Aktuality

Nové modely oblekov pre ženícha – Svadobná sezóna 2023

Cieľom každej nevesty je krásna svadba, nádherné šaty a príjemná atmosféra. Od ženícha očakáva jedno jediné. Aby mu to pristalo a aby z neho bol ženích ako zo žurnálu. Aby boli ich očakávania naplnené, odevní návrhári značky BANDI pripravili nádherné nové outfity pre svadobnú sezónu 2023. Vyberáme pre vás tipy, ktoré dozaista zaujmú.

Akciový model obleku pre ženícha so zľavou 200 €

Na svadbu pre ženícha odporúčame pánsky oblek BANDI Arturo, z novej kolekcie BANDI 2023, v obľúbenej modrej farbe. Outfit na snímke je doplnený o vestu vo svetlo šedej farbe. Ide o veľmi slávnostné oblečenie pre ženícha, ktorý má byť na svadbe mužom číslo 1. V mesiaci február ušetríte 200 €.

Modrý pánsky oblek BANDI, Arturo, Slim Fit
Modrý pánský oblek BANDI pro ženicha, s elegantní vestou a motýlkem

Cena obleku BANDI Arturo: 492,02 €
Akciová cena: 292,02 €
Ušetríte: 200 €

ZĽAVU NA OBLEK BANDI ARTURO JE MOŽNÉ SI UPLATNIŤ LEN PRI NÁKUPE TOHTO OBLEKU SPOLU S KOŠEĽOU ALEBO SPOLOČENSKOU OBUVOU

PLATÍ IBA VO FEBRUÁRI 2023


Februárová akcia na bavlnenú košeľu

Ako vhodnú košeľu pre ženícha odporúčame model BANDI, Grasio Bianco. Košeľa je vyrobená z bavlny, čo určite ocení každý muž najmä v horúcich letných dňoch. Doprajte ženíchovi pohodlie.

Pánska bavlnená košeľa BANDI, Grasio Bianco
Pánska bavlnená košeľa BANDI, Grasio Bianco

Cena košele BANDI, Grasio Bianco: 115,74 €
Akciová cena: 80,74 €
Ušetríte: 35,00 €

Svadobný model košele Grasio Bianco môžete zakúpiť nielen v strihu Slim pre štíhlych mužov, ale aj pre mužov silnejšej postavy v strihu Regular.

PLATÍ IBA VO FEBRUÁRI 2023


Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI, kde spolu s poradcami vyberiete nielen vhodný oblek pre ženícha, ale aj košeľu, obuv či slávnostné doplnky. V prípade potreby je vám k dispozícii odborná krajčírka, ktorá váš vybraný oblek upraví na mieru tak, aby ženích vyzeral dokonalo.

Predajňa Pánske obleky BANDI, kontakt

Akcia na vybrané modely oblekov a košieľ bola pre veľký záujem klientov predĺžená do 28. februára 2023.


Potrebujete pre svadobných hostí zabezpečiť na netradičnú svadbu motýliky v jednej farbe? Alebo si chcete pozrieť sortiment košieľ pre ženícha? Využite možnosť nákupu v predajniach Pánské obleky BANDI, kde si vyberiete aj z ďalších módnych doplnkov.

  • spoločenské košele
  • kravaty a motýliky
  • manžetové gombíky
  • spoločenská obuv
  • ponožky s predĺženou dĺžkou
  • opasky
  • vreckovky do vrecka saka

Svadobné veľtrhy 2023

Ak sa chystáte na svadobný veľtrh, prijmite naše pozvanie do expozície BANDI, kde budú predstavené nové modely pánskych oblekov, košieľ a doplnkov pre svadobnú sezónu 2023.

Vo výstavnej expozícii sa zoznámite s novými módnymi trendmi pre tohtoročnú svadobnú sezónu z pera módnych návrhárov BANDI. Zároveň si môžete prezrieť módne doplnky pre ženícha a ich možné kombinácie na vystavených outfitoch.

ZOZNAM SVADOBNÝCH VEĽTRHOV

Svadobné veľtrhy 2023, zoznam BANDI

Získajte 4.000 € za vašu svadobnú fotografiu

Rovnako ako v minulých rokoch, aj v tomto roku bude majiteľ značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vyberať svadobnú fotografiu, ktorú odmení sumou 4.000 €.

Z odmeny za svadobnú fotografiu sa môžu tešiť manželia Špačkovci, ktorých vidíte na snímke nižšie. Pozrite fotografie, ktoré v minulých rokoch mladomanželia už zo svojich krásnych svadieb poslali.

Odmena 4.000 EUR za vašu svadobnú fotografiu
Odmena 4.000 EUR za vašu svadobnú fotografiu

Mohlo by vás zaujímať