Doplnky

Pánske opasky BANDI

Praktický doplnok

Praktický opasok je neoddeliteľnou súčasťou šatníka každého muža. Perfektne udrží vaše nohavice v správnej výške a zdôrazní vašu osobitosť a eleganciu. Pozrite sa, z akých opaskov si môžete vyberať.

Kvalitné kožené opasky

Vedeli ste, že k pánskemu obleku by ste vždy mali mať kožený opasok? Elegantný kožený opasok využijete nielen k obleku, ale tiež k nohaviciam alebo rifliam. Budete preto vypadať dokonale v kancelárii aj na obede s rodinou. Pánske kožené opasky BANDI sú navyše vyrobené z prvotriednej kože, ktorá je veľmi pevná a má dlhú životnosť. Vybrať si môžete opasok s klasickou sponou alebo moderným automatickým zapínaním.

Pánske opasky AUTOMAT

Pánske kožené opasky AUTOMAT odporúčame mužom, ktorí si potrpia na pohodlí a modernom vzhľade. Automatické zapínanie spony je ľahké a veľmi rýchle. Opasok prevlečiete skrz sponu a následné očká. Západka vnútri spony sa sama zasekne do zúbkov na rube opasku. Pre rozopnutie opasku jednoducho stlačíte tlačidlovú poistku a opasok sa uvoľní.

Pánsky kožený opasok BANDI, model AUTOMAT – oddelená spona
Pánsky kožený opasok BANDI, model AUTOMAT – zozadu

Pánske obojstranné opasky GRADO

Pánsky opasok GRADO vydá za dva opasky. Z jednej strany je totiž čierny a z druhej hnedý, môžete tak mať každý deň inú farbu opasku. Vďaka unikátnej otočnej spone navyše jednoducho a rýchlo zladíte opasok s čiernou aj hnedou obuvou, a to určite oceníte.

Obojstranný opasok BANDI, model GRADO 04 – hnedá strana
Obojstranný pánsky opasok BANDI, model GRADO 04 – modrá strana

Originálne voľnočasové opasky

Hľadáte opasok na voľný čas, ktorý vám dodá na osobitosti? Potom sú pre vás textilné pánske opasky BANDI ideálnou voľbou. Môžete si vyberať zo širokej ponuky farieb a vzorov. Nech už zvolíte akýkoľvek opasok, môžete si byť istý, že dodá vášmu vzhľadu na štýle. Vďaka strečovému materiálu sa opasok dokonale prispôsobí vašej postave, a navyše ho zapnete presne v mieste, kde potrebujete.

Pánsky opasok BANDI, model FABRO 02 v outfite
Pánsky opasok BANDI, model FABRO 03 v outfite

Pánsky opasok jednoducho objednáte z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si chcete opasok vyskúšať, navštívte ktorúkoľvek zo značkových predajní BANDI. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Vedeli ste, že ak nemáte opasok, môžete ho nahradiť štýlovými trakmi? Rozhodne však nenoste oboje naraz. Pozrite si ponuku pánskych trakov BANDI a vyberte si farbu podľa vášho vkusu.

Mohlo by vás zaujímať