Obleky

Čierny oblek COMFORT FIT Liggio

Moderný oblek do práce aj do spoločnosti

V čiernom obleku Liggio z matnej látky urobíte perfektný dojem v práci aj na spoločenských udalostiach. Napríklad na plese, svadbe alebo oslave jubilea. Skvelo v ňom zaujmete vďaka moderným strihovým prvkom aj originálnej textúre. Klasický rovný strih ocenia predovšetkým muži silnejšej postavy.

Pánsky oblek Liggio – skvelá voľba do práce aj spoločnosti

Urobíte v ňom perfektný dojem cez deň aj vo večerných hodinách

V obleku z elegantnej čiernej látky s decentnou textúrou sa od ostatných mužov vkusne odlíšite. Tmavý matný oblek môžete nosiť cez deň aj na večerných udalostiach, ktoré sa konajú po 18. hodine. Vždy budete mať istotu, že ste oblečení správne, podľa pravidiel spoločenskej etikety.

Módne strihové prvky

Oblek Liggio si vás získa jedinečnými detailmi, ako sú špicaté klopy alebo prekladané gombíky na rukávoch saka. Zošikmené vrecká v kombinácii s čiernou látkou navyše pomôžu opticky zoštíhliť vašu postavu.

Pánsky oblek Liggio – detail podšívky
Pánsky oblek Liggio – pohľad spredu

Oceníte zníženú krčivosť látky

Kvalitnú látku obleku tvorí jedinečná kombinácia polyesteru, vlny a viskózy. Prímes polyesteru znižuje krčivosť látky. Preto budete v obleku vyzerať vždy upravene a urobíte perfektný dojem. Vďaka prírodnej vlne a viskóze je oblek priedušný a príjemný na dotyk, takže sa v ňom budete cítiť veľmi pohodlne.

Cena pánskeho obleku Liggio je 296,62 € a ide o elegantný kúsok do vášho šatníka.

Pôvodná cena: 296,62 €
Nová výpredajová cena: 121,62 €
Ušetríte: 175,00 €
Akcia platí len do 28. 2. 2023, alebo do vypredania zásob!

Príďte si oblek vyskúšať do značkovej predajne BANDI, kde vám odborní poradcovia pomôžu s výberom. Zistite, kde sa nachádza najbližšia predajňa Pánske obleky BANDI.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že typ goliera na košeli môže ovplyvniť váš celkový vzhľad? Ak chcete mať istotu, že budete vyzerať skvelo, prečítajte si, ako si vybrať pánsku košeľu so správnym golierom.

Mohlo by vás zaujímať