Elegantné pánske doplnky

Vreckovka do saka – elegantný doplnok pre váš osobitý vzhľad

Vreckovka do saka je jedným z mála doplnkov pánskej spoločenskej módy, ktorým môžete naplno vyjadriť svoju osobitosť. Zatiaľ čo pri voľbe obleku, košele, obuvi a ostatných doplnkov, vás čiastočne obmedzuje spoločenská etiketa, pre vreckovku do saka, až na zopár výnimiek, žiadne pravidlá neexistujú.

Aby ste mali dostatok možností pre vyjadrenie vlastného vkusu, nájdete v ponuke vreckoviek do saka BANDI, viac ako 40 modelov rôznych farieb a vzorov. Vyberať si môžete z jednofarebných vreckoviek bez vzoru aj z pestrofarebných modelov s niekoľkými rôznymi vzormi.

Vreckovky do saka vám pridajú na osobitosti
Vreckovky do saka vám pridajú na osobitosti

Modelová rada CLASS a CLASSIC

Modelové rady CLASS a CLASSIC ponúkajú vreckovky, ktoré sú už zložené a prišité k pruhu tvrdého papiera. Vďaka tomu ich len jednoducho vsuniete do náprsného vrecka saka a nemusíte si lámať hlavu a strácať čas s ich skladaním.

Vreckovka do saka CLASS 47
Vreckovka do saka CLASS 47
Vreckovka do saka CLASS 45
Vreckovka do saka CLASS 45
Vreckovka do saka CLASS 15
Vreckovka do saka CLASS 15

Modelová rada LUX

Vreckovky rady LUX štvorcového tvaru, poskytujú naopak jedinečný priestor pre vašu kreativitu. Vreckovku si môžete do vrecka saka zložiť presne podľa vášho vkusu, nálady či príležitosti, na ktorú sa chystáte.

Červený kapesníček do saka, model LUX 09
Stříbrný kapesníček do saka, model LUX 22
Modrý kapesníček do saka, model LUX 20

Modelová rada EXCLUSIVE

Obdobne je tomu aj v prípade luxusných vreckoviek rady EXCLUSIVE, ktoré sú vyrobené zo 100% hodvábu. Ich exkluzivita spočíva aj v originálnych vzoroch, ktoré dodajú vášmu outfitu jedinečný charakter.

Černobílý kapesníček s geometrickými tvary, model EXCLUSIVE 12
Červenobílý kapesníček do saka s geometrickými tvary, model EXCLUSIVE 11
Modrý kapesníček do saka s puntíky a ozdobným originálním lemem, model EXCLUSIVE 09

Vreckovky do saka BANDI sa skvele hodia k obleku aj k voľnočasovému saku. Vreckovku môžete farebne zladiť s košeľou, sakom, či kravatou, alebo môžete nechať voľbu farby a vzoru čisto na vašej nálade a vkuse.

Prezrite si kompletnú ponuku vreckoviek do saka BANDI v e-shope na www.BandiVamos.sk. Alebo si vreckovky príďte vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne Pánske obleky BANDI.

Tip pre vás

Základom spoločenského šatníka je biela vreckovka do saka. Hodí sa na formálne aj neformálne príležitosti a jednoducho ju zladíte s akýmkoľvek outfitom.

Ak si myslíte, že by sa táto stránka mohla páčiť niekomu z vašich priateľov, zdieľajte ju na svojom profile:

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

i
Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.