Oblečenie

Pánska vesta BANDI Spelli Marin, Slim Fit

Vedeli ste, že spoločenskou vestou váš outfit pozdvihnete na ešte vyššiu úroveň formality a elegancie? Doplnením štýlovej modrej vesty BANDI Spelli Marin k vášmu obleku dáte svojmu okoliu jasne najavo, že o svoj vzhľad naozaj dbáte a záleží vám na tom, aby ste vždy zanechali ten najlepší dojem.

Vesta BANDI Spelli ako súčasť ukážkového manažérskeho outfitu bez saka

Elegancia pre profesionálov

Vesta BANDI Spelli Marin sa výborne hodí k outfitom do práce na všetkých úrovniach formálnosti pracovného prostredia. Je skvelou voľbou na dôležité obchodné rokovania a všade tam, kde chce muž prejaviť svoj rešpekt k druhým, danému prostrediu a zdôrazniť dôležitosť situácie.

Štýlovo do spoločnosti

Chcete zapôsobiť na spoločenských príležitostiach či oslavách? Pánska vesta Spelli dodá eleganciu a šarm vášmu slávnostnému outfitu. Vymeňte kravatu za slávnostný model a vyberte si tú správnu, tmavú košeľu. Vesta vám umožní odložiť si sako mimo otváracej či oficiálnej časti svadby alebo plesu, pri voľnej zábave a tanci.

Flexibilita a rozmanitosť

Patríte medzi milovníkov ležérnej elegancie? Odporúčame vám nosiť vestu samotnú len s vašou obľúbenou košeľou a džínsami alebo voľnočasovými nohavicami pre neformálny, ale stále veľmi elegantný vzhľad. V tomto prípade si rukávy na košeli môžete bez obáv vyhrnúť a vytvoriť tak veľmi trendy a výnimočný outfit.

Cena pánskej vesty BANDI Spelli Marin, Slim Fit je 209,10 €. Vesta pekne vytvaruje vašu postavu a poskytne vám dodatočné teplo v chladnejších mesiacoch.

Tip pre vás

Chystáte sa na obchodné rokovanie a chcete oblek s vestou doplniť elegantnou kravatou? Pozor, nech neurobíte chybu. Na každú príležitosť sa hodí iný typ kravaty. Prečítajte si, akú kravatu si vziať na pracovné stretnutie, aby ste boli o krok bližšie k uzavretiu výhodného obchodu.


Nechajte si poradiť od odborníkov pri šálke lahodnej kávy

Nemusíte byť znalcom módy, aby ste vždy vyzerali dokonale. Aj celebrity majú svojich odborných poradcov na oblečenie. Prečo by ste svojho poradcu na spoločenské a pracovné outfity nemohli mať aj Vy?

Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI, posaďte sa do jedného z pohodlných kožených kresiel a vychutnajte si šálku lahodnej kávy BANDI. O všetko ostatné sa postará tím odborných poradcov. Poradí vám s výberom vesty aj košele, vhodnej obuvi, štýlového kabátu a všetkých módnych doplnkov k vášmu obleku. Vždy tak, aby ste sa cítili pohodlne a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať