Oblečenie

Modré sako na voľný čas Trevio

Skvelá voľba na prechádzku i do spoločnosti

Chystáte sa na menej formálnu svadbu, do divadla alebo napríklad len na prechádzku po parku? V štýlovom saku na voľný čas Trevio urobíte ten najlepší dojem. Keď ho skombinujete s nohavicami na voľný čas a vestou, hneď vám vznikne outfit na formálnu svadbu. Vďaka tomu si sako môžete vziať v podstate kamkoľvek. S rozhalenkou na rande a s diagonálnou kravatou do práce.

Pánské sako Trevio na voľný čas

Sako, ktoré skutočne zaujme

Skúsená módna návrhárka Olga Jeřábková si dala veľmi záležať nielen na modernom strihu, ale aj na vyváženej kombinácii vlákien v látke. Práve vďaka tejto dômyselne vytvorenej zmesi materiálov je sako veľmi ľahké, nekrčivé a na dotyk príjemné. Prímes viskózy zaisťuje priedušnosť látky. V saku sa teda budete cítiť dobre, nech už ste kdekoľvek.

Zoštíhľujúce prvky

Sako je ušité v dvoch rôznych strihoch – zoštíhlenom strihu SLIM a zúženom strihu TAILORED. Oba strihy sa skvelo hodia pre mužov so štíhlou a štandardnou postavou. Každý z nich má však iné výhody. Strih SLIM je zoštíhlený v oblasti pása, čím zvýrazní vašu postavu. Strih TAILORED je mierne zoštíhlený a umožňuje vám dostatok pohybu. Zošikmené vrecká sú ďalším prvkom, ktorý opticky zoštíhlia vašu postavu. Budete tak pôsobiť priam okúzľujúcim dojmom.

Sako na voľný čas Trevio v strihu SLIM kúpite za 197,42 €, v strihu TAILORED za 197,42 € a ide o štýlové modré sako, ktoré dokáže oživiť váš každodenný outfit.

Akcia platí len do 30. 6. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si sako vyskúšať do ktorejkoľvek značkovej predajne BANDI, kde vám odborní poradcovia radi pomôžu s výberom správnej veľkosti a tiež celého outfitu na všetky príležitosti. Pozrite sa, kde sa nachádza vaša najbližšia predajňa  Pánske obleky BANDI. Sako si zaobstaráte i z pohodlia vášho domova v e-shope Bandi Vamos.

Tip pre vás

Vyrážate na rande alebo do zamestnania? Vyberte si k saku aj elegantné nohavice na voľný čas. Urobíte tak jedinečný prvý dojem.

Mohlo by vás zaujímať