Aktuality

Nové outfity od návrhárov BANDI na plesovú sezónu 2023

Zľavnené modely v mesiaci júni

Návrhári od BANDI pripravili na plesovú sezónu 2023 skvelú kolekciu outfitov. Práve teraz si ich môžete výhodne nakúpiť za zníženú cenu. Inšpirujte sa a následne si už len užívajte nezabudnuteľný plesový večer, na ktorom sa budete cítiť sebavedome a naplno si vychutnáte úžasnú atmosféru zábavy vo víre tanca.


OUTFIT No. 1

Modrý pánsky oblek BANDI model Bocaneli Marin

Podľa odevných návrhárov je výrazná modrá farba obleku trendom na rok 2023. Kvalitný pánsky oblek BANDI Bocaneli Marin v odtieni inšpirovanom polodrahokamom Lapis Lazuli bude ozdobou každého pánskeho šatníka.

Tento oblek je výnimočný pre kvalitu materiálu, spracovanie, zaujímavú farbu a pohodlný strih. Využijete ho nielen na ples, ale aj ako klasický tmavý oblek do práce či na všetky slávnostné príležitosti, ako je svadba, oslava jubilea a podobne. Stačí vhodne zameniť košeľu i doplnky.

VIAC INFORMÁCIÍ O OBLEKU

Pánsky oblek BANDI, model Bocaneli
Pánsky oblek BANDI model Bocaneli Marin

Vlnený pánsky oblek BANDI Bocaneli Marin cena: 587,28 €
Akciová cena: 387,28 €
Ušetríte: 200 €
Akciová cena platí iba v mesiaci jún 2023

Bavlnená košeľa BANDI, model GRASIO Bianco

Bavlnená košeľa BANDI, model GRASIO Bianco je navrhnutá v bielej farbe s veľmi jemnou textúrou látky. Práve preto  je skvelou voľbou pre rozmanité slávnostné či spoločenské príležitosti, ako sú napríklad plesy, svadby, oslavy jubileí a podobne. Je vhodná nielen na každodenné nosenie, ale aj do práce. Rozhodne by nemala chýbať v žiadnom mužskom šatníku.

Košeľa má univerzálne manžety rukávov, čo vám umožní zapínať rukávy dvoma spôsobmi. Do práce a vo voľnom čase pomocou gombíkov na rukáve, na slávnostné príležitosti pomocou manžetových gombíkov. Pozrite sa, ako sa zapína univerzálna manžeta rukáva.

Pánska košeľa BANDI, model Grasio Bianco cena: 115,74 €
Akciová cena: 80,74 €
Ušetríte: 35 €
Akciová cena platí iba v mesiaci jún 2023


OUTFIT No. 2

Čierny vlnený pánsky oblek BANDI Toscani

Ak dávate prednosť osvedčenej klasike, ktorá nepodlieha chvíľkovým trendom, stávkou na istotu bude nadčasový a elegantný čierny pánsky oblek, ktorý nikdy nevyjde z módy. V skrini vám rozhodne nezapadne prachom.

Pánsky oblek BANDI, model Toscani
Pánsky oblek BANDI, model Toscani

Vlnený pánsky oblek BANDI, model Toscani cena: 509,52 €
Akciová cena: 309,52 €
Ušetríte: 200 €
Akciová cena platí iba v mesiaci jún 2023

Príďte si pánsky oblek BANDI Toscani vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Ak bude potrebné oblek trochu upraviť na vaše miery, je vám v predajni k dispozícii odborná krajčírka.

Bavlnená košeľa BANDI, model Alfio Marin

Na menej formálny ples môžete zvoliť aj farebnú košeľu, avšak uprednostnite skôr  farby z tmavšej časti spektra, napríklad vínová, tmavo modrá alebo čierna. Návrhári od BANDI tento rok odporúčajú modrý či čierny model spoločenskej košele Alfio. Košeľa pre dokonalého elegána. Táto elegantná košeľa podčiarkne vašu osobnosť a zapôsobíte v nej na všetkých spoločenských udalostiach.

Pánska košeľa BANDI, model Alfio Marin cena: 88,51 €
Akciová cena: 61,29 €
Ušetríte: 27,22 €
Akciová cena platí iba v mesiaci jún 2023


K pánskemu obleku patrí výlučne kabát

Bola by škoda pokaziť výsledný dojem z vášho nového obleku tým, že sa na ples vyberiete v obľúbenej bunde. Spoločenské konvencie hovoria jednoznačne. Vhodným vrchným odevom pre mužov v obleku je výlučne kabát, ktorý zakryje dĺžku saka. Odporúčame vlnený kabát BANDI Mazzareli Antracit, ktorý vás zahreje aj v naozajstných mrazoch.

Nadčasový model je možné obliecť si kamkoľvek a verte, že bude v móde aj o niekoľko rokov. Práve teraz môžete takýto kabát do šatníka získať mimoriadne výhodne.

Pánsky vlnený kabát BANDI Mazarelli, antracit
Pánsky vlnený kabát BANDI Mazarelli, antracit

Kabát je k dispozícii v dvoch strihoch. Pre štíhlych mužov v strihu SLIM, pre objemnejšie postavy v strihu Tailored Fit. Využijete ho aj na voľný čas, napríklad k džínsam.

Vlnený pánsky kabát BANDI Mazzareli Antracit cena: 509,52 €
Akciová cena: 309,52 €
Ušetríte: 200 €
Akciová cena platí iba v mesiaci jún 2023

Ideš na ples? Populárni herci Jozef Vajda, Marko Igonda, Petr Štěpánek a Martin Stránský

Ďalší tip na tmavý oblek na ples

Farebná škála nových modelov značkových oblekov na plesovú sezónu 2023 je veľmi pestrá. Pre mužov s vycibreným vkusom odporúčame vyskúšať pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit.

Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit
Pánsky oblek BANDI, Henrite, antracit

Príďte si pánsky oblek vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI. V prípade, že bude potrebné oblek trošku poupraviť na vašu mieru, je vám k dispozícii v predajni odborná krajčírka.

Predajňa Pánske obleky BANDI, kontakt

Zisti viac – akcia na vybrané modely oblekov a košieľ.


Na ples odporúčame len spoločenskú obuv

Elegantne oblečení páni sa vyberú na ples zásadne v čiernej, spoločenskej obuvi. V ponuke kamenných predajní BANDI a v e-shope www.BandiVamos.cz si vyberiete z pestrej ponuky kvalitnej, ručne šitej koženej spoločenskej obuvi BANDI, v ktorej sa budete cítiť pohodlne od prvej chvíle nosenia.

Nezabudnite na vhodné tmavé ponožky s predĺženou dĺžkou. Odhaľovať lýtka na plese pri sedení by bolo spoločenské faux pas.

Pánska spoločenská obuv BANDI
Pánska spoločenská obuv BANDI

Spoločenský opasok BANDI

Neoddeliteľnou súčasťou pánskeho obleku je aj opasok. Vždy by mal byť kožený a vo farbe obuvi. Ak teda máte čiernu obuv, mali by ste mať čierny opasok. Jeho šírka by nemala presiahnuť 3,5 cm, preto opasky k džínsam nechajte radšej doma. Na tohtoročnú plesovú si môžete výhodne zakúpiť pánsky opasok BANDI Automat 82 so zľavou 15,56 €.

Pánsky spoločenský opasok BANDI, Automat
Pánsky spoločenský opasok BANDI, Automat 82

Pánsky opasok BANDI, model AUTOMAT 82 cena: 49,63 €
Akciová cena: 34,07 €
Ušetríte: 15,56 €
Akciová cena platí iba v mesiaci jún 2023


Keď poradia odborníci BANDI, oblek vám padne dokonale

Príďte si pánsky oblek BANDI vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy Vám odborní poradcovia pomôžu vybrať tú správnu veľkosť. Poradia vám, ako a s čím oblek kombinovať, aby ste vyzerali skvelo.

Zohľadnia váš typ, strih aj farbu vlasov, odtieň pleti, siluetu postavy a pomôžu všetko doladiť do posledného detailu. Oblek, košeľu, kravatu alebo motýlik, opasok, manžetové gombíky, vhodnú spoločenskú obuv a zodpovedajúce ponožky a nakoniec kabát, nech je váš plesový outfit dokonalý.

Viete, že u nás v BANDI môžete získať krajčírsku úpravu obleku na mieru úplne zadarmo? Prečítajte si, čo je potrebné urobiť, aby ste mohli využiť
AKCIU ÚPRAVA OBLEKU ZDARMA

Herec Jozef Vajda odporúča značku Pánske obleky BANDI

Herec Jozef Vajda odporúča značku Pánske obleky BANDI
Herec Jozef Vajda

Mohlo by vás zaujímať