Obleky

Čierny oblek SLIM FIT Orsini

Luxusný oblek na spoločenské udalosti

V pánskom obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini, ktorý vychádza z najnovších módnych trendov, urobíte perfektný dojem na každej spoločenskej udalosti. Pololesklý čierny oblek sa skvele hodí napríklad na svadbu, na tanečnú, na ples a pre mnoho ďalších príležitostí. Vždy v ňom budete pôsobiť elegantne a zaručene oslníte svoje okolie. Oblek je ušitý v modernom zoštíhlenom strihu SLIM, preto dokonale padne mužom štíhlej alebo štandardnej postavy. Navyše zoštíhlený strih obleku pomáha tvarovať postavu, takže v ňom budete vyzerať mužne.

Pánsky oblek Orsini – ideálny outfit na ples a ďalšie spoločenské udalosti

Popis obleku Orsini

Pánsky oblek Orsini je ušitý z pololesklej látky. Preto ho výborne využijete na denné i večerné spoločenské udalosti. Ak zvolíte tento čierny oblek, zaistíte si istú výhodu. Akú? Čierny oblek ľahko skombinujete s košeľou a kravatou alebo motýlikom akejkoľvek farby. Taktiež máte väčšiu možnosť sa perfektne zladiť s farbou šiat vašej partnerky, aby ste ako pár vyzerali úplne dokonale.

Moderný zoštíhlený strih obleku dotvárajú zúžené goliere a zošikmené kapsy saka, ktoré pomáhajú opticky zoštíhliť postavu. Matné čierne gombíky s lesklým okrajom dodávajú obleku štýlový vzhľad. Skvelý pocit z obleku budete mať aj pri pohľade na exkluzívne podšívky v módnej petrolejovej farbe.

Napriek tomu, že sú nohavice zoštíhlené, dbali návrhári z BANDI na to, aby vás nikde nesťahovali a neobmedzovali v pohybe. Preto sa v nich budete cítiť veľmi pohodlne pri chôdzi, sedení i na tanečnom parkete.

Pánsky oblek Orsini – pohľad spredu
Pánsky oblek Orsini – pohľad zozadu

Materiál obleku Orsini

Pánsky oblek Orsini je ušitý z exkluzívneho materiálu, ktorý sa skladá z 40% vlny, 30% polyestru a 30% viskózy. Vďaka tomu je oblek príjemne ľahký, priedušný a nekrčí sa. Preto sa môžete pri tomto obleku spoľahnúť na to, že vždy urobíte perfektný dojem.

Pánsky oblek Orsini – detail podšívky
Pánsky oblek Orsini – spoločenský outfit

Cena pánskeho obleku BANDI, model SLIM FIT Orsini je 348,44 € a jedná sa o elegantný oblek do vášho šatníka.

Pôvodná cena obleku: 348,44 €
Nová výpredajová cena: 212,33 €
Ušetríte: 136,11 €

UPOZORNENIE Tento model obleku je vo výpredaji v posledných veľkostiach a kusoch. Každým dňom sa obleky vypredávajú, preto vám nemôžeme zaručiť, či bude stále dostupná vaša veľkosť.

Príďte si vyskúšať oblek do ktorejkoľvek kamennej predajne Pánske obleky BANDI. Odborní poradcovia vám radi pomôžu vybrať ten správny oblek pre vás, aby ste vyzerali naozaj dokonale. Pozrite sa, ktorú značkovú predajňu BANDI máte najbližšie.

Hľadali ste pánsky oblek v e-shope www.BandiVamos.sk a nenašli ste ho tam? Prečítajte si 4 dôvody, prečo si pánsky oblek BANDI v e-shope nekúpite.

Tip pre vás

Vedeli ste, že existujú plesy, na ktoré nie je vhodné nosiť pánsky oblek? Prečítajte si, kde sa oblek hodí a kde naopak nie v článku Ako sa správne obliecť na ples?

Mohlo by vás zaujímať