Oblečenie

Pánske voľnočasové nohavice BANDI

Hľadáte elegantný kúsok pre svoje pracovné a neformálne outfity? Práve takým sú kockované voľnočasové nohavice BANDI. Navrhnuté pre maximálne pohodlie a váš jedinečný štýl. Pomôžu vám zanechať skvelý dojem v kancelárii, na oslavách aj počas víkendových prechádzok.

Prezrite si kolekciu pánskych voľnočasových nohavíc BANDI a využite príležitosť skombinovať vybrané modely so sakom v rovnakom dizajne.

Pánske voľnočasové nohavice a sako BANDI Timero pre mužov s vycibreným vkusom

1. Voľnočasové nohavice BANDI – samostatné modely

Elegancia so štipkou nenútenej pohody

Ak nemáte v práci striktný firemný dress code, kúpte si jedinečný model voľnočasových nohavíc BANDI ako elegantný základ svojich pracovných outfitov. Návrhári značky tentoraz stavili na ikonické kárované vzory v decentných farbách, ktoré potešia každého milovníka štýlu „smart casual“ (spojenie formálnej a voľnočasovej módy).

Volnočasové kalhoty BANDI Taironi Marin
Voľnočasové nohavice BANDI Taironi Marin – ideálny outfit do kancelárie

Štýlovo na spoločenské stretnutia

Využite potenciál voľnočasových nohavíc BANDI aj na menej formálne spoločenské príležitosti. V noblesnom outfite s tmavým sakom a svetlou košeľou vynikne vaša mužná charizma. Očarte prirodzeným šarmom a príťažlivosťou počas rodinného grilovania, oslavy jubilea alebo na firemnom večierku.

Pánské volnočasové kalhoty BANDI Timero
Pánske voľnočasové nohavice BANDI Timero v outfite s košeľou pre naozajstných elegánov

Neformálne do ulíc mesta

Chcete vyskúšať neformálny štýl na romantickú prechádzku alebo večeru so ženou vášho srdca? Oblečte si voľnočasové nohavicetričko alebo košeľu s rozhalenkou. Dolaďte všetko v duchu najnovších módnych trendov bielymi koženými teniskami BANDI a užívajte si spoločné chvíle s dobrým pocitom, že vyzeráte naozaj dokonale. 

Voľnočasové nohavice BANDI Taironi – moderný štýl na chvíle plné pohody

2. Voľnočasové nohavice BANDI – komplety

Flexibilita a pohodlie na každú príležitosť

Objavte exkluzívne modely voľnočasových nohavíc BANDI, ktoré sú súčasťou dokonale zladených kompletov. Okrem nohavíc si môžete zakúpiť aj sako alebo vestu v rovnakom dizajne aj látke a vytvoriť si tak originálny pánsky oblek. V majstrovskom diele klasického krajčírstva budete dokonale elegantný v práci aj v spoločnosti.

Volnočasové kalhoty BANDI Benedikto
Voľnočasové nohavice BANDI Benedikto v outfite so sakom z rovnakého kompletu

Využite nekonečné možnosti kompletov BANDI na tvorbu osobitých a štýlových outfitov. Jednotlivé prvky oblečenia môžete kombinovať a striedať podľa svojho vkusu a vhodnej príležitosti. Navyše si každý kúsok vyberiete presne na mieru svojej postavy v obľúbenom strihu a správnej veľkosti.


Elegancia, originalita a komfort pre vás

Voľnočasové nohavice BANDI využijete na všetky menej formálne príležitosti, ktoré pracovný, spoločenský a osobný život ponúka. Váš vzhľad vďaka ikonickým kockovaným vzorom „gingham“, „glencheck“ alebo „prince of Wales“ okorenia štipkou ležérnej elegancie a originality.

Detail kárované látky volnočasových kalhot BANDI Benedikto
Detail károvanej látky s motívom „glencheck“ – voľnočasové nohavice z kompletu BANDI Benedikto

Prvotriedne materiály v decentných tónoch (sivé a tmavomodré) sú ľahké a príjemné na nosenie. Obľúbené strihy nohavíc STRAIGHT a STRAIGHT FIT ponúkajú ideálne riešenie pre mužov so štíhlou, štandardnou alebo mierne nekonfekčnou postavou. Zdôraznia prednosti a poskytnú dostatok priestoru na pohyb aj dlhšie sedenie.

Tip pre vás

Voľnočasové nohavice BANDI sa výborne hodia aj k outfitom v štýle business casual. Prečítajte si článok, ktorý vám objasní tento obľúbený dress code a poskytne tipy, ako by sa muži mali vhodne obliekať do pracovného prostredia.


K voľnočasovým nohaviciam odporúčame

Dolaďte svoj ležérny vzhľad do dokonalosti štýlovým opaskom a koženou voľnočasovou obuvou BANDI. Nechajú vyniknúť váš jedinečný vkus a doprajú vám maximálne pohodlie.


Navštívte predajňu BANDI

Nie ste si istý, či si vyberiete správnu veľkosť a strih voľnočasových nohavíc? Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov. Ochotne vám pri šálke lahodnej kávy alebo pohári niečoho tvrdšieho pomôžu s výberom všetkého oblečenia, obuvi aj štýlových doplnkov.

Vždy tak, abyste se cítili pohodlně a vypadali skvěle.

Pánské přechodové kabáty BANDI

Mohlo by vás zaujímať