Elegantné pánske doplnky

Dáždniky BANDI – štýlové a praktické do zlého počasia

Pánske dáždniky BANDI sú praktickým doplnkom, ktorý vás ochráni pred dažďom a snehom. Sú dostatočne veľké, aby vás aj vaše oblečenie schovali pred nepriaznivým počasím. Vďaka ľahkej manipulácii, pohodlne zahnutej rukoväti a ľahkej váhe, sú vhodné pre mužov aj ženy a taktiež pri cestovaní.

Elegantný dizajn dáždnikov BANDI vám umožní využiť ich do zamestnania, na ples alebo na akúkoľvek spoločenskú udalosť. Ak si nechcete zničiť oblečenie, ktoré je na dážď citlivé, ako je napríklad pánsky oblek alebo spoločenské šaty, dáždnik z dielne BANDI je najlepším riešením.

Černobílý pánský deštník BANDI

Univerzálny doplnok pre každého

Dáždniky BANDI majú nadčasový elegantný štýl. Vybrať si môžete z dvoch typov. Decentný a univerzálny dáždnik v čiernej farbe alebo dizajnový dáždnik v bielo-čiernom prevedení. Vďaka svojmu vzhľadu sú dáždniky BANDI reprezentatívnym doplnkom k pánskemu obleku alebo k spoločenským šatám. Ak teda pôjdete na ples, svadbu alebo inú spoločenskú udalosť a bude práve pršať, môžete sa bez obáv schovať pod dáždnik BANDI. Máte istotu, že nezmoknete a spoločensky sa neznemožníte.

Praktickosť na prvom mieste

Dáždniky sú tyčového typu s prakticky zahnutou rukoväťou. Vďaka tomu sa pohodlne držia. Navyše sú veľmi ľahké a jednoduché na manipuláciu. Strecha dáždnika je po roztvorení pevná a odolná aj voči silnému vetru. Miery dáždnika sú na dĺžku 87 centimetrov a priemer dáždnika je 104 centimetrov. Je to dostatočná veľkosť, aby dáždnik ochránil pred dažďom nie len vás, ale napríklad aj vašu partnerku.

Pánský deštník BANDI - 2

Cena pánskych dáždnikov sa pohybuje od 19,11 € a môžete si ich vyberať z dvoch elegantných prevedení.

Odporúčame

Nakupujte z pohodlia vášho domova pánske dáždniky BANDI v e-shope na www.BandiVamos.sk. V pokoji si prezrite ostatné doplnky spoločenskej módy pre mužov, ktoré sú vkusným darčekom na Vianoce pod stromček.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.