Aktuality

Značkový spoločenský oblek BANDI na ples. Iba teraz s mimoriadnou zľavou už za 321 €

Chodíte radi na plesy a chcete byť vždy dokonale oblečený? Obávate sa, že tento rok nepôjdete, pretože náklady na ples sú čoraz vyššie? Práve pre vás pripravila značka BANDI výnimočnú ponuku na nový spoločenský oblek mimoriadnou zľavou 200 €.

Pánsky oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit

Vďaka tejto mimoriadnej ponuke si teraz kúpite luxusný značkový oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit z kolekcie nových modelov New Season 2024 za veľmi výhodnú cenu. Značne tým  ušetríte na ďalšie výdavky spojené s prípravou a účasťou na radostnej a prestížnej spoločenskej akcii.

UPOZORNENIE
Akcia platí od 1. 2. do 29. 2. 2024


Luxusný pánsky oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit

Tmavomodrý pánsky oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit z kolekcie New Season 2024 ponúka všetko, čo od dokonalého obleku na ples očakávate. Eleganciu, výnimočný dizajn a spracovanie aj maximálny komfort. Je skvelou voľbou pre mužov, ktorí sa radi štýlovo obliekajú nielen na slávnostné a spoločenské udalosti, ale aj do práce.

Pánsky oblek BANDI Barcone Marin, Tailored Fit ako základ elegantného a moderného slávnostného outfitu.

S eleganciou a štýlom do každej spoločnosti

Potrebujete slávnostný outfit na firemnú či rodinnú oslavu, promócie, do divadla alebo na svadbu? V elegantnom vlnenom obleku BANDI Barcone Marin oslávite každú dennú aj večernú udalosť štýlovo. Zapôsobíte ako dokonalý profesionál v kancelárii na obchodnom stretnutí, konferencii či firemnom večierku.

Na slávnostnú večernú príležitosť, akou je ples, zvoľte k obleku spoločenskú košeľu a kravatu v tmavšej farbe.

Luxusný materiál obleku BANDI Barcone umocňuje jeho prestížny charakter. Priedušná látka s vysokým obsahom najkvalitnejšej vlny spolu s meďnatým vláknom v podšívke saka zabezpečia mužom maximálne pohodlie pri nosení. Obľúbený strih Tailored Fit odporúčame mužom so štíhlejšou a štandardnou postavou.

Bežná cena pánskeho obleku BANDI Barcone Marin, Tailored Fit: 521,20 €
Mimoriadna zľava na nový plesový oblek: 200 €
Výhodná cena obleku len teraz: 321,20 €

UPOZORNENIE
Akcia platí od 1. 2. do 29. 2. 2024


Tip pre milovníkov plesových outfitov

Sledujete horúce novinky v pánskej spoločenskej móde? Zaujímajú vás top modely luxusných značkových oblekov a dokonalých outfitov na novú plesovú sezónu? Pozrite si nové modely pánskych oblekov BANDI z kolekcie NEW SEASON 2024.


„Ideš na ples?“

Pozrite si televíznu reklamu módnej značky Pánske obleky BANDI „Ideš na ples?“ s obľúbenými českými a slovenskými hercami Petrom Štěpánkom, Martinom Stránskym, Markom Igondom a Jozefom Vajdom.


Vyberte si luxusnú spoločenskú košeľu BANDI

Váhate akú košeľu si vziať k obleku, ak sa chystáte na formálny ples? A ako je to s výberom košele na neformálny typ plesu? Prečítajte si odporúčania profesionála v článku „Ako sa obliecť na ples?“ a vhodnú košeľu pre vás si zakúpite na predajniach Bandi.

Dolaďte svoj plesový outfit do dokonalosti

Nezabudnite, že k dokonalému plesovému outfitu potrebujete aj vhodné módne doplnky. Pozrite si veľký výber štýlových kravát, elegantných motýlikov, vreckoviek, manžetových gombíkov, koženej obuvi a opaskov a ďalších doplnkov na stránkach Bandi.sk.

Originálna vôňa BANDI pre naozajstných mužov

Naozajstný džentlmen dbá nielen o svoje oblečenie. Rovnako dôležité je pre neho, ako vonia svojej partnerke a ľuďom okolo. Kúpte si k dokonalému outfitu originálny parfum BANDI Aprimé for Men s nezameniteľnou vôňou. Odporúčame ho nielen na denné, ale aj večerné príležitosti. Do práce aj do spoločnosti.

K pánskemu obleku patrí do zimy elegantný kabát

Bola by škoda nevyužiť potenciál vášho nového outfitu. „Keď si už dáte námahu s výberom dokonalého obleku a doplnkov, nepokazte celkový dojem tým, že si na oblek oblečiete športovú bundu. Jedinou správnou voľbou je v tomto prípade kabát. Bez toho sa v zimnom období nezaobídete, obzvlášť ak sa chystáte do spoločnosti.“, hovorí majiteľ značky, pán Andrej Bandi Vámoš.


Úpravy oblekov na mieru zadarmo – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám poupraví oblečenie presne na mieru vašej postavy.
Využite AKCIU na úpravu oblekov zadarmo a šetrite svoj čas aj peniaze.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke dobrej kávy

Príďte  si po svoj dokonalý oblek na ples do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Posaďte sa do jedného z pohodlných kožených kresiel a v pokoji si vychutnajte šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ďalšie sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vášho obleku, košele, kabátu, vhodnej obuvi a všetkých módnych doplnkov.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať