Doplnky

Štýlové pánske traky BANDI

Praktický doplnok k vášmu voľnočasovému aj spoločenskému oblečeniu

Radi sa obliekate štýlovo a zároveň si potrpíte na pohodlie? Potom istotne oceníte ručne šité pánske traky v elegantných a módnych farbách. Traky skvele vynosíte vo voľnom čase, na spoločenské udalosti aj do práce. Perfektne sa hodia k voľnočasovým nohaviciam, rifliam aj k obleku. Vaše nohavice udržia vždy v správnej výške.

Pánske traky BANDI – k voľnočasovým nohaviciam, rifliam aj k obleku

Elegantné a módne traky pre akúkoľvek príležitosť

Pánske traky BANDI si môžete zadovážiť v šiestich farebných odtieňoch. Kožené prvky trakov môžete navyše voliť v čiernom alebo hnedom prevedení a zladiť ich s farbou obuvi. Celkovo tak máte na výber z desiatich farebných variant. K voľnočasovému oblečeniu skvele využijete traky v akejkoľvek farbe. Záleží len na vás, či dáte prednosť napríklad decentnej čiernej, módnej bordó alebo štýlovej červenej farbe. Pozrite sa na všetky dostupné farby pánskych trakov BANDI.

Pri oblekoch odporúčame rozlišovať, či sa jedná o formálnu, alebo menej formálnu akciu. Na formálne spoločenské príležitosti, ako sú napríklad plesy, odporúčame traky v decentnej čiernej alebo bielej farbe. Na oslavu jubilea, svadbu v parku a podobné, menej formálne udalosti, sa skvele hodia traky v modernej tmavo modrej, hnedej alebo bordó farbe.

Pánske traky skvele vynosíte taktiež do práce. Či už k obleku, alebo k bavlneným nohaviciam, v kombinácii s košeľou a sakom. Oblečte sa v štýle najnovších módnych trendov a spravte perfektný dojem na svojich klientov a kolegov.

Pozor, nezabudnite však, že sa traky nikdy nenosí v kombinácii s opaskom. Oblek buď doplňte opaskom alebo trakmi. Nikdy nie oboma naraz.

Príklad outfitu s hnedými trakmi
Pánske traky v prevedení s čiernou kožou – pohľad zozadu
Pánske traky – detail

Jedinečné výhody pánskych trakov

Nebaví vás neustále popoťahovanie nohavíc? Pánske traky udržia vaše nohavice vždy v rovnakej výške. Jednoducho nastavíte dĺžku trakov a pripnete ich k nohaviciam pomocou kovových klipsní.

Nemáte radi, keď vás nohavice sťahujú v páse a máte radšej voľnosť? Traky môžete nosiť aj k nohaviciam, ktoré sú vám v páse voľnejšie.

Ste menšieho vzrastu? Potom iste oceníte, že traky postavu opticky predlžujú. Navyše vás môžu podvedome donútiť k tomu, aby ste narovnali chrbát.

 

Pozrite sa na všetky dostupné varianty pánskych trakov v e-shope na www.BandiVamos.sk. Ak si chcete traky vyskúšať, navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu s výberom tak, aby ste vyzerali skvele.

Tip pre vás

Páčia sa vám traky v kombinácii s voľnočasovými nohavicami a košeľou? Prezrite si značkové voľnočasové oblečenie a doplnky BANDI.

Mohlo by vás zaujímať