Na stiahnutie

Pánske obleky BANDI – logotyp
Download info: file ZIP
Content: 6 files – PDF, AI, JPG, PNG
Logotyp BANDI VAMOS pre účely tlače v rozlíšení 300 dpi
Stiahnuť logo BANDI VAMOS

Informácie pre obchodných partnerov

Ak riešite so spoločnosťou BANDI VAMOS s.r.o., majiteľom ochrannej známky BANDI, BANDI VAMOS obchodnú spoluprácu, napríklad o poskytnutí priestoru pre reklamu na vašu akciu oproti finančnému alebo vecnému plneniu, vlastník ochrannej známky BANDI, BANDI VAMOS, si vyhradzuje právo určenia kde, kedy a ako bude ochranná známka prezentovaná. Tieto náležitosti musia byť pri obchodnej spolupráci vždy upravené zmluvou. Bez riadne uzatvorenej zmluvy nie je možné ochrannú známku BANDI, BANDI VAMOS používať a prezentovať na žiadnej akcii.

Jedná sa napríklad o spoluprácu s:

producentmi filmov a seriálov
organizátormi športových podujatí
usporiadateľmi kultúrnych a spoločenských akcií – plesy, semináre, tanečné súťaže, tanečné školy a pod.

Informácie pre prevádzkovateľov internetových stránok

V prípade, že máte v úmysle prezentovať ochrannú známku BANDI, BANDI VAMOS na svojich internetových stránkach, napríklad v referenciách, požiadajte vopred o súhlas majiteľa ochrannej známky. V prípade, že uvediete ochrannú známku na svojej internetovej stránke bez vedomia majiteľa ochrannej známky, vystavujete sa riziku, že sa majiteľ ochrannej známky bude domáhať práv, vyplývajúcich zo Zákona č. 441/2003 Zb., o ochranných známkach.

V prípade udelenia súhlasu si majiteľ ochrannej známky BANDI, BANDI VAMOS vyhradzuje právo určenia formy, obsahu a spôsobu prezentácie referencie na externých internetových stránkach.

Nenechajte si ujsť novinky

Zadajte svoj email a vďaka pravidelným newsletterom vám neuniknú žiadne novinky, akcie ani výpredaje.
Budete vždy držať krok s aktuálnymi módnymi trendmi. A navyše ušetríte.

    i
    Nenechajte si ujsť jedinečné tipy na zľavy, akcie a výpredaje, vďaka ktorým ušetríte až niekoľko stoviek. Neuniknú vám ani novinky a užitočné rady, ktoré vám zaistia, že budete oblečení správne a podľa najnovších módnych trendov. Dáme vám o nich vedieť pravidelne (najviac 1x týždenne) prostredníctvom newslettera.