Oblečenie

Pánska voľnočasová košeľa Capolo Bianco

Objavte nový rozmer pánskej voľnočasovej módy, v ktorej sa prelína orientálna tradícia s minimalistickou modernou. Predstavujeme vám štýlovú košeľu BANDI Capolo s jemným kašmírovým vzorom. Prinesie autentické osvieženie a nádych exotiky do šatníka každého milovníka mužnej elegancie.

Pánska košeľa BANDI Capolo Bianco osvieži outfit na voľný čas aj na slávnostné príležitosti

Nový pohľad na klasiku

Návrhári značky BANDI redefinovali v modeli pánskej košele Capolo orientálny kašmírový vzor „paisley“ do veľmi modernej a čistej podoby. Originálne spojenie exotickej tradície a jednoduchých, moderných línií ponúka osviežujúcu esenciu pre vaše ležérne elegantné voľnočasové outfity.

Košeľa Capolo Bianco v štýlovom outfite s oblekom a koženými teniskami

Štýlový kúsok do ulíc mesta

Chcete vyniknúť a zapôsobiť v originálnom outfite? Choďte za hlasom nových módnych trendov a oživte svoj voľnočasový štýl jedinečným vzorom košele BANDI Capolo. Zanechajte očarujúci dojem v neformálnom prostredí kaviarne alebo na narodeninovej oslave s rodinou.

Pánska košeľa BANDI Capolo Bianco v ležérnom outfite pre pohodové chvíle

Maximálny komfort a elegancia

Základom dokonalosti košele Capolo je kombinácia tradičného remesla, exotického vzoru a moderných materiálov. Návrhári BANDI sa rozhodli pre skvostnú látku z čistej prírodnej bavlny, vhodnej na každodenné nosenie. Vďaka prímesi elastanu je odolná a výborne sa prispôsobí vašej postave.

Košeľa BANDI Capolo Bianco – detail jemného kašmírového vzoru na bielom podklade látky

Každý muž si spomedzi dvoch obľúbených strihov Regular a Slim ľahko vyberie ten pravý, ktorý mu dokonale sadne. Ak chcete docieliť ešte elegantnejší vzhľad, využite univerzálnu manžetu košele a dolaďte svoj outfit luxusnými manžetovými gombíkmi BANDI.

Cena pánskej košele BANDI Capolo Bianco je 96,31 €. Jedinečný kúsok oblečenia ponúka maximálny komfort a dokonalú eleganciu mužom, ktorí si potrpia na originálny voľnočasový štýl.


Ku košeli odporúčame

Radi si vytvárate elegantné outfity vo vlastnom, neopakovateľnom štýle? Vyberte si ku košeli nové bavlnené chinos nohavice zo širokej ponuky farieb a strihov ve značkovej predajne BANDI.


Vychutnajte si naozajstný zážitok z nakupovania

Máte pochybnosti, či si vyberiete správnu veľkosť a strih košele? Príďte do vašej najbližšej značkovej predajne BANDI a zverte sa do rúk odborných poradcov. Ochotne vám, pri šálke lahodnej kávy alebo pohári niečoho tvrdšieho, pomôžu s výberom rozmanitého oblečenia, obuvi aj štýlových doplnkov.

Vždy tak, aby ste sa cítili skvele a vyzerali dokonale.

Predajne Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať