú košeľu z pohodlia vášho domova v e-shope. Alebo by ste si košeľu radi najskôr vyskúšali? Potom vám odporúčame navštíviť ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám s výberom pomôže profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Na elegantnej košeli perfektne vyniknú rovnako elegantné doplnky. Prezrite si módne kravaty a štýlové motýliky na každú príležitosť.

Mohlo by vás zaujímať