Oblečenie

Pánske svetre BANDI, modelový rad VALIGIO

Ideálna voľba do práce i do spoločnosti

Zháňate štýlový módny sveter, ktorý si môžete obliecť do zamestnania a tiež vo voľnom čase? V tom prípade sú pre vás pánske svetre Valigio ako stvorené. Klasický výstrih do véčka krásne zvýrazní košeľu s motýlikom aj akýkoľvek kravatový uzol. Sveter je ideálnym doplnkom k obleku i nohaviciam na voľný čas s tričkom. Môžete si ho navyše vziať i na menej formálne akcie, ako je rodinná oslava alebo návšteva komornejšieho divadla.

Klasický výstrih do véčka krásne zvýrazní košeľu s motýlikom aj akýkoľvek kravatový uzol.
Klasický výstrih do véčka krásne zvýrazní košeľu s motýlikom aj akýkoľvek kravatový uzol.

Široká paleta moderných farieb

Sveter je dostupný hneď v štyroch rôznych farebných variantoch. Tmavšie, sýte farby sa hodia na zimné obdobie, na jar budú vhodné svetlejšie odtiene. V modelovom rade Valigio preto nájdete červený, tmavomodrý, bledosivý i svetlomodrý sveter. Nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek z farieb, bude sa perfektne hodiť nielen do kancelárie, ale aj na menej formálne spoločenské udalosti.

Pánsky sveter Valigio Roso
Pánsky sveter Valigio Roso
Pánsky sveter Valigio Celest
Pánsky sveter Valigio Celest

Materiál, ktorý zahreje

Svetre sú vyrobené z 50 % bavlny a z 50 % z akrylu. Vďaka bavlne vás zahrejú aj počas chladných zimných nocí. Cestou do práce si stačí obliecť sveter a než dorazíte do vyhriatej kancelárie, budete v teple. Akryl zase zaručuje, že sveter veľmi dobre drží tvar a je príjemný na dotyk.

Pánsky sveter Valigio Basalto
Pánsky sveter Valigio Basalto
Pánsky sveter Valigio Amber
Pánsky sveter Valigio Amber

Nakupujte pánske svetre jednoducho z pohodlia vášho doma v e-shope www.BandiVamos.cz. Ak si nie ste istí veľkosťou, príďte si ho vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI, kde vám s výberom radi poradia odborní poradcovia. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Tip navyše

Chcete váš vzhľad ešte viac vyšperkovať? Prezrite si tiež štýlové košele BANDI, ktoré perfektne doplnia sveter s výstrihom do véčka.

Mohlo by vás zaujímať