Oblečenie

Luxusná pánska košeľa Veradux Bianco

Spoznajte magickú príťažlivosť klasickej elegancie v luxusnej bielej košeli Veradux. Noblesná hviezda spoločenských outfitov je dokonalou voľbou pre mužov, ktorí si naplno užívajú vo vybranej spoločnosti a chcú vždy zanechať čo najlepší dojem.

Slávnostná košeľa na výnimočné chvíle

Radi chodíte na plesy alebo koncerty vážnej hudby? Užívate si divadelnú sezónu, galavečery a benefičné akcie? Exkluzívny model pánskej bavlnenej košele z prémiovej kolekcie BANDI dokonale zdôrazní vysoko formálny charakter celého outfitu a nechá vyniknúť váš prirodzený šarm.

Model slávnostnej košele BANDI Veradux odporúčame k pánskemu obleku aj k smokingu

Vrchol elegancie a honosného štýlu

Dostali ste pozvánku na spoločenskú akciu s predpísaným dress codom „Black tie“? Zvoľte smoking spolu so slávnostnou košeľou BANDI Veradux ako základ outfitu tej najvyššej spoločenskej úrovne a určite na všetkých znamenite zapôsobíte. Outfit doplňte čiernym motýlikom, bielou vreckovkou, smokingovým pásom a budete vyzerať úplne dokonalo.

Pánska košeľa Varadux Bianco ako súčasť dokonalého outfitu v štýle „Black tie“ na mimoriadne slávnostné príležitosti

Ideálna voľba na denné oslavy

Žiarivo biela farba a klasický dizajn robia z výnimočnej košele Veradux dokonalú voľbu aj na všetky denné slávnosti vysokého stupňa formálnosti. Noblesný, biely model rozžiari svadobný outfit ženícha, svedka aj hosťa. Výborne doplní váš oblek aj na oslavy významných jubileí, krstiny či narodeniny.

Pánska košeľa Veradux Bianco perfektne doplní pánsky oblek na tradičné aj honosné svadby

Luxus a tradičný dizajn na slávnostné príležitosti

Elegantná košeľa Veradux sa pýši dvojitou légou so skrytým zapínaním a francúzskou manžetou na manžetové gombíky. Tieto klasické dizajnové prvky spolu s bielou farbou zdôrazňujú jej vysoko formálny a slávnostný charakter. Košeľa navyše získava punc luxusu vďaka unikátnej textúre látky s jemným leskom.

Detail dvojitej francúzskej manžety na rukávoch a légy so skrytým zapínaním pánskej košele Veradux Bianco

Maximálne pohodlie na každú postavu

Honosná, bavlnená látka košele Veradux s 5 % podielom elastanu zabezpečí vysokú pružnosť, priedušnosť a maximálne pohodlie pri nosení. Každý muž si z troch strihov Slim, Tailored a Formal vyberie presne takú košeľu, ktorá mu dokonale sadne.

Pánska slávnostná košeľa BANDI Veradux v cene 107,96 € je výhodnou a dlhodobou investíciou do luxusného oblečenia na výnimočné chvíle vášho spoločenského života.


Ku košeli odporúčame

Pre dokonalý dojem potrebujete k slávnostnej košeli aj luxusné manžetové gombíky, elegantnú kravatu či motýlika a štýlovú vreckovku do náprsného vrecka saka. Vyberte si zo širokej ponuky doplnkov ve značkovej predajne BANDI.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke dobrej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vždy vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu, a to nielen na slávnostné outfity, nemohli mať aj vy?

Príďte sa poradiť s profesionálmi do svojej najbližšej značkovej predajne BANDI. Vychutnajte si šálku dobrej kávy BANDI alebo iný lahodný nápoj a zverte svoje želania odborným poradcom. Ochotne vám pomôžu s výberom obleku, správnej košele aj všetkých módnych doplnkov. Poradia vám aj s voľbou ďalšieho oblečenia či vhodnej obuvi.

Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať