Obleky

Čierny pánsky oblek BANDI pre dokonalý vzhľad a na každú príležitosť

Teraz so zľavou 200 €

Každý muž potrebuje oblek, ktorý si môže obliecť na akúkoľvek príležitosť. Aktuálna obľúbená modrá farba obleku je síce moderná, ale nemusí vyhovovať každému. Navyše, na niektoré udalosti nie je svetlomodrý oblek vôbec vhodný. Napríklad na plesy či pohreby. Preto je viac ako prínosné mať vždy po ruke pánsky oblek v čiernej farbe.

Oblek v čiernom prevedení má aj ďalšie výhody:

  • spolu s bielou košeľou nikdy nič nepokazíte a nemusíte premýšľať, ako vytvoriť outfit, v ktorom budete vyzerať dobre
  • môžete si k nemu obliecť biele i tmavé farby košieľ podľa ročného obdobia
  • kontrastná čierna farba látky „urobí“ každého muža elegantným a výrazným, bez ohľadu na to, či je blondiak alebo brunet
  • ak sa potrebujete zúčastniť pohrebu, máte oblek po ruke – čierna je jediná možná farba
  • aj vo voľnom čase budete v čiernom obleku vyzerať elegantne
  • čierny oblek je nadčasový a nepodlieha módnym trendom

Čierny pánsky oblek BANDI na ples

Ak nejde o noblesný ples v opere alebo na pozvánke nie je uvedený dress code Black Tie, čierny oblek je jeden zo skvelých variantov. Outfit je možné dotvoriť nielen s bielou košeľou a tmavou kravatou, ale aj s košeľou v tmavej farbe spolu s tmavou kravatou. V oboch variantoch budete pôsobiť sebavedomým a elegantným dojmom.

Čierny pánsky oblek BANDI pre ženícha

Výrazný, mužný, kontrastný. Toto sú atribúty, ktorými sa dá opísať vzhľad ženícha, ak si na svadbu oblečie čierny oblek. Odporúčame najmä mužom svetlejšieho typu.

Čierny pánsky oblek BANDI na svadbu

Aj v prípade svadobných hostí je čierny oblek zárukou pekného pohľadu na mužskú polovicu svadby. Pri vhodne zvolených doplnkoch, ktoré by mali byť vždy farebné a svetlejšie, bude muž pôsobiť veľmi elegantne.

Čierny pánsky oblek BANDI pre študentov

Vhodný oblek na skúšky – tmavý a matný. Nie je vhodné pôsobiť na skúšajúcich príliš okázalo či spoločensky. Študent musí dať jasne najavo, že je naučený a pripravený. Čierny oblek spolu s bielou košeľou je pre navodenie tohto dojmu dobrým základom.

Čierny pánsky oblek BANDI do práce

Nie každý deň je slnečný a nemusí sa chodiť do práce stále v rovnakej farbe obleku. Jesenné či zimné obdobie je pre zmenu farby viac ako vhodné. Platí to aj pre čiernu.

Čierny pánsky oblek BANDI do divadla

Návšteva divadla priam nabáda k čiernej farbe obleku. Svojim oblečením prispejete ku skvelej atmosfére a zážitku z divadelného predstavenia. Užite si to tak, ako sa patrí.

Čierny pánsky oblek BANDI na pohreb

Pri účasti na pohrebe je jedinou možnou voľbou pánskeho obleku práve čierna. Tu sa kompromisy nepripúšťajú. Akékoľvek iné farebné prevedenie je veľmi nevhodné.

Čierny pánsky oblek na voľný čas

Návšteva reštaurácie alebo voľnočasové aktivity patria medzi príležitosti, kedy je vhodné využiť čierny oblek. V tomto prípade s čiernou košeľou s rozopnutým golierom a bez kravaty alebo v kombinácii s bielymi teniskami a tričkom. Alebo rovnako štýlovo ako hudobná skupina MIRAI, pri natáčaní videoklipu Vedle tebe usínám.

Ako vidíte, mať po ruke vo svojom šatníku čierny oblek sa vždy oplatí

Výhodná akcia so zľavou 200

Príďte si čierny pánsky oblek vyskúšať do najbližšej značkovej predajne BANDI. V prípade, že bude potrebné oblek trošku upraviť na vaše miery, je vám v predajni k dispozícii odborná krajčírka. Cena čierneho pánskeho obleku BANDI je 509,52 €. Teraz pre vás v akcii len za 309,52 €. Tým ušetríte 200 €. A to sa oplatí.

Predajne  Pánske obleky BANDI

Spoločenská obuv BANDI

K čiernemu pánskemu obleku je vhodná len spoločenská šnurovacia obuv. Vyberte si ručne šitú obuv BANDI, pohodlnú od prvého momentu nosenia.

Pánská společenská obuv BANDI

Spoločenský opasok BANDI

Neoddeliteľnou súčasťou pánskeho obleku je vždy opasok. Mal by byť kožený a vo farbe obuvi. Ak teda máte čiernu obuv, mali by ste mať čierny opasok. Jeho šírka by nemala presiahnuť 3,5 cm, preto nechajte široké či farebné opasky k džínsam radšej doma. Odporúčame pánsky spoločenský opasok BANDI, Automat 82.

Pánský společenský opasek BANDI, Automat

Keď poradia odborníci BANDI, oblek Vám sadne dokonalo

Príďte si čierny pánsky oblek BANDI vyskúšať do najbližšej značkovej predajne Pánske obleky BANDI. Pri šálke lahodnej kávy Vám odborní poradcovia pomôžu vybrať správnu veľkosť. Poradia Vám, ako a s čím oblek kombinovať, aby ste vyzerali skvelo.

Zohľadnia Váš typ, strih aj farbu vlasov, odtieň pleti, figúru a pomôžu všetko doladiť do posledného detailu. Vyberiete si oblek, košeľu, kravatu alebo motýlika, opasok, manžetové gombíky a vhodnú spoločenskú obuv tak, aby bol váš outfit dokonalý, nech už sa chystáte kamkoľvek.

Tip navyše

Viete, že v BANDI môžete získať krajčírsku úpravu obleku na mieru úplne zadarmo? Prečítajte si, čo je potrebné urobiť, aby ste mohli využiť AKCIU ÚPRAVA OBLEKU ZADARMO.

MIRAI – Vedle tebe usínám, Pánske obleky BANDI

Mohlo by vás zaujímať