Aktuality

Nové modely oblekov pre ženícha – Svadobná sezóna 2023

Cieľom každej nevesty je krásna svadba, nádherné šaty a príjemná atmosféra. Od ženícha očakáva jedno jediné. Aby mu to pristalo a aby z neho bol ženích ako zo žurnálu. Aby boli ich očakávania naplnené, odevní návrhári značky BANDI pripravili nádherné nové outfity pre svadobnú sezónu 2023. Vyberáme pre vás tipy, ktoré dozaista zaujmú.

Akciový model obleku pre ženícha so zľavou 200 €

Ak chystáte svadbu, pre ženícha odporúčame pánsky oblek BANDI Bocaneli, z novej kolekcie BANDI 2023, v obľúbenej tmavomodrej farbe. Ide o slávnostný odev pre ženícha, ktorý má byť na svadbe mužom číslo 1. Iba v júni ušetríte 200 €.

Pánsky oblek BANDI Bocaneli
Pánsky oblek BANDI Bocaneli

Pôvodná cena obleku BANDI Bocaneli: 587,28 €
Nová akčná cena: 387,28 €
Ušetríte: 200,00 €

PLATÍ IBA V JÚNI 2023


Ako vybrať správnu svadobnú košeľu?

Pánska svadobná košeľa by mala mať bielu, krémovú alebo smotanovú farbu. Svetlá farba košele adekvátne podčiarkne slávnostný tón svadobného outfitu a ženích v nej bude vyzerať skvelo. Pri výbere košele majte na pamäti, že by nemala byť príliš priliehavá, aby sa ženích necítil zviazane. Vo svadobný deň je pohodlie pre ženícha veľmi dôležité. Dajte si na výbere košele záležať.

Svadobné košele BANDI
Svadobné košele BANDI

Doplnky, vďaka ktorým medzi svadobčanmi naozaj vyniknete

Oživte váš dokonalý outfit vestou, slávnostnou kravatou, regatou, vreckovkou do saka alebo motýlikom. Tieto elegantné doplnky odporúčame vyberať podľa farby šiat nevesty. Len tak budete spolu bezchybne zladení a pôsobiť ako dokonalý pár. Pozrite si slávnostné vesty, svadobné kravaty, regaty a motýliky, v ktorých zaručene zažiarite.


Navštívte vašu najbližšiu značkovú predajňu BANDI, kde spolu s poradcami vyberiete nielen vhodný oblek pre ženícha, ale aj košeľu, obuv či slávnostné doplnky. V prípade potreby je vám k dispozícii odborná krajčírka, ktorá váš vybraný oblek upraví na mieru tak, aby ženích vyzeral dokonalo.

Predajne Pánske obleky BANDI
Predajne Pánske obleky BANDI

Chystáte netradičnú svadbu alebo svadbu v boho štýle?

Pozrite si nové modely oblečenia a doplnkov pre netradičné svadby a „svadby v boho štýle“. Prečítajte si rozhovor na tému ako sa obliecť na boho svadbu s kreatívnou vizionárkou a výrobnou riaditeľkou spoločnosti BANDI VAMOS, ktorá prevádzkuje módnu značku Pánske obleky BANDI

BOHO styl BANDI
BOHO štýl BANDI

Potrebujete pre svadobných hostí zabezpečiť na netradičnú svadbu motýliky v jednej farbe? Alebo si chcete pozrieť sortiment košieľ pre ženícha? Využite možnosť nákupu v predajniach Pánské obleky BANDI, kde si vyberiete aj z ďalších módnych doplnkov.


Získajte 4.000 € za vašu svadobnú fotografiu

Rovnako ako v minulých rokoch, aj v tomto roku bude majiteľ značky BANDI, Andrej Bandi Vámoš, vyberať svadobnú fotografiu, ktorú odmení sumou 4.000 €.

Z odmeny za svadobnú fotografiu sa môžu tešiť manželia manželia Berkanovi zo Slovenského Grobu, ktorých vidíte na snímke nižšie. Pozrite fotografie, ktoré v minulých rokoch mladomanželia už zo svojich krásnych svadieb poslali.

Svadba za 4.000 €
Svadba za 4.000 €

Mohlo by vás zaujímať