Doplnky

Vreckovka do saka – elegantný doplnok pre váš osobitý vzhľad

Vreckovka do saka predstavuje doplnok pánskej spoločenskej módy, ktorý perfektne oživí váš outfit. Či už idete na ples, svadbu alebo do divadla, vždy budete vyzerať naozaj skvele. Navyše sa vďaka vreckovke dokonale zladíte s vašou partnerkou. Pozrite sa, z akých vreckoviek do kapsy saka môžete vyberať.

Vreckovky do saka vám pridajú na osobitosti

Modelová rada LUX

Vreckovky rady LUX boli navrhnuté do štvorcového tvaru. Môžete si ich preto do kapsy saka zložiť presne podľa vášho vkusu alebo príležitosti, na ktorú sa chystáte. Vďaka kvalitnému materiálu sa navyše ľahko skladajú a držia pevne svoj tvar. Oslovia vás veľkou ponukou módnych farieb a možnosťou vybrať si lesklé alebo matné prevedenie.

Vreckovka do saka LUX 48
Vreckovka do saka LUX 39
Vreckovka do saka LUX 47

Modelová rada SPECIAL

Modelová rada SPECIAL predstavuje vreckovky, ktoré sú vopred zložené. Ušetríte tak čas pri obliekaní na akúkoľvek spoločenskú udalosť. Navyše môžete vďaka nastaviteľnej plastovej výstuži na zadnej strane vreckovky zmeniť výšku vreckovky, dosiahnete tak vždy originálny vzhľad. Vyberajte napríklad z nadčasových odtieňov čiernej, sivej alebo módnych odtieňov modrej, fialovej a rúžovej.

Vreckovka do saka SPECIAL 19
Vreckovka do saka SPECIAL 09
Vreckovka do saka SPECIAL 22

Jedinečné vreckovky z limitovanej rady

K oblekom z limitovaných kolekcií návrhári z BANDI vytvorili tiež štýlové doplnky v rovnakom prevedení. Jednoducho tak zladíte váš outfit pánskou kravatou, motýlikom alebo slávnostnou regatou z rovnakej kolekcie a navyše budete oblečený v štýle najnovších módnych trendov. Pozrite sa nižšie na vreckovky z limitovaných kolekcií.

Vreckovka do saka NALDO
Vreckovka do saka MAGNELI
Vreckovka do saka GALDI

Pánske vreckovky do saka vyberajte v pohodlí vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk alebo si ich príďte pozrieť do ktorejkoľvek predajne BANDI. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Biela vreckovka do saka predstavuje základný doplnok každého muža. Hodí sa totiž pre formálne aj neformálne príležitosti a jednoducho ju zladíte s akýmkoľvek outfitom. Pozrite sa, na ponuku bielych vreckoviek BANDI.

Mohlo by vás zaujímať