Doplnky

Dáždniky BANDI

Praktický doplnok do nepriaznivého počasia

Vonku prší? Potom by ste mali mať vždy po ruke praktický dáždnik, ktorý sa hodí nielen k voľnočasovému, ale tiež spoločenskému oblečeniu. Dáždniky BANDI sú navyše dostatočne veľké, aby spoľahlivo uchránili pred dažďom nielen vás, ale aj vašu partnerku. Nepriaznivé počasie vás tak nikdy nezaskočí.

Čierne pánske dáždniky BANDI vás ochránia pred akoukoľvek neprizňou počasia
Čierne pánske dáždniky BANDI vás ochránia pred akoukoľvek neprizňou počasia

Univerzálny doplnok pre každého

Dáždniky sú navrhnuté v elegantnom štýle a sú tak ideálnou voľbou pre všetky príležitosti. Nech už vás zastihne dážď na ceste do práce, na ples alebo vo voľnom čase, vždy perfektne doplní váš spoločenský a voľnočasový outfit. Navyše sú vďaka ľahkej manipulácii, pohodlné a zahnuté rukoväťou a ľahkej váhe vhodné pre mužov, ženy a oceníte ich aj pri cestovaní.

Dáždnik PIATTO je vďaka jednoduchej manipulácii, pohodlnej ohnutej rukoväti a ľahkej
váhe vhodný pre mužov i ženy a oceníte ho aj počas cestovania. Skladací dáždnik
typu STRATTO hravo schováte do tašky či aktovky. Unikátna 16-ramenná
konštrukcia zo sklolaminátu vám zaručí ľahkosť a odolnosť výrobku.

Čierny pánsky dáždnik BANDI Stratto
Čierny pánsky dáždnik BANDI Stratto
Čierny pánsky dáždnik BANDI Piatto
Čierny pánsky dáždnik BANDI Piatto

Praktickosť na prvom mieste

Dáždniky sú klasické s prakticky zahnutou rukoväťou, ktorá sa vám bude dobre držať v ruke. Navyše sú veľmi ľahké a jednoduché na manipuláciu. Strecha dáždnika je pevná a odolná aj veľmi silnému vetru. Dáždnik meria na dĺžku 87 centimetrov a má priemer 104 centimetrov. A tak pred dažďom ochráni nielen vás, ale napríklad aj vašu partnerku.

Kúpte si praktický dáždnik z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Chcete si ho radšej najskôr osobne pozrieť? Navštívte ktorúkoľvek značkovú predajňu BANDI, kde vám po ruke bude profesionálny tím odborných poradcov. Pozrite sa, kde nájdete vašu najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Chcete mať istotu, že vám nezmokne oblek? Kúpte si k dáždniku tiež štýlový pánsky plášť, ktorý sa perfektne hodí nielen k obleku, ale aj voľnočasovému oblečeniu.

Mohlo by vás zaujímať