Obleky

Čierny pánsky oblek BANDI – dokonalý vzhľad na každú príležitosť

Každý muž potrebuje kvalitný značkový oblek na všetky pracovné a spoločenské príležitosti. Vynikajúcim univerzálnym riešením je mať vo svojom šatníku štýlový model v čiernej farbe. Objavte mimoriadnu eleganciu čiernych oblekov BANDI, ktoré sú symbolom dokonalého vzhľadu a maximálneho pohodlia do spoločnosti či do práce.

POZOR – AKCIA!
Pozrite si vybraný čierny oblek BANDI na tento mesiac s MIMORIADNOU ZĽAVOU 200 €.

V čiernom pánskom obleku BANDI urobíte dokonalý dojem v zamestnaní aj na všetkých spoločenských udalostiach

Čierny oblek je základom šatníka každého moderného muža. Aké sú jeho výhody?

  • Dokonale ladí s klasickou bielou aj farebnou košeľou všetkých odtieňov. Dokonalý outfit si tak vytvoríte veľmi jednoducho.
  • Ľahko sa kombinuje so svetlými aj tmavými módnymi doplnkami na všetky denné aj večerné príležitosti.
  • Kontrastná čierna farba zvýrazní eleganciu a ráznosť každého muža, bez ohľadu na to, či je blondiak alebo brunet.
  • Ak sa potrebujete zúčastniť na pohrebe, máte vhodný oblek vždy po ruke – čierna je jediná prípustná možnosť.
  • Vo svojom voľnom čase budete v čiernom obleku s bielymi teniskami vždy a všade vyzerať očarujúco.
  • Čierny oblek vám bude robiť radosť dlho, je nadčasový, veľmi elegantný a nepodlieha nestálym módnym trendom.

Vyberte si z odporúčaných modelov elegantných čiernych oblekov BANDI ten pravý pre váš originálny štýl a maximálne pohodlie:

1. Čierny pánsky oblek BANDI – do práce

Prémiový spoločenský oblek BANDI Agnello nechá zažiariť vašu osobnosť a dodá vám ráznosť. Elegantný model do práce odporúčame najmä pre mužov na vysokých pracovných pozíciách. Oslnia v ňom naozajstní profesionáli, ktorí dbajú o svoj dokonalý vzhľad a vyžadujú rešpekt u druhých.

Pánsky oblek BANDI Agnello – štýlový outfit do práce

Oblek Agnello môžete s ľahkosťou kombinovať s košeľami a doplnkami všetkých farieb a vzorov. Zapôsobte úžasným dojmom v mnohých jedinečných outfitoch aj na všetkých spoločenských, oslavných a kultúrnych akciách. Študenti oblek využijú na úspešné absolvovanie skúšok aj na promócie na záver štúdia.

AKCIA – pánsky oblek BANDI Agnello iba tento mesiac s mimoriadnou ZĽAVOU 200 €

Pre tých z vás, ktorí pri nákupe elegantného čierneho obleku radi ušetria, pripravila značka BANDI výnimočnú ponuku štýlového modelu z novej módnej kolekcie s exkluzívnou zľavou. Vďaka tomu teraz kúpite značkový oblek BANDI Agnello v hodnote 509,52 € za veľmi výhodnú cenu.

Pôvodná cena: 509,52 €
Nová akčná cena: 309,52 €
Ušetríte: 200,00 €
Mimoriadna ponuka platí len do vypredania zásob.

2. Čierny pánsky oblek BANDI – pre ženícha

Výrazný, mužný a neprehliadnuteľný. To sú atribúty, ktorými sa dá popísať jedinečný vzhľad ženícha, ktorý si na svadbu oblečie čierny luxusný oblek BANDI Nocelli Nero. Slávnostný model je skvelou voľbou na klasické, vysoko formálne svadby v honosnom prostredí.

V pánskom obleku BANDI Nocelli Nero ako ženích dokonale vyniknete

Užívate si spoločenský život plnými dúškami aj večer? Štýlový oblek Nocelli je výbornou voľbou aj na ďalšie oslavné spoločenské príležitosti, akými sú vysoko formálne plesy, divadelné premiéry alebo firemné bankety. Večerný outfit jednoducho dotvoríte farebnou košeľou v tmavom odtieni spolu s tmavou kravatou.

Dvojdielny pánsky oblek BANDI Nocelli Nero v cene 501,73 € je veľmi výhodnou investíciou do luxusného oblečenia pre slávnostné chvíle vášho života.

3. Čierny pánsky oblek BANDI –  pre svadobného hosťa

Svedok aj svadobný hosť ocenia klasickú eleganciu outfitu, zloženého z čierneho slávnostného obleku Iderio Nero, bielej alebo svetlej košele a decentných doplnkov. Pri ich voľbe dbajte na to, že svadobný hosť by nemal byť nikdy oblečený slávnostnejšie ako ženích. Odporúčame na zimné aj letné svadby.

Ukážka svadobného outfitu v obleku BANDI Iderio Nero pre svadobného svedka alebo hosťa

Chystáte sa na oslavu významného jubilea, ples alebo promócie a potrebujete slávnostný outfit? V elegantnom vlnenom obleku Iderio Nero oslávite každú dennú aj večernú oslavnú príležitosť s naozajstnou noblesou. K obleku si vezmite bielu klasiku alebo vyberte košeľu v moderných pastelových farbách.

Cena pánskeho obleku BANDI Iderio Nero, Tailored Fit je 598,94 €. Jeho noblesná čierna farba harmonicky ladí so všetkými odtieňmi spoločenských košieľ, viest a štýlových módnych doplnkov v slávnostných outfitoch.

4. Čierny pánsky oblek BANDI –  na ples

Voľba vlneného obleku BANDI Alvero Nero je skvelým variantom, ak nejdete na výnimočne noblesný ples v opere alebo nie je na pozvánke uvedený dress code Black Tie. Outfit je možné dotvoriť bielou aj tmavou košeľou s tmavou kravatou. V oboch kombináciách budete pôsobiť sebavedomým a elegantným dojmom.

Pánsky oblek BANDI Alvero Nero je stelesnením elegancie pre náročných mužov

Chystáte sa na prestížny banket, premiéru alebo inú  formálnu príležitosť? Pre dokonalý dojem na obzvlášť slávnostných spoločenských akciách si k obleku Alvero vezmite elegantnú bielu košeľu. Pri voľbe doplnkov sa držte osvedčenej klasiky – čierny motýlik a biela vreckovka.

S luxusným pánskym oblekom BANDI Alvero Nero v cene 606,70 € získate noblesnú eleganciu svojich outfitov a pomyselnú exkluzívnu vstupenku na všetky výnimočné slávnostné príležitosti.

5. Čierny pánsky oblek BANDI  –  na stužkovú

Na stužkovej slávnosti najviac vyniknete v štýlovom obleku BANDI Corneli v kombinácii s bielou košeľou a farebnými doplnkami, bezchybne zladenými s farbou šiat vašej partnerky. Vyberte si z troch strihov Slim, Tailored a Comfort Fit ten, v ktorom budete na parkete vyzerať dokonale a cítiť sa výnimočne.

Pánsky oblek BANDI Corneli – váš prvý krok k úspechu na maturite aj na stužkovej slávnosti

Rozhodne sa nemusíte obávať, že by vám oblek po stužkovej zostal visieť v skrini. Značkový oblek BANDI Corneli využijete na maturitu či ďalšie skúšky, na plesy, promócie aj svadbu. Sebavedomým dojmom a vycibreným vkusom zapôsobíte aj na stáži či v práci.

Pánsky oblek BANDI Corneli v cene 346,17 € je veľmi výhodnou investíciou do elegantného obleku pre dokonalý vzhľad a na všetky typy pracovných, kultúrnych aj spoločenských príležitostí.

6. Čierny pánsky oblek BANDI – na pohreb

Pohreb je veľmi citlivou smútočnou udalosťou pre všetkých, ktorí sa na ňom musia zúčastniť. V elegantnom obleku BANDI Noventi, s bielou košeľou a čiernou kravatou bez vzoru vzdáte zosnulému úctu veľmi dôstojne a vyjadríte rešpekt k bolesti pozostalých. Ak sa obrad neodohráva v kostole, môžete zvoliť aj čiernu košeľu.

Oblek BANDI Noventi Nero – na účasť na pohrebe je jedinou prípustnou voľbou čierny model

Vznešený čierny oblek predvída noblesnú atmosféru slávností. V modeli BANDI Noventi Nero zaujmete originálnym štýlom na plese, slávnostnom bankete aj na večernej recepcii. Štýlový kúsok odporúčame aj do práce mužom, ktorí chcú zdôrazniť svoju eleganciu a profesionalitu.

Cena pánskeho obleku BANDI Noventi Nero je 373,40 €. Elegantný čierny model vám ponúka dokonalý vzhľad bez kompromisov na všetky príležitosti.

Elegantný čierny oblek = základ dokonalých outfitov

Mať po ruke vo svojom šatníku značkový čierny oblek sa vždy oplatí. Múdre a prezieravé je zaistiť si do svojho šatníka aj elegantné košele, štýlové opasky, koženú obuv či farebné módne doplnky na všetky príležitosti.

Kedykoľvek si tak jednoducho vytvoríte dokonalý outfit podľa toho, na akú príležitosť sa chystáte a či oblek nosíte pravidelne do práce. Pozrite si pár skvelých tipov.


K čiernemu obleku odporúčame:

Elegantné spoločenské košele BANDI

Uistite sa, že k svojmu novému obleku máte dostatok pánskych košieľ na všetky príležitosti. Vyberte si z pestrej ponuky nových modelov v klasických aj moderných farbách a vzoroch. Príďte si ich vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI.

Spoločenská obuv BANDI

K čiernemu pánskemu obleku je vhodná spoločenská šnurovacia obuv. Vyberte si maximálne pohodlné, ručne šité topánky BANDI z prvotriednej kože, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší muži. Dokonale doplnia každý váš elegantný outfit.

Elegantné módne doplnky BANDI

Doveďte váš vzhľad do dokonalosti pánskymi doplnkami. Základom je elegantná kravata alebo motýlik. Osobitosť vám dodá vreckovka do saka. Na slávnostné príležitosti si ozdobte rukávy košele manžetovými gombíkmi. Vyberte si z rady exkluzívnych doplnkov v decentných aj pestrých farbách a vzoroch.

Kožený opasok BANDI

Štýlovou a praktickou súčasťou pánskeho obleku je vždy kožený opasok, najlepšie vo farbe obuvi. Jeho šírka by nemala presiahnuť 3,5 cm, preto nechajte široké a farebné opasky k džínsam radšej doma. Odporúčame napríklad pánsky spoločenský opasok BANDI, Automat.


Vyskúšajte si vybraný oblek pri šálke lahodnej kávy

Príďte si čierny pánsky oblek BANDI vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy vám odborní poradcovia pomôžu vybrať správnu veľkosť. Poradia vám, akou košeľou, kravatou alebo motýlikom, opaskom, manžetovými gombíkmi a vhodnou spoločenskou obuvou oblek doladiť do dokonalosti.

Vždy tak, aby ste vyzerali dokonale a cítili sa pohodlne.

Predajne  Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať