Kariéra

Pánska krajčírka/špecialista krajčírskych úprav

Máte šikovné ruky a zmysel pre detail? Zvládnete ušiť a prešiť všetko, na čo si len spomeniete? Ponúkame vám stabilné zamestnanie, kde oceníme vaše schopnosti a skúsenosti.

Staňte sa súčasťou profesionálneho tímu nadčasovej módnej značky Pánske obleky BANDI, popredného lídra v oblasti pánskych oblekov v Česku a na Slovensku.

Do našej luxusnej predajne v Žiline, Českých Budějoviciach a Brne hľadáme šikovnú kolegyňu/kolegu na pozíciu Pánska krajčírka/špecialista krajčírskych úprav. Ak zvládate dotiahnuť každý steh do dokonalosti, je potom pre vás táto pozícia šitá na mieru.

Čo bude náplňou vašej práce?

  • vykonávanie kompletných úprav pánskych oblekov na mieru, vrátane úpravy pása, sedu, dĺžky nohavíc, rukávov a saka,
  • spolupráca so stylistami pri poskytovaní komplexného krajčírskeho poradenstva zákazníkom priamo na predajni – na dosiahnutie dokonalého výsledku už od prvej skúšky,
  • sledovanie noviniek v oblasti krajčírstva a navrhovanie modernejších postupov pri úpravách,
  • vedenie štatistík krajčírskych úprav, aby bol ponúkaný servis stále na najvyššej úrovni.

Pozor, súčasťou náplne práce pánskej krajčírky nie je predaj.

Od vhodného kandidáta/ky požadujeme:

  • vyučenie v odbore pánska/dámska krajčírka/krajčír,
  • prax v odbore,
  • skúsenosti s prácou s overlockom,
  • starostlivosť a trpezlivosť,
  • komunikatívnosť, profesionálny a empatický prístup k zákazníkovi,
  • plynulú češtinu, slovenčinu.

Prečo pracovať v spoločnosti BANDI VAMOS a.s.?

  • atraktívne finančné ohodnotenie v závislosti od vašich skúseností a zručností (1 600 – 1 800 €),
  • prácu na denné zmeny (11,5 hodiny) v režime krátky/dlhý týždeň,
  • príspevok na stravu,
  • príspevok na oblečenie,
  • 25 dní dovolenky pre dostatočnú relaxáciu a načerpanie nových síl,
  • 3 dni sick days ako čas na zotavenie v prípade, že sa cítite chorý,
  • rodinnú atmosféru, kde je každý člen tímu vážený a podporovaný,
  • nadštandardné pracovné zázemie s neobmedzeným prísunom kávy.

Vstúpte do sveta značkovej pánskej módy s krajčírskym umom. Pošlite nám ešte dnes svoj životopis prostredníctvom prislúchajúceho formulára.

Tešíme sa na vás!

Tím predajne Pánske obleky BANDI v Žiline, Českých Budějoviciach a Brne.