Aktuality

Nová značková predajňa Pánske obleky BANDI v Banskej Bystrici

Ste z Banskobystrického kraja či okolia a potrebujete si nakúpiť pekné spoločenské oblečenie na svadbu, sväté prijímanie, tanečnú, ples a ďalšie spoločenské udalosti? Alebo kvalitné oblečenie do zamestnania či do reštaurácie s rodinou a priateľmi? Máme pre vás skvelú správu. V piatok 14. októbra 2022 otvorila módna značka Pánske obleky BANDI novú predajňu. Príďte sa pozrieť a nakúpiť pánske spoločenské oblečenie vo vysokej kvalite do Radvaň Parku v Banskej Bystrici.

interiér prodejny
Nová značková predajňa Pánske obleky BANDI v Banskej Bystrici

Na výber viac ako tisíc kusov moderných oblekov

V značkovej predajni Pánske obleky BANDI v Banskej Bystrici si nakúpite pánske obleky vo veľkostiach od 42/164 až do 66/200. To znamená, že sa tu oblečú muži rôznych typov postáv, nielen menšieho vzrastu, ale aj vysokí. Z ponuky oblekov si vyberiete z najnovších módnych kúskov, ale aj z akčných a výpredajových oblekov, pri ktorých ušetríte niekoľko stoviek eur. Máte možnosť sa na jednom mieste kompletne obliecť na akúkoľvek slávnostnú príležitosť, ako sa hovorí „od hlavy po päty“. Svoj šatník môžete obohatiť o:

  • pánske obleky,
  • spoločenské košele,
  • spoločenskú obuv,
  • voľnočasové saká a nohavice,
  • kravaty a motýliky,
  • vlnené kabáty,
  • manžetové gombíky,
  • kravatové spony,
  • parfum a ďalšie skvelé doplnky.

V predajni si vyberiete taktiež z ponuky voľnočasových sák, ktoré jednoducho prepojíte s vašimi džínsami. Pre vyznávačov pohodlia máme dobrú správu. Ak máte problém zohnať bavlnené nohavice a nie ste priaznivcom riflí, vyberte si z ponuky veľmi pohodlné voľnočasové nohavice. Budete tak vyzerať štýlovo, aj keď idete s priateľmi do reštaurácie alebo do kina. A to nie je všetko.

muž v modrom obleku
Pánske obleky BANDI – značkové spoločenské oblečenie v štýle najnovších módnych trendov

Asistovaný predaj zaistí dokonalý výber oblečenia

Odborní poradcovia vám pomôžu so správnym výberom pri šálke lahodnej kávy alebo pohári vína. Je pre vás dôležité vedieť, že nie každé oblečenie je vhodné pre akúkoľvek udalosť. Vedeli ste napríklad, že kravata s diagonálnym pruhom nie je vhodná na slávnostné spoločenské udalosti ako sú plesy a svadby? Ide o čisto pracovnú verziu kravaty, ktorá sa nosí len do zamestnania. Neviete si poradiť s výberom vhodného oblečenia alebo s kombináciou farieb? S tým si nemusíte lámať hlavu. Odborní poradcovia vám práve v týchto témach pomôžu.

Odborná krajčírka šetrí vaše peniaze i čas

V prípade, že je na vami vybranom oblečení potrebné niečo upraviť, je vám v tejto predajni k dispozícii odborná pánska krajčírka. Na mieste vám urobí úpravy oblečenia presne na mieru vašej postavy. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali skvelo. Tým ušetríte peniaze a čas pri zháňaní krajčírky, ktorá by vám inde kúpený oblek musela upraviť.

Dobrá správa pre klientov, ktorí do predajne pôjdu autom. Nemusíte blúdiť labyrintom nákupného centra, pretože do banskobystrickej predajne Pánske obleky BANDI sa dostanete priamo z auta. Vozidlo si zaparkujete na parkovisku priamo pred vstupom do predajne.

banska bystrica_Imperial
Herec Jozef Vajda – tvár značky BANDI

Módna značka Pánske obleky BANDI už tradične oblieka mužov na spoločenské udalosti, do práce i na voľný čas. Hercov, moderátorov, spevákov, televíznych komentátorov i známe osobnosti z oblasti businessu. Značka BANDI je tiež partnerom rôznych spoločenských akcií a športových tímov.

Mohli ste ju zaznamenať tiež v televízii či vo filme. Napríklad v seriáli Ordinácia v ružovej záhrade, v ktorom si zahral aj slovenský herec a dabér Jozef Vajda – tvár značky BANDI.  Ak aj vy chcete vyzerať skvelo a dobre sa obliecť, príďte do novej značkovej predajne BANDI v Banskej Bystrici v Radvaň Parku.

Mohlo by vás zaujímať