Oblečenie

Exkluzívne pánske košele BANDI Ermino

Objavte krásu a eleganciu luxusnej rady pánskych košieľ BANDI Ermino z najjemnejšej bavlny. Elegantné košele v moderných farbách z novej módnej kolekcie dodajú nádych luxusu a jedinečné kúzlo vašim štýlovým outfitom na všetky pracovné aj spoločenské príležitosti.

Pánska košeľa Ermino Petrol v unikátnom odtieni petrolejovej modrej dodá ráznosť každému mužovi

Dokonalá harmónia v modrej

Návrhári značky BANDI pre vás pripravili výnimočné modely pánskych košieľ Ermino v piatich nezameniteľných modrých odtieňoch – Petrol, Avio, Azzur, Celest a Mint. Každý model tejto luxusnej rady je iný, originálny a jedinečný. Vyberte si ten, ktorý bude dokonale vystihovať váš osobný vkus.

Pánska košeľa Ermino Mint – ako súčasť outfitu profesionála

Elegancia do práce

V outfite so svetlou košeľou Ermino (Avio, Azzur, Celest a Mint) urobíte nezabudnuteľný dojem počas celého pracovného dňa. Ich originálny, jemný vzor nechá vyniknúť vašu jedinečnosť a vycibrený vkus. Elegantnú košeľu perfektne využijete v kancelárii, na konferencii aj pracovnom obede.

Pánska košeľa Ermino Avio spolu so svetlými voľnočasovými nohavicami v podobe neformálneho outfitu

Štýlovo do kaviarne aj na rande

Hľadáte dokonalý outfit na voľný čas? Ak chcete pôsobiť ležérne, skombinujte svetlý model košele Ermino s voľnočasovým sakom, obľúbenými džínsami alebo bavlnenými nohavicami. Zapôsobte len tak s rozhalenkou na neformálnej rodinnej oslave, prechádzke v meste či na stretnutí s partiou priateľov.

Pánska košeľa Ermino Azzur s rozhalenkou v neformálnom outfite pre mužov, ktorí si voľný čas užívajú štýlovo

Tmavý večerný variant

Na ples, vernisáž, slávnostnú večeru alebo do divadla – na tieto večerné príležitosti si k obleku zvoľte tmavší model košele Ermino Petrol v originálnom modrozelenom odtieni. Spolu s vhodnými doplnkami si tak vytvoríte veľmi mužný a originálny slávnostný outfit, ktorý umocní vašu charizmu.

Večerný outfit s košeľou BANDI Ermino Petrol pre mužov, ktorí sú radi v centre pozornosti a užívajú si spoločnosť

Doprajte si dotyk luxusu

Luxusný charakter nadobúda košeľa vďaka hodvábnemu lesku látky, ktorý je typický pre prírodný materiál a špecifický pre spôsob tkania jemných bavlnených vlákien. Vysoký podiel bavlny s dokonale vyváženou prímesou elastanu ocenia muži, ktorí hľadajú modernú eleganciu a maximálny komfort.

Luxusná pánska košeľa BANDI Ermino Petrol z najjemnejšej bavlny

V ponuke nájdete tri rôzne strihy Slim, Regular a Formal. Vďaka tomu si každý muž vyberie takú košeľu, ktorá mu dokonale sadne presne na mieru.

Košeľa Ermino Avio – v strihu Slim za cenu 100,18 €
Košeľa Ermino Azzur – v strihu Slim a Regular za cenu 96,31 €
Košeľa Ermino Mint – v strihu Slim, Regular a Formal za cenu 96,31 €
Košeľa Ermino Petrol – v strihu Slim, Regular a Formal za cenu 96,31 €

Ku košeli odporúčame

Vyberte si k svojej luxusnej košeli aj elegantnú kravatu BANDI a ukážte všetkým svoj jedinečný štýl. Prezrite si širokú ponuku doplnkov BANDI a dolaďte svoj odev do dokonalosti do práce aj na spoločenské príležitosti.

Máte pochybnosti akú si zvoliť farbu, vzor alebo strih viazanky? Prečítajte si článok „Ako vybrať kravatu?„, určite vám pomôže pri výbere tej pravej k vášmu dokonalému outfitu.


Poraďte sa s profesionálmi

Príďte si pánsku košeľu Ermino vyskúšať do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI. Odborní poradcovia vám pomôžu s výberom správnej veľkosti a vhodnými kombináciami. Poradia vám aj s voľbou obleku, vesty, spoločenskej obuvi, voľnočasového oblečenia a elegantných módnych doplnkov. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať