Oblečenie

Modré voľnočasové sako Lavoy

Vynikajúca voľba na voľný čas aj do práce

Oživte váš šatník štýlovým sakom Lavoy modrej farby. Skvele ho využijete na návštevu reštaurácie, kina alebo na prechádzku mestom. Dojem v ňom urobíte aj v práci, a to napríklad v kancelárii alebo počas menej formálnych stretnutí. Voľnočasové sako ľahko skombinujete aj s džínsami a tričkom. Na výber máte z dvojice moderných strihov. Zvoliť si môžete buď zoštíhlený strih SLIM alebo mierne zoštíhlený strih TAILORED, ktorý oceníte, ak preferujete maximálne pohodlie.

Sako Lavoy perfektne využijete do práce aj na rande

Štýlové sako na váš voľný čas

Originalitu voľnočasovému saku dodáva látka, ktorá kombinuje modré a čierne nitky. Detailnejším pohľadom na látku odhalíte jej originálnu modročiernu textúru, s ktorou urobíte dojem na všetkých menej formálnych akciách. Módna návrhárka Olga Jeřábková zvýraznila ležérny štýl saka zaujímavými detailmi, ako sú dekoratívne prvky z umelej jelenice za golierom a na rozparku rukáva.

Pánske voľnočasové sako Lavoy – pohľad spredu
Pánske voľnočasové sako Lavoy – pohľad zozadu

Prvotriedny materiál pre vaše pohodlie

Prvotriedny materiál dodáva saku na voľný čas pozoruhodné vlastnosti. Vďaka modernej zmesi vlákien sa látka saka nekrčí a je veľmi príjemná na dotyk. Sako je navyše pružné, takže sa bez problémov prispôsobí aj menej dokonalej pánskej postave.

Pánske voľnočasové sako Lavoy – detail jedinečnej látky

Cena voľnočasového saka Lavoy v zoštíhlenom strihu SLIM je 205,18 € a cena strihu TAILORED je 205,18 €. Ide o veľmi štýlový kúsok do vášho šatníka, s ktorým urobíte výborný dojem v spoločnosti aj v práci.

Kúpte si elegantné sako z pohodlia domova na Bandi Vamos. Ak si nie ste istý výberom správnej veľkosti, pozrite sa, kde máte najbližšiu predajňu Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu zladiť outfit tak, aby ste vyzerali vždy skvele.

Rada pre vás

Ležérny štýl voľnočasového saka skvele doplnia bavlnené nohavice. Pozrite sa na ponuku voľnočasových nohavíc BANDI.

Mohlo by vás zaujímať