Elegantné pánske doplnky

Pánske kožené opasky BANDI z kvalitnej býčej kože

Viete, že k pánskemu obleku sa musí nosiť opasok? Nie len že to udávajú pravidlá spoločenskej etikety, ale opasok je taktiež veľmi praktickým doplnkom. Kožený opasok využijete nie len k oblekom, ale tiež k nohaviciam alebo rifliam pre bežné nosenie. Pánske kožené opasky BANDI sú vyrobené z prvotriednej býčej kože, ktorá je veľmi pevná a má dlhú životnosť.

Značkové opasky BANDI sú navrhnuté s klasickou prevliekacou sponou alebo s moderným automatickým zapínaním. Pozrite sa na pestrú ponuku farebných odtieňov a rôznych dizajnových spôn.

Pánský kožený opasek BANDI – náhled

Kožené opasky CLASS

Opasky modelové rady CLASS sú ideálne pre mužov, ktorí vyznávajú klasiku a eleganciu. Tieto opasky sa vyznačujú klasickým zapínaním na dierky s pomocou prevliekacej spony.

Ceny opaskov CLASS sa pohybujú od 16,68 €. V značkových predajniach Pánske obleky BANDI alebo v internetovom obchode na www.BandiVamos.sk si môžete vyberať z rôznych odtieňov čiernej a hnedej farby a z niekoľkých dizajnových prevedení kovových spôn.

Kožené opasky AUTOMAT

Pánske kožené opasky AUTOMAT sú vhodné pre mužov, ktorým záleží na pohodlí a modernom vzhľade. Opasok z dielne BANDI má univerzálne využitie. Môžete ho nosiť nie len ku spoločenskému oblečeniu, ale tiež k rifliam pre bežné nosenie.

Automatické zapínanie spony je jednoduché a veľmi rýchle. Opasok prevlečiete cez sponu a následné očká. Západka vnútri spony sa sama zasekne do zúbkov na rube opasku. Pre rozopnutie opasku jednoducho stlačíte poistku a opasok sa uvoľní. Už nie ste závislý na vzdialenosti odsadenia dierok, ako je to pri klasických opaskoch.

Ceny opaskov AUTOMAT sa pohybujú od 22,56 €. Praktické zapínanie a moderný dizajn kovových spôn vytvára z opasku veľmi elegantný doplnok pre moderného muža.

Mechanika spony koženého opasku AUTOMAT

Náhľadové fotografie pánskych kožených opaskov BANDI

Upozornenie: Fotografie opaskov AUTOMAT sú len náhľadové. Spony opaskov, farebné odtiene a vzory sa neustále obmieňajú. Aktuálnu ponuku pánskych kožených opaskov BANDI nájdete v internetovom obchode na www.BandiVamos.sk.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.