Aktuality

Majiteľ módnej značky BANDI podporuje študentov dotáciou až 200 € na pánske obleky

Máte doma maturanta alebo vysokoškoláka, ktorý potrebuje kvalitné spoločenské oblečenie? Alebo sa sami chystáte na skúšky a chcete urobiť dokonalý dojem?

Pre niektoré domácnosti môže nákup nového obleku znamenať väčšiu záťaž na rodinný rozpočet. Majiteľ módnej značky BANDI preto prichádza na pomoc študentom výnimočnou dotáciou až 200 € na vybrané značkové obleky na skúšky a ďalšie udalosti počas štúdia z kolekcie New Season 2024.

Nový značkový oblek pre študentov môžete získať už od 213,40 €. Nie je potrebné cestovať ďaleko, a už vôbec nie do zahraničia.

Správny spoločenský oblek, košeľa a kravata sú základom úspechu pri každej skúške.

„Vzdelanie je pre spoločnosť nesmierne dôležité. Ak ho nebudeme podporovať, neposkytneme dostatočný priestor ďalším generáciám na dobrý a kvalitný život,“ hovorí Andrej Bandi Vámoš. „Touto cestou by som rád pomohol niektorým rodinám vyrovnať sa so súčasnou ekonomickou situáciou. Verím, že to pomôže pri zabezpečení oblečenia, ktoré ich deti potrebujú počas štúdia,“ dopĺňa.

Chcete ušetriť na nákupe nového značkového obleku? Využite práve teraz výnimočnú ponuku a zaobstarajte si spoločenský oblek pre študentov za výhodnú cenu. Ak si k obleku v najbližšej predajni BANDI zakúpite akúkoľvek košeľu, dostanete na nový elegantný model výnimočnú dotáciu až 200 €.

Upozornenie: Ponuka dotácie pre študentov platí len v prípade nákupu vybraného značkového obleku BANDI spoločne s ľubovoľnou košeľou BANDI. Akcia platí len do vypredania zásob. Podmienky si prečítajte tu.


Dokonalé obleky BANDI pre váš študijný úspech

Pripravili sme pre vás tri elegantné obleky z kolekcie nových modelov BANDI, ktoré sú ako šité na mieru pre študentov. Pozrite sa a vyberte si ten pravý na úspešné skúšky a skvelý dojem na spoločenských a oslavných udalostiach počas štúdia.

Využitie týchto oblekov nekončí maturitnou skúškou alebo večierkom. V prezentovaných oblekoch budete vynikať aj na plesoch, svadbách alebo rodinných oslavách počas štúdia a v zamestnaní po jeho skončení.

1. Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit – dotácia 200 €

Pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit je perfektnou modernou alternatívou klasického čierneho obleku. Jeho decentný, tmavošedý odtieň je obľúbený pre svoju nadčasovosť a jedinečný nádych elegancie, luxusu a vznešenosti. Odporúčame pre situácie, keď si chcete pritiahnuť priazeň skúšajúcich vo váš prospech.

Klasický pánsky oblek BANDI Lamonte Antracit vám pomôže pôsobiť dôveryhodne

Pôvodná cena obleku BANDI Lamonte Antracit: 451,20 €
Nová cena so zľavou: 251,20 €
Ušetríte: 200 €

2. Pánsky oblek BANDI Hilberti Marin – dotácia 160 €


Choďte úspechu pri maturite oproti a stavte na perfektný prvý dojem. Elegantný oblek Hilberti Marin z novej kolekcie spoločenských oblekov BANDI je ako stvorený pre štúdium. Jeho jedinečný, tmavomodrý odtieň vám dodá iskru a správnu dávku sebavedomia pri každej skúške.

V tmavomodrom obleku BANDI Hilberti Marin zapôsobíte ako sebavedomý mladý muž

Pôvodná cena obleku BANDI Hilberti Marin: 373,40 €
Nová cena so zľavou: 213,40 €
Ušetríte: 160 €

3. Pánsky oblek BANDI Noventi Nero – dotácia 160 €

Objavte vznešenosť a krásu čierneho obleku Noventi Nero z novej kolekcie BANDI. Vo vysoce elegantnom modeli urobíte skvelý dojem na každú skúšobnú komisiu. Jedinečný oblek vám v kombinácii s bielou košeľou a decentnou kravatou určite pomôže získať si skúšajúcich na svoju stranu.

Pánsky oblek BANDI Noventi Nero vo štýlovom outfite pre každú príležitosť

Pôvodná cena obleku BANDI Noventi Nero: 373,40 €
Nová cena so zľavou: 213,40 €
Ušetríte: 160 €


U skúšky vám pomôže správny výber košele

K vybranému obleku si na skúšky oblečte najlepšie bielu košeľu. Biela farba zvýrazňuje dojem, že ste cieľavedomý mladý muž so zmyslom pre poriadok. U skúšajúcich vyvoláva podvedomý pocit, že ste dokonale pripravení a naučení. Navyše je biela klasika univerzálna a využijete ju pre ďalšie príležitosti.


Ďalšie dokonalé obleky BANDI pre študentov

Nevybrali ste si žiadny zo troch dotovaných oblekov? Nevadí. Pre všetkých maturantov a vysokoškolských študentov odporúčame ďalšie modely elegantných oblekov BANDI, ktoré vám pomôžu k úspechu vo štúdiu aj vo spoločenskom živote. Pozrite sa a vyberte si ten pravý pre vás.

Kravaty k oblekom pre študentov

K maturitným, prijímacím a ďalším skúškam si zvažte najlepšie svetlú kravatu, môže byť aj s jemným prúžkom. Odporúčame svetlé odtiene modrej, ružovej, fialovej alebo zelenej farby. Prezrite si širokú ponuku štýlových modelov v pestrej palete farieb a vzorov v predajniach BANDI.

Tip

Chcete vedieť, ako vám oblečenie môže pomôcť pri skúškach? Prečítajte si, ako sa obliecť na skúšky, aby ste uspeli a vyvarovali sa zbytočným chybám.


Postup pre získanie dotácie pre študentov až 200 €

  1. Príďte čo najskôr do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI s platným dokladom o štúdiu, napríklad potvrdením o štúdiu alebo preukazom študenta (ISIC alebo iným študentským či žiackym preukazom).
  2. Vyberte spolu s odborným poradcom jeden z pánskych oblekov BANDI pre študentov a jeho správnu veľkosť.
  3. Vyberte si ľubovoľnú košeľu BANDI.
  4. V prípade, že oblek potrebuje upraviť na vaše miery, využite asistenciu odbornej krajčírky a úpravy zdarma.
  5. Na nákup spoločenského obleku BANDI dostanete dotáciu 160 alebo 200 € podľa vybraného modelu.

Pozor! Akcia je obmedzená skladovou zásobou. Neotáľajte a príďte si pre jeden zo značkových pánskych oblekov s dotáciou pre študentov do vašej najbližšej predajne BANDI čo najskôr.


Odporúčame: Úpravy oblekov na mieru zdarma – AKCIA

V prípade, že je na vybranom oblečení potrebné čokoľvek upraviť, je vám v každej značkovej predajni BANDI k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám upraví oblečenie presne na mieru vašej postavy. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvele.

Využite AKCIU na úpravu oblekov zdarma a ušetrite váš čas aj peniaze.


Vyberte si svoj oblek pri šálke lahodnej kávy

Príďte si obleky pre študentov vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám ochotne pomôžu vybrať ideálnu veľkosť obleku a košele aj farby módnych doplnkov. Pri šálke vynikajúcej kávy BANDI vám poradia, ako kombinovať farby a vzory oblečenia do dokonalých outfitov.

Predajne Pánske obleky BANDI

Podmienky mimoriadnej dotácie oblekov BANDI pre študentov:

  • dotácia sa vzťahuje iba na konkrétne tri modely obleku BANDI prezentované v tomto článku
  • ponuka je určená všetkým osobám, ktoré študujú strednú školu (vyššie gymnázium, strednú odbornú, stredné odborné učilište), konzervatórium, vyššiu odbornú alebo vysokú školu, a to v prezenčnej aj kombinovanej forme štúdia alebo po maturitnej jazykovej škole
  • pre získanie dotácie sa musíte preukázať platným dokladom o štúdiu, napríklad potvrdením o štúdiu alebo preukazom študenta (ISIC alebo iným študentským či žiackym preukazom)
  • pre získanie dotácie je nutné kúpiť s oblekom akúkoľvek košeľu BANDI (platí aj pre košele vo výpredaji a špeciálnych akciách so zľavou)

Odpovede na vaše otázky:

Môžu dotáciu získať aj študenti diaľkového či kombinovaného štúdia?
Dotáciu uplatnia všetci študenti, ktorí majú potvrdenie o štúdiu a študentský preukaz.

Dá sa dotácia uplatniť na iný oblek?
Nie, dotáciu možno využiť iba pri nákupe pánskych oblekov BANDI Hilberti Marin, Lamonte Antracit a Noventi Nero spolu s nákupom akékoľvek košele BANDI.

Košeľu môžem vyberať v akejkoľvek cene a so zľavou?
Áno. Každý prvok spoločenského outfitu môžete vyberať ľubovoľne. A to ako v základných cenách, tak aj so zľavami. Výber je len na vás.

Môžem pre oblek so zľavou poslať niekoho iného do predajni?
Nie. Je potrebné, aby ste sa dostavili osobne a preukázali sa potvrdením o štúdiu a študentským preukazom.

Môžem dotáciu uplatniť na nákup oblečenia pre príbuzného?
Nie. Podmienkou je, aby ste sa osobne preukázali študentským preukazom alebo potvrdením o štúdiu a oblek kupovali len pre seba.

Mám vašu vernostnú V.I.P. Club kartu BANDI. Môžem ju využiť ešte navyše k nákupu?
Bohužiaľ, toto nie je možné. Zľavy a dotácie sa nesčítajú.

Môžem si s dotáciou pre študenta kúpiť ľubovoľný oblek?
Nie, táto dotácia sa vzťahuje len na tri vybrané modely oblekov pre študentov.

Som študentom vysokoškolského kombinovaného štúdia, ale už som presiahol/a vek 26 rokov a status študenta, môžem využiť dotáciu?
Áno, akcia je určená na podporu štúdia, preto ak môžete priniesť aktuálne potvrdenie o štúdiu alebo preukaz študenta, môžete využiť túto dotáciu.

Musím sa preukázať pôvodným dokumentom potvrdenia o štúdiu?
Postačí kópia – dôležité je, aby dokument obsahoval meno študenta, názov školy, školský/akademický rok a pečiatku školy. Dokument v predajne slúži len na prečítanie a zostáva študentovi.

Som študentom strednej školy a potvrdenie o štúdiu nezískam automaticky alebo je ťažké ho získať. Je nutné priniesť potvrdenie o štúdiu aj v tomto prípade?
Áno, preukázať sa ako študent môžete akýmkoľvek potvrdením o štúdiu alebo získaným napríklad pre daňové účely rodičov. Potvrdenie o štúdiu slúži v predajniach len na prečítanie a overenie platnosti štúdia, postačí tiež kópia dokumentu získaná pre iné účely. Alebo preukaz študenta.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte odborných poradcov vo vašom najbližšom predajni BANDI.

Mohlo by vás zaujímať