Elegantné pánske doplnky

Štýlové pánske traky BANDI

Praktický doplnok k vášmu voľnočasovému aj spoločenskému oblečeniu

Radi sa obliekate štýlovo a zároveň si potrpíte na pohodlie? Potom istotne oceníte ručne šité pánske traky v elegantných a módnych farbách. Traky skvele vynosíte vo voľnom čase, na spoločenské udalosti aj do práce. Perfektne sa hodia k voľnočasovým nohaviciam, rifliam aj k obleku. Vaše nohavice udržia vždy v správnej výške.

Pánske traky BANDI - k voľnočasovým nohaviciam, rifliam aj k obleku
Pánske traky BANDI - k voľnočasovým nohaviciam, rifliam aj k obleku

Elegantné a módne traky pre akúkoľvek príležitosť

Pánske traky BANDI si môžete zadovážiť v šiestich farebných odtieňoch. Kožené prvky trakov môžete navyše voliť v čiernom alebo hnedom prevedení a zladiť ich s farbou obuvi. Celkovo tak máte na výber z desiatich farebných variant. K voľnočasovému oblečeniu skvele využijete traky v akejkoľvek farbe. Záleží len na vás, či dáte prednosť napríklad decentnej čiernej, módnej bordó alebo štýlovej červenej farbe.

Pri oblekoch odporúčame rozlišovať, či sa jedná o formálnu, alebo menej formálnu akciu. Na formálne spoločenské príležitosti, ako sú napríklad plesy, odporúčame traky v decentnej čiernej alebo bielej farbe. Na oslavu jubilea, svadbu napríklad v parku a podobné, menej formálne udalosti, sa skvele hodia traky v modernej tmavo modrej, hnedej alebo bordó farbe. Pozor, nezabudnite však, že sa traky nikdy nenosí v kombinácii s opaskom. Oblek buď doplňte opaskom alebo trakmi. Nikdy nie oboma naraz.

Pánske traky skvele vynosíte taktiež do práce. Či už k obleku, alebo k bavlneným nohaviciam, v kombinácii s košeľou a sakom. Oblečte sa v štýle najnovších módnych trendov a spravte perfektný dojem na svojich klientov a kolegov.

Pánske traky – outfit s hnedými trakmi
Pánske traky – outfit s hnedými trakmi
Pánske trakyv tvaru písmena Y – pohľad zozadu v prevedení s čiernou kožou
Pánske trakyv tvaru písmena Y – pohľad zozadu v prevedení s čiernou kožou
Pánske traky – detail
Pánske traky – detail

Jedinečné výhody pánskych trakov

Nebaví vás neustále popoťahovanie nohavíc? Pánske traky udržia vaše nohavice vždy v rovnakej výške. Jednoducho nastavíte dĺžku trakov a pripnete ich k nohaviciam pomocou kovových klipsní. Kovové časti trakov navyše neobsahujú nikel, takže sú vhodné aj pre alergikov.

Nemáte radi, keď vás nohavice sťahujú v páse a máte radšej voľnosť? Traky môžete nosiť aj k nohaviciam, ktoré sú vám v páse voľnejšie. Medzi nohavicami a košeľou či tričkom, vám bude príjemne prúdiť vzduch, čo uvítate nie len v horúcich letných dňoch.

Ste menšieho vzrastu? Potom iste oceníte, že traky postavu opticky predlžujú. Navyše vás môžu podvedome donútiť k tomu, aby ste narovnali chrbát.

Pozrite sa na všetky dostupné varianty pánskych trakov v e-shope na www.BandiVamos.sk. Pokiaľ si chcete traky vyskúšať, navštívte našu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali skvele.

Tip pre vás

Páčia sa vám traky v kombinácii s voľnočasovými nohavicami a košeľou? Prezrite si značkové voľnočasové oblečenie a doplnky BANDI

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.