Oblečenie

Pánske tielko BASTARDO

Jedinečné pánske tielko, v ktorom sa budete vždy cítiť skvelo. Ako prvú vrstvu pod košeľou ho oceníte v spoločnosti, v práci aj pri športe. Výnimkou nie je ani voľný čas, tielko si môžete vziať pod sveter či rolák.

Biele pánske tielko BASTARDO
Jedinečné pánske tielko, v ktorom sa budete vždy cítiť skvelo

Materiál, ktorý dokonale kopíruje vašu postavu

Tielko je ušité z kvalitnej látky, ktorú tvorí 95 % bavlny a 5 % elastanu. V každej situácii sa teda budete cítiť skvelo. Vďaka bavlne je tielko priedušné a dokáže absorbovať váš pot. Elastan prispeje k tomu, že sa tielko dokonale prispôsobí vašej postave a nebude nikde odstávať. Vždy budete vyzerať upravene.

Farby, ktoré vás nesklamú

Návrhári BANDI vybrali pre modelový rad pánskych tielok Bastardo dve farby, bielu a telovú. Biela zastupuje klasiku, ktorá vám dodá pocit istoty a stability. V telovej sa nemusíte báť, že by vám jej odtieň presvital pod košeľou či svetrom. Širšie ramená tielka zaručia, že sa pod vašou košeľou stane takmer neviditeľným.

Zaobstarajte si pánsku spodnú bielizeň BANDI z pohodlia vášho domova v e-shope BandiVamos.cz. Ak si nie ste istí veľkosťou, navštívte ktorúkoľvek predajňu BANDI, kde vám s výberom pomôžu odborní poradcovia. Pozrite sa, kde je vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Rada pre vás

Je vám v saku chladno a nepomáha ani tielko pod košeľou? Doplňte svoj outfit elegantným svetrom. Pozrite sa na výber elegantných svetrov BANDI.

Mohlo by vás zaujímať