Oblečenie

Pohodlné pánske svetre VERTO

Hľadáte pánsky sveter, ktorý perfektne doplní váš outfit v práci, vo voľnom čase a na menej formálnych spoločenských udalostiach? Potom je pre vás elegantný sveter VERTO dokonalou voľbou. V klasickom véčkovom výstrihu navyše vynikne každý kravatový uzol. Pozrite sa, z akých farieb svetrov si môžete vyberať.

Elegantný pánsky sveter z jemného úpletu je dokonalou voľbou do práce i na voľný čas

Módne farby

Pánsky sveter si môžete vyberať v štyroch farbách – modernej tmavomodrej a svetlomodrej, osobitej lososovej a elegantnej sivej. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek farbu, budete vo svetri vyzerať perfektne v kancelárii, na prechádzke po meste, aj na oslave narodenín.

Príklad outfitu so svetlomodrým svetrom
Príklad outfitu so svetrom v lososovej farbe

Prvotriedny materiál

Návrhári od BANDI vybrali látku svetra pre vaše maximálne pohodlie. Vysoký podiel bavlny, ktorá je priedušná, zaisťuje, že sa vo svetri budete cítiť príjemne aj v teplejších dňoch. Navyše si ho ani nebudete chcieť vyzliecť, je totiž veľmi príjemný na dotyk.

Sveter VERTO Salmon
Sveter VERTO Grigio

Nakupujte pánske svetre jednoducho z pohodlia vášho domova v e-shope www.BandiVamos.sk. Ak si nie ste istí veľkosťou, príďte si ho vyskúšať do ktorejkoľvek predajne BANDI, kde vám s výberom radi pomôžu odborní poradcovia. Zistite, kde sa nachádza vaša najbližšia značková predajňa Pánske obleky BANDI.

Sveter VERTO Celest
Sveter VERTO Azzur

Tip navyše

Doplňte svoj outfit sakom na voľný čas, vďaka ktorému ľahko zmeníte svoj vzhľad behom pár minút. Prezrite si najnovšie modely sák na voľný čas BANDI a urobte ten najlepší dojem, nech už ste kdekoľvek.

Mohlo by vás zaujímať